לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  בניית גלריה

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   בניית גלריה ממתכת או מעץ לפי תכנון של מהנדס קונסטרוקציה

   אנשים רבים בוחרים לנצל בחכמה את השטח הגדול שיש בנכס שלהם על ידי הקמת גלריה. יש לכך שלל מטרות ושימושים, והקומה הנוספת גם מעלה את הערך של הנכס, כך שמדובר בשיפוץ לבית עסק או שיפוץ לבית שמשתלם גם בטווח הארוך, אפילו אם מתכננים למכור אותו בעתיד. אתם אולי כבר יודעים בדיוק איך תרצו שתיראה הגלריה שלכם וכבר חישבתם את המידות שלה, אך קונסטרוקציה לגלריה צריכה לקבל אישור של מהנדס, ועוד לפני כן מומלץ להרכיב אותה ביחד עם אדריכל.

   לכן עוד לפני שניגשים לבצע בניית גלריה בבית פרטי או בבית עסק, צריך לשכור את שירותיו של קבלן שיפוצים מומלץ שיעזור להקל על כל התהליך, אך עדיף עוד יותר למצוא אחד שעושה זאת במחיר זול. כאן באתר המשפצים בישראל זה בדיוק מה שתמצאו, כשאנחנו נעשה עבורכם את תהליך השוואת המחירים ונדאג לכם לעסקה המשתלמת והזולה ביותר לבניית הגלריה שלכם.

   בניית גלריה בבית פרטי או בבית עסק במחיר הזול בישראל – ייעוץ בחינם!
   – בניית גלריות מברזל או מעץ לפי בחירתכם
   – בונים גלרייה בכל גודל ולכל מטרה
   – אפשרות לבנות גלריה לצורך אחסון, מגורים, חלל תצוגה ועוד
   – שירות בפריסה ארצית רחבה

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ חייגו: 055-9380-185

   בניית גלריה מעץ או מברזל בזול

   אילו שימושים עושים בגלריה?

   כמובן שכל אחד יכול להשתמש בגלריה למטרותיו ולצרכיו האישיים, אך יש כמה שימושים עיקריים שדווקא בגללם אנשים בוחרים ללכת על בניית גלריה בבית או בעסק שלהם:

   חלל מושלם לאחסנה – במקום לדחוס חפצים גדולים לתוך מחסן קטן, אפשר פשוט לאחסן אותם בגלריה. קל יותר לגשת אליהם כך, ואפילו אם יש לכם מחסן גדול, תוכלו להרחיב אותו בצורה נוחה וחכמה על ידי בניית גלריה במחסן.

   חלל עבודה נוח ופתוח – כשמדובר במקום עבודה, כמו קליניקה או סטודיו לאומנות, הגלריה יכולה לשמש אתכם כחלל עבודה רחב ונעים מאוד. בניית גלריה בעסק תעזור לכם להרחיב אותו ולנצל את השטח שלו בצורה נוחה.

   משמשת כחלל מגורים – אם אתם חיים לבד בבית קרקע גדול עם תקרה גבוהה, תוכלו להרחיב את אזור המגורים שלכם על ידי בניית קומת גלריה. למה מומלץ לעשות זאת רק אם גרים לבד? משום שכחלל מגורים גלריה תהיה לא כל כך נוחה עבור מי שגר עם עוד אנשים – לא מדובר בחדר, אלא בקומה שחשופה לרעשים משאר אזורי הבית.

   הוספת חלל תצוגה בחנות – בניית גלריה בחנות יכולה לעזור לכם ליצור חלל נוסף שבו תוכלו להציג את המוצרים שלכם. זה מתאים במיוחד לחנויות שבהן מוכרים מוצרים גדולים שאולי אין מקום עבור כולם בקומה אחת, כמו חנות מוצרי חשמל, אך גם לחנות בגדים.

   מה עדיף – בניית גלריות ברזל או עץ?

   ראשית אתם צריכים לשאול את עצמכם מה חשוב לכם – פונקציונליות או מראה, ואם המראה הוא זה שחשוב לכם, שאלו את עצמכם מה אתם רוצים להשיג עם החומר הנבחר; האם אתם מעדיפים מראה תעשייתי ומתקדם יותר בעזרת בניית גלריה מברזל או שאתם מחפשים להשיג מראה חם וקלאסי בעזרת עץ? אם הפונקציונליות היא השיקול העיקרי, ההמלצה שלנו היא ללכת על בניית גלריה מעץ עם לוחות MgO (סטרונג פלור). הלוחות האלה קלים ובו זמנית חזקים מאוד, עמידים בפני אש ורטיבות וידידותיים לסביבה.

   איך מחשבים את עלות הבנייה של הגלריה?

   עלות בניית גלריה מברזל או עץ תהיה תלויה בכמה פרמטרים:

   גודלה של הגלריה – על הפרמטר הזה אין צורך להרחיב יותר מדי – כדי לחשב תחילה כמה עולה בניית גלריה צריך להבין מה יהיה הגודל שלה, משום שזה ישפיע על כמות החומרים שבהם יהיה צריך להשתמש.

   הצורה של הגלריה ומורכבותה – כל עוד בונים גלריה מלבנית פשוטה, אין סיבה שמחיר בנייתה יהיה גבוה מבחינת הפרמטר הזה. עם זאת, כשיש צורך ליצור צורה מיוחדת, הדבר מצריך תכנון מתקדם ועל כן מחיר הבנייה יעלה.

   המטרה שלשמה בונים גלריה – אם הגלריה תשמש אתכם בסך הכול כחלל אחסון, אין סיבה שמחיר בנייתה יהיה יקר, משום שלא תצטרכו להשקיע יותר מדי בעיצוב. בניגוד לכך, אם אתם מתכננים להשתמש בגלריה כחלל לאירוח או כאזור שאליו יגיעו לקוחות בבית העסק שלכם, הרי שעליכם להקפיד על עיצוב מושקע, מה שישפיע על המחיר.

   כושר נשיאה – האם הגלריה שלכם צריכה לתמוך במשקל רב? אם כן, הרי שיהיה צורך להשתמש ביותר חומרים כדי להקים אותה באופן שיעשה זאת. למשל, עמודי התמיכה יצטרכו להיות גדולים יותר.

   גובה הגלריה – ככל שהגלריה תהיה נמוכה יותר, כך יהיה צורך בפחות חומרים לבנייתה – חומרים לבניית עמודי תמיכה ולבניית וריצוף מדרגות.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat