הנמכת תקרה בגבס

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

053-6114-023

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

הנמכת תקרה מגבס

כיום כמעט שאין בית או עסק בישראל שלא נעשתה בו הנמכה לתקרה, שכן מדובר בפתרון אסתטי נהדר לשלל בעיות שאתם עלולים להיתקל בהן כשאתם מעצבים את הבית שלכם מחדש, מתקינים מזגן מיני מרכזי או רוכשים חלל שמיועד למטרות עבודה, כמו חנות, בית עסק או משרד. רבים חושבים שאפשרות של הנמכת תקרה בעזרת גבס מוגבלת אך ורק לחללים גדולים ומרכזיים בבית, כמו למשל כשרוצים לבצע הנמכת גבס לוילון בסלון, אך ניתן לבצע גם הנמכת תקרה למזגן באמבטיה ללא שום מגבלות ואפילו הנמכת תקרה בממד בעזרת גבס. אנחנו, המשפצים בישראל, נוכל לעזור לכם לבצע הנמכה של תקרה בכל סוג של חלל ללא שום בעיה ובעלות משתלמת ביותר, אז המשיכו לקרוא וגלו אילו סוגי הנמכות תקרה קיימות, האם הנמכת התקרה נחוצה לכם, כיצד נבצע את עבודת הנמכת התקרה על הצד הטוב ביותר ומה המחירים של הנמכות תקרה מגבס שתוכלו לצפות להם.

הנמכת תקרה מגבס בבית או במשרד
מחיר הכי זול למטר – בהתחייבות!
אפשרות התקנת ספוטים או כל תאורה שתרצו
עיצובים מיוחדים להנמכות תקרה
הנמכת תקרה דקורטיבית בסלון או במטבח
15 שנות ניסיון בכל עבודות השיפוץ
שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 053-6114-023


סוגים של תקרות גבס

את תקרות הגבס ניתן לסווג לשני סוגים עיקריים, כשכל אחד משמש למטרות שונות וניתן לראות את שניהם בחללים שונים:

תקרות גבס קבועות – אלו הם לוחות גבס שמעוצבים כיחידה אחת, וניתן להשתמש בהם לשילוב תאורה, הסתרת תעלת מיזוג ואפילו לצורך יצירת מקום אחסון כמו מזווה. ישנם שני סוגים של תקרות גבס קבועות, והם תקרות צפות ותקרות תלויות.

תקרות גבס פריקות – אלו הן תקרות שבהן נעשה שימוש בעיקר במבנים ציבוריים ומשרדים והן ניתנות לפירוק. היתרון של זה הוא אפשרות גישה נוחה למערכות חשמל ותקשורת שנמצאות מעל הלוחות, ובנוסף הן מאפשרות ליצור בידוד אקוסטי, על כן תקרות שכאלו נקראות “תקרות אקוסטיות”.

מתי עושים הנמכה מגבס לתקרה?

בניית הנמכת תקרה בגבס מתבצעת לרוב בשל סיבות אסתטיות, אולם ישנן סיבות אחרות ונוספות שלא רבים מודעים אליהן אשר עשויות לעזור לכם להבין עד כמה שדרוג שכזה הינו הכרחי לעיתים. לפניכם המצבים השונים שבהם אנשים מעדיפים לבצע הנמכה לתקרה עם גבס:

הנמכת תקרה מעוצבת – אין גבולות לאפשרויות של הנמכת תקרות מגבס כשמדובר בעיצובים. זוהי ההזדמנות שלכם לתת לדמיון שלכם לפעול וליצור לעצמכם מראה שייחודי אך ורק לביתכם, או שתוכלו להתייעץ איתנו ולראות מה האפשרויות שעומדות בפניכם – לרוב הנמכת תקרה מעוצבת מתבצעת בחללי אירוח, כמו הסלון, פינת האוכל או המטבח.

הנמכת תקרה בגבס עם תאורה – תוכלו לבצע הנמכת תקרה מינימלית רק לצורך הוספת תאורת ספוטים חסכוניים, או מנגד לבחור בהנמכת תקרה צפה, שתאפשר לכם להציב תאורה נסתרת. כך או כך מדובר באפשרות נהדרת של הוספת תאורה שאינה בולטת יתר על המידה, ובה בעת מוסיפה המון לעיצוב האלגנטי של הבית.

הנמכת גבס למזגנים עבור הסתרתם – אף אחד לא רוצה שבביתו או בבית העסק שלו יעברו צינורות עצומים של מזגן מעל לראשיהם של אנשים, ולשם כך דרושה הנמכת תקרה למיני מרכזי שתעזור לכם לשלב את המזגן בצורה טבעית בכל סוג של חלל. על הדרך תוכלו לבצע הנמכת גבס עם ספוטים וכך למשל ליצור תאורה אלגנטית ויפה במסדרונות של הבית או בית העסק.

הנמכת תקרה אקוסטית לצורך בידוד – מדובר בלוחות אקוסטיים מתפרקים שיושבים על פרופילי אלומיניום ותלויים מהתקרה או מלוחות גבס. זוהי אפשרות מומלצת של הנמכת תקרה למשרד או לחדרי עבודה, שכן הנמכת התקרה מאפשרת להפחית את זיהום הרעש ביותר מ-10%. בעזרת תקרה זו ניתן גם לגשת בקלות למערכות שמעליה  אם ישנן.

איך בונים הנמכת תקרה מגבס?

בין שמדובר במקרה עבודות גבס במטבח של הנמכת תקרה במטבח או הנמכת תקרה בחדר שינה, לרוב ההנמכה תהיה לכל הפחות 15-20 ס”מ מהתקרה, אלא אם כן מדובר במקרה של הנמכת תקרה למזגן, שבו ההנמכה תהיה תלויה בגודל הצינורות של המזגן. ברמה הבסיסית ביותר, כדי להכין את תקרת הגבס ראשית בונים קונסטרוקציה מפרופילי פח, אותם מחברים בעזרת דיבלים לתקרה. כשמסיימים עם השלב הזה מחברים לפרופילים את פלטות הגבס בעזרת ברגים. לאחר מכן מחליקים את נקודות החיבור של הגבס עם שפכטל אמריקאי ומשייפים כשהוא מתייבש, ולבסוף מסתירים את כל העבודה עם צבע. הנמכות שונות ומתקדמות יותר עשויות להצריך יותר עבודה, ועקב כך מחיריהן יהיה בהתאם.

מחירון הנמכת תקרה מגבס

במקרה של הנמכת תקרה מגבס עלות העבודה היא לא יקרה לרוב, למעט מקרים בודדים של הנמכת תקרה מעוצבת. תוכלו לדעת כמה עולה הנמכת תקרה בגבס ברחבי הבית בעזרת המחירון הבא שהכנו עבורכם:

סוג העבודה הנדרשת הנמכת תקרה מחיר למטר
הנמכת תקרה עם קרניזים במסדרון הבית

הנמכת תקרה עם סינר גבס לאורך הקירות – לעיצוב דקורטיבי, תאורה או הסתרת תעלת מיזוג.

330 – 220 ₪ למ”ר
הנמכת גבס לתאורה במטבח

מדובר על הנמכת תקרה מעל אי במטבח ליצירת מראה מדורג עם תאורה. ניתן גם לבצע הנמכת גבס מעל ארונות מטבח.

200 – 120 ₪ למ”ר
הנמכת תקרה גבוהה בחלל גדול – 4 פאזות

הנמכה עם 4 פאזות שמספקות גימור מושלם מכל הכיוונים. מומלץ לחללים גדולים עם תקרה גבוהה, כמו אולמות.

330 – 220 ₪ למ”ר
הנמכת תקרה בסלון – תקרה צפה

עיצוב ייחודי שמשדר יוקרה והדר – מושלם לחדר אירוח וניתן לעיצוב בצורות שונות.

3,000 – 2,100 ₪ לתקרה בעלת שטח 8-10 מ”ר
הנמכת תקרה בחנות עם אריחי גבס מחוררים

יצירת תקרה אקוסטית שבולעת רעשים ומסייעת ליצור סביבת עבודה נעימה יותר.

250 – 130 ₪
פירוק של הנמכת תקרה בחדר אמבטיה

אם רכשתם בית שעבר הנמכת תקרה בחדר המקלחת וברצונכם להחליפה או להיפטר ממנה.

100 – 80 ₪ למ”ר
לייעוץ והצעת מחיר