לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  קבלן שיפוצים בקיסריה

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   שיפוצים נרחבים בקיסריה באמצעות קבלן מקצועי!

   עוד הרבה לפני שנכין יחד אתכם הסכם עבודה מפורט, נשמח ליידע אתכם כבר עכשיו כי עם כל עבודת שיפוץ שאנו מבצעים, אנו מבטיחים כי מי שיעבוד מולכם הינו שיפוצניק מומלץ ואמין בקיסריה! "המשפצים בישראל" הינה חברה בעלת מוניטין רב, צוות מקצועי וקטלוג שירותים נבחר העונה על כל הצרכים שלכם. בין השיפוצים שאנו מבצעים: שיפוץ חנויות ובתי עסק בקיסריה הנמצאות בנמל קיסריה, בניית קיר בלוקים או קיר בטון בקיסריה בבתים פרטיים או במתחמי האירועים היוקרתיים של העיר וגם עבודות קטנות יותר כמו החלפת צנרת בקיסריה לדירה או בית פרטי. קיסריה, כפי שמכירים אותה כיום, הינו תוצר של הקמת קיסריה המודרנית במאה ה-20, והיא נקראת על שמו של אוגסטוס קיסר.

   כל עבודות השיפוצים בקיסריה במקום אחד!
   קבלן שיפוצים בקיסריה במחירים הוגנים לכל כיס!
   – שיפוץ דירה כולל מקלחת ושירותים בקיסריה
   – שיפוץ חצר בקיסריה כולל חיפויים
   – שיפוץ וילות ובתים פרטיים בקיסריה
   – עבודות שיפוץ החל מבניית שלד לבית בקיסריה ועד לעבודות גמר
   – עבודות גבס בקיסריה כולל הנמכות תקרה למזגן
   – חיפויים שונים לקירות במגוון עיצובים
   – פירוק והחלפת ריצוף בדירה בקיסריה – מגוון אריחים לבחירה
   – שיפוץ משרדים, חנויות ועסקים בקיסריה

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת הרימו טלפון:
   055-9380-185

   קבלן שיפוצים בקיסריה עם המלצות

   שיפוץ בניין בקיסריה כולל לובי כניסה: מה הוא כולל?

   אנו ממליצים מאד במסגרת שיפוץ משרדים בקיסריה, להשקיע גם בלובי ובמבואת הכניסה. הסיבה? הרושם שנוצר על האנשים המגיעים אליכם למשרד מתחיל כבר בכניסה אליכם. העבודות שאנו יכולים לבצע עבורכם בחלל זה כוללות החלפת ריצוף, הצבה של מראות חדשות, יצירת עמדת קבלה, התקנה של גופי תאורה מעוצבים, ניסור בטון לטובת יצירה פתחים נוספים – כמו דלתות ביטחון או דלת אחורית, יצירת עמדת שמירה, התקנה של סורגים מתקפלים וכדומה.

   עבודות טיח בקיסריה – מה ההבדל בין טיח פנים וחוץ?

   עבודות הטיח שאנחנו מבצעים כוללות גם את טיח הפנים וגם את טיח החוץ. עבודה של טיח פנים היא עבודה המתבצעת אך ורק בתוך החלל, זאת בשונה מעבודות טיח החוץ המתבצעות על הקיר החיצוני של המבנה. העבודה מתבצעת על ידי קבלן טיח בלבד. למרות שמדובר על עבודות שונות לחלוטין, שתי השכבות הראשונות המיושמות לאורך העבודה זהות לחלוטין בשני סוגי הטיח – הפנים והחוץ. מה ששונה הוא שכבת הגמר השלישית: בעוד בחלל פנימי אין כל צורך בשכבה עמידה בפני פגעי מזג האוויר, בטיח החוץ חשוב לדבוק בחומרים עמידים מאד.

   שיפוצים בקיסריה

   שיפוץ דירה בקיסריה – אנו מבצעים את כל השיפוצים!

   השיפוץ השכיח ביותר שאנחנו מבצעים הינו שיפוץ בית פרטי בקיסריה. בקיסריה ישנן שכונות שלמות של וילות וקוטג'ים, ואנו שמחים לשרת את כל בעלי הבתים. העבודות שנו מבצעים מתועדות בהסכם העבודה שאנו חותמים אתכם, בו מפורט גם כתב הכמויות, לו"ז של צפי לסיום העבודה ומספר אנשי המקצוע שיקחו חלק לאורך השיפוץ.

   שירותי שיפוצים בקיסריה מחירון שיפוץ דירות בקיסריה
   מחיר שיפוץ פרטי עם 2 קומות בקיסירה

   שיפוצניק בקיסריה המבצע שיפוצים בבתים פרטיים ממליץ על החלפת המעקה הסמוך למדרגות המניידות אתכם בין קומות הבית, החלפת ריצוף במידה והאריחים שבורים עו עקומים וצביעה של כל הבית. מחיר זה כולל גם שיפוץ הגינה שלכם.

   החל מ-40,000 ש"ח
   שיפוץ לדירת גן

   כל עוד הגינה הצמודה לדירה שלכם אינה בשימוש רב, נמליץ על סגירת מרפסת בקיסריה. סגירת המרפסת יכולה להגדיל לכם את הסלון בצורה משמעותית, כך שתיהנו מחלל אירוח גדול יותר

   החל מ-20,000 ש"ח
   שיפוץ קומפלט לדירה בגודל 5 חדרים בקיסריה

   במחיר זה ניתנות לכם שתי אפשרויות:

   האפשרות הראשונה היא ליהנות משיפוץ קומפלט הכולל נגיעה בהיבט העיצובי של הבית כמו גם בהיבט הפרקטי: החלפת מערכות וצנרות, צביעת הבית, החלפת ריצוף, הנמכות תקרה באמצעות גבס וכדומה.

   אפשרות שניה: עבור בתים גדולים בהם ישנם חדרים שאין בהם שימוש, אנו ממליצים על חלוקת דירה בקיסריה לשתי יחידות דיור. עבודה זו מותנית באישורים שיש להוציא, כאשר אנו נוכל לדאוג לחלוקת הדירה ויצירת חדרים כפולים של מטבח וחדר שירותים ואמבט.

   15,000-90,000 ש"ח
   עלות שיפוץ בסיסי לדירה

   מחיר הרלוונטי בעיקר עבור שיפוץ דירה קטנה בקיסריה בגודל של עד שלושה חדרים. ניתן במחיר זה ליהנות מצביעת כל הדירה עם סט של תיקוני צבע, טיפול בעובשים ורטיבויות, צביעת דלתות ועבודות גבס.

   החל מ-10,000 ש"ח
   שיפוץ דירת פנטהאוז או דופלקס

   מחיר מיוחד זה רלוונטי לדירות או בתים בגודל של עד 100 מ"ר. עבודה פונקציונאלית-עיצובית על ידי קבלני שיפוצים מומלצים בקיסריה, יכולה להעלות את ערך הנכס שלכם בקיסריה עד 10%.

   החל מ-30,000 ש"ח

    

   משפצים את הדירה בקיסריה עם עבודות קטנות!

   אנו מגיעים לבצע את מיטב העבודות גם במקרים בהם אתם מעוניינים בעבודת שיפוץ קטנה יחסית, כמו שיפוץ עליית גג בקיסריה. לפניכם, דוגמאות לעבודות קטנות אך איכותיות שאנו מבצעים עבורכם:

   שיפוצים קטנים מחירון
   עבודת חיפוי בריקים לקיר בקיסירה

   חיפוי הקיר באמצעות בריקים יכול להתבצע במסגרת שיפוץ חדר שירותים בקיסריה, אך ניתן ליישם את הבריקים גם סלון, חדר השינה או המטבח. לטובת מראה מיוחד יותר, אנו ממליצים על בריקים אמיתיים מפירוק

   200-300 ש"ח למ"ר
   בניית קיר מגבס

   שיפוץ גבס בקיסריה עם בניית קיר מתאים לתחימת חדרים כמו בין המטבח ובין המזווה, בין הסלון ובין המטבח וכדומה. ניתן ליהנות משלל עבודות גבס נוספות: הנמכות תקרה, יצירת מדפים וכוורות, יצירת פתרונות אחסון וכדומה

   100-180 ש"ח למ"ר
   החלפת שיש למטבח

   העלות הינה עבור התקנת השיש בלבד. רכישת השיש לרבות לקיחת המידות המתאימות באחריות הלקוח. עם שירות משודרג של שיפוץ מטבח בקיסריה, ניתן להחליף חיפוי לקירות, התקנת קולט אדים, יצירת אי מגבס, החלפת ארונות מטבח ועוד

   800-1,400 ש"ח
   פירוק אסלה בחדר האמבט/שירותים

   שירות הניתן במסגרת שיפוץ חדר אמבטיה בקיסריה. המחיר עבור כלי סניטרי אחד לבחירתכם. הפירוק מתבצע תוך שעה

   150-250 ש"ח
   עלות של ריצוף גרניט פורצלן

   ריצוף דירה בקיסריה מאיר את החלל ויוצר נראות מחודשת-מרהיבה! אריחי הגרניט פורצלן ידועים במחיר הנוח שלהם ובעמידות הנפלאה. בהתאם לדרישתכם, יהיה ניתן להדביק את האריחים החדשים, או לפרק את אלו הקיימים ולאחר מכן ליישם את החדשים

   150-320 ש"ח

    

   שיפוץ וחלוקת בית פרטי בקיסריה

   דוגמאות לעבודות שיפוצים נוספות שאנו מבצעים

   אנו מטפחים גם את החלל החיצוני של הבית שלכם, וכאן לפניכם דוגמאות לעבודות כאלו שאנו מבצעים לצד עבודות נוספות.

   עבודות קבלן שיפוצים בקיסריה מחירון
   צביעת דירה – עד 6 חדרים

   במידה ואתם רוצים לחדש את הבית שלכם אך ורק עם צביעת הבית, נוכל לעשות זאת. הצביעה כוללת את הסלון, חדרי שירותים ואמבט, מזווה, מטבח, חדרי עובדים, חדרי שינה ומרפסת.

   550-4,750 ש"ח
   עבודת ניסור בטון בקיסריה באמצעות מסור יהלום

   במידה ואתם בעיצומה של בניית יחידת דיור בקיסריה, נוכל לנסר עבורכם פתחים לדלתות, חלונות, הכנה למזגנים וכדומה

   1,200-2,500 ש"ח
   התקנת דשא סינטטי בגינה

   אחת החלופות לעבודה של החלפת ריצוף בדירה בקיסריה בדירת הגן שלכם, היא התקנה של דשא סינטטי. היתרונות של דשא זה הוא העובדה כי הוא ירוק לאורך כל ימות השנה, הוא מתאים לאנשים האלרגים לדשא והוא גם חוסך לכם כסף רב שכן אינכם זקוקים לעבודה של גנן

   60-300 ש"ח למ"ר
   חיפוי אבן לקיר בית פרטי בקיסריה

   חיפוי לקירות פנים לטובת דקורציה. החיפוי מתבצע באמצעות אבן אמיתית. אנו ממליצים על האבן גם במסגרת שיפוץ סלון בקיסריה, עבור אלו מכם שרוצים להוסיף מימד של יוקרתיות בסלון

   300-450 ש"ח למ"ר
   התקנת דק עץ בגינה

   התקנת הדק יוצרת נראות כפרית וחמימה, תוך שהיא מגדילה את הגינה שלכם ואת מבואת הכניסה. ניתן לעשות שימוש בדק עץ אמיתי או דק סינטטי.

   150-1,400 ש"ח

    

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat