לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  סגירת חורף

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   פתוחים לחורף: על סגירת המרפסות

   בעוד ישנם אלו שסוגרים את החלל החיצוני שלהם בבית העסק או בבית הפרטי להושבה, “המשפצים בישראל” דווקא פותחים! סגירת מרפסות לחורף היא כל מה שאתם צריכים על מנת ליהנות מישיבה תחת כיפת השמיים, גם במזג האוויר הסגרירי וגם עם כמויות של גשמים. אנחנו שמחים להציע לכם עבודה מקצועית של סגירת מרפסת לחורף בזול שלא תעצור את שגרת החיים שלכם, אלא תעניק לכם איכות חיים!

   סגירת חורף למרפסת למסעדות ובתי קפה במחיר מוזל!
   – סוגרים מרפסות למסעדות בזכוכית, אלומיניום או עץ
   – סוגרים מרפסות לחורף גם בבתים פרטים או בית משותף
   מגיעים אליכם לקחת מידות ולתת הצעת מחיר במקום
   מחירים מיוחדים לפונים דרך האתר – ייעוץ בחינם!

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   סגירת מרפסת למסעדה

   סגירת חורף למסעדה

   החוק לגבי סגירת חורף לפרגולות ומרפסות

   עד לא מזמן, גם בעלי עסקים שהיו מעוניינים לבצע סגירת חורף לבריכה וגם אנשים פרטיים שהיו מעוניינים לבצע סגירת חורף מזכוכית במרפסת, היו צריכים לקחת חלק ברשימת המתנה ארוכה שהייתה מבוססת על בירוקרטיה שהקשתה מאד על קבלת האישור לביצוע סגירת החורף. בחודש אוגוסט בשנת 2014, התחוללה רפורמת הפרגולות – רפורמה שבזכותה ניתן כיום ליהנות מהליך קצר מאד של קבלת אישורים, המחייב את הרשויות להשיב תשובה למגישי הבקשה תוך 45 ימים בלבד! המשמעות היא שאם אתם רוצים לבצע סגירת חורף מתקפלת בבית או בעסק, תוכלו כחודש וחצי לפני החורף להגיש את הבקשה, ולהיות שקטים כי עם קבלת האישור תוכלו להתחיל בעבודה.

   מה היתרונות של סגירת חורף באלומיניום?

   גם אם אתם מעוניינים בעבודה של סגירת חורף לעסקים וגם אם בעבודה של סגירת חורף לבית פרטי, תוכלו לבחור בסגירה מאלומיניום. סגירה שכזו מבוססת על פאנלים מאלומיניום, גבס ומניפה נוספת של חומרים שמטרתם לחזק את הסגירה ולהפוך אותה עמידה יותר. השימוש באלומיניום הינו אידיאלי בחורף, זאת מאחר ויש בכוחו לבודד גם אקוסטית אך בעיקר תרמית. המשמעות היא שניתן ליהנות מישיבה ממושכת בחלל חיצוני מבלי להפעיל חשמל לטובת פתרונות חימום. כך, אתם הופכים ירוקים וחסכוניים יותר עם שימוש מזערי בחשמל.

   מתי כדאי לבצע סגירת חורף למרפסת שמש?

   ישנם אלו שלא מרבים לשהות בחלל החיצוני של הדירה – המרפסת, כך שהיא המון פעמים נתפסת כחלל מבוזבז. בעת שאתם מבצעים עבודה כמו סגירת מרפסת, אתם יכולים ליהנות לאורך כל ימות השנה ולא רק בחורף! ניצול החלל החיצוני מאפשר לכם ליהנות מדירה מרווחת יותר, בעיקר במקרים בהם המרפסת צמודה אל הסלון – כך אתם זוכים בחלל גדול הרבה יותר! הסגירה הופכת את המרפסת למקורה וכך אתם נהנים מחדר נוסף כדוגמת חדר שירות, או מחלל גדול יותר הצמוד אל המרפסת.

   החשיבות הכלכלית שבביצוע סגירת מסעדות ובתי קפה לחורף

   עבור בתי הקפה והמסעדות חודשי הקיץ הם החודשים החזקים ביותר: קהל הלקוחות מגיע ליהנות מארוחה טובה וישיבה תחת כיפת השמיים. אותם בעלי עסקים מדווחים כי בחודשי החורף, ישנה ירידה חדה בכמות הלקוחות המגיעים, בין היתר בעקבות מזג האוויר הסגרירי. לעומת זאת, המון פעמים ישנם אירועים גדולים שאתם רוצים לארח בהם כמות גדולה של אורחים במסעדה ואתם לא יכולים. הסיבה? כל האזור החיצוני סגור להושבה מאחר וישנם גשמים ומזג אוויר קר. סגירת חורף לבתי קפה כדאי לבצע כחודש לפני הגעתו של החורף – כך אתם מוכנים מראש!

   הדרך שלכם לחמם את הלקוחות ולגרום להם להיכנס ולסעוד אצלם היא עם סגירת חורף למסעדה. כיום מיטב המסעדות ובתי הקפה נהנים מחלל חיצוני תחום, המנוצל להושבת לקוחות. סגירת מרפסת לחורף במסעדה יכולה להתבצע אצלכם גם מזכוכית וגם מאלומיניום, בהתאם לצרכים ולתקציב שלכם, ניתן גם לבצע שיפוץ מרפסת לפרטיים ועסקים.

   מחירים של סגירת מרפסת לחורף – כמה תשלמו?

   מחיר למטר של סגירת מרפסת לחורף משתנה בהתאם לסוג הסגירה שתרצו לבצע: סגירה ידנית, סגירת חורף חשמלית, סגירה מאלומינים, זכוכית או PVC. כל חומר מתומחר בעלות שונה, ובנוסף, אנשי המקצוע שלנו יצטרכו לקחת גם בחישוב העבודה הכללית את הנגישות אל המקום, האם החלל החיצוני מקורה או לא ורק לאחר מכן לתת לכם מחיר סופי.

   ככלל, מחיר סגירת חורף יהיה זול יותר במקרים בהם המרפסת שיש ברשותכם מקורה, זאת מאחר אין צורך לבנות גג קל מאלומיניום, אלא הוא נוכח במקום. במקרים אחרים, העבודה גם תיקח יותר זמן בעקבות הבנייה הנדרשת של הגג, וגם בעקבות השימוש הנוסף בחומרים. לדוגמא: מחיר סגירת חורף לפרגולה יהיה זול בהשוואה לעבודות אחרות שכן ישנה הפרגולה שצריך לסגור סביבה, ולעתים הנחה של סנטף מחליפה גם את שילוב הגג הקל. על כן, התשובה לשאלה כמה עולה סגירת חורף תוכל להינתן לכם לאחר הגעה אל המקום ובחינת כל הפרמטרים הנדרשים.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat