לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  רטיבות באמבטיה

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   מה עושים במקרה של רטיבות בקיר האמבטיה?

   כנראה שהדבר האחרון שתרצו להתמודד איתו הוא עם רטיבות בקיר מאחורי האמבטיה. לשמחתכם, אתם אכן לא צריכים להתמודד עם דבר כשיש אותנו – "המשפצים בישראל"! חשוב לדעת כי למרות שרבים נוטים להאמין כי בעיות הרטיבויות הינן תוצר של בעיות אינסטלציה, הרי שהמון פעמים רטיבות בקיר מקלחת נוצרת בעקבות מחנק בחדר האמבט וחוסר איוורור שגורמים ללחות להיצמד לקירות.

   רטיבות בקיר אמבטיה הינה דבר נפוץ, בין היתר מאחר ומדובר על חדרים לחים. אנו ממליצים על פתרון מנע בדמות איוורור חדר האמבט או המקלחת לאחר השימוש. במקרים אחרים בהם אתם מגלים את הרטיבות והעובשים – קראו לנו ואנו נגיע לבצע תיקון רטיבות בקיר צמוד לאמבטיה.

   טיפול ברטיבות בחדר אמבטיה בתקרה ובקירות!
   מה אנחנו מציעים?
   איתור הרטיבות בקיר ע"י מצלמה תרמית
   תיקוני טיח וצבע לאחר רטיבות בקיר
   טיפול בעובש וירוקת בחדר אמבטיה
   ייבוש רטיבות תת רצפתית באמבטיה – פתרון מהיר וזול!

   אחריות מלאה על העבודה
   שירות בפריסה ארצית

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   רטיבות בחדר אמבטיה

   רטיבות בקיר אמבטיה

   איתור רטיבות במקלחת ע"י מצלמה תרמית – כך אנו עושים זאת!

   הימים בהם הדרך היחידה לאתר רטיבות בקיר אמבטיה חיצוני הייתה באמצעות קילוף הקיר והריסתו אינם עוד! אנו עושים שימוש במצלמות תרמיות המביאות עמן את בשורות הטכנולוגיה המתקדמות יותר. הודות לטכנולוגיית האינפרא-אדום, אנו מאתרים במהירות וללא כל הרס את הרטיבויות בקירות שלכם. איך אנחנו עושים זאת? באמצעות איש מקצוע מיומן שיודע לבצע סריקה איכותית בחדר המאבט שלכם, כאשר המצלמה יודעת להבחין בהבדלי קור וחום. כך, ניתן לאתר את מיקום הנזילות המדוייק ובהתאם לבצע תיקון רטיבות בחדר אמבטיה מהיר יותר וסטיירילי יותר.

   איך איטום לא נכון משפיע על רטיבות באמבטיה?

   כאמור, ישנן מספר סיבות לרטיבויות בחדר האמבט, כאשר אחת הסיבות היא עבודת איטום שבוצעה שלא כשורה. עבודת איטום עם קבלן מומלץ מבוססת על זוויות מדוייקות ועל חומרים איכותיים בלבד. בעת שהאיטום אינו מתבצע על פי כל השלבים הנדרשים, ישנה סבירות כי תסבלו מרטיבות שבאה לידי ביטוי בבועות הניכרות על הקיר וטיח מתקלף. סימפטומים מתקדמים יותר יהיו עובשים וריחות חזקים.

   מה קורה בעת שדוחים טיפול רטיבות בחדר אמבטיה?

   רטיבות תת רצפתית באמבטיה היא מסוג הכשלים שלא נעלמים, ובעת שאתם דוחים את הטיפול אתם רק מזמנים לכם צרות גדולות יותר שבסוף יובילו לשיפוץ אמבטיה מלא. מעבר לכך שהקיר יכול לפתח גם עובשים שפוגעים חזותית בקירות האמבט, הרי שאתם מסכנים עצמכם גם בריאותית. ככל שיעבור הזמן, סימני הרטיבות יהפכו לכתמים כהים וגם תוכלו לחוש בריחות חזקים ולא נעימים שאינם מאפיינים כלל את חדר האמבט המבושם.

   שימו לב כי בעוד ישנן סכנות בריאותיות שמקורן בחנק ונשימה של הריחות החזקים, גם ישנן סכנות בריאותית הנובעות ממגע שלכם ישירות עם אותם הכתמים הניכרים על הקיר. אלו מכם הסובלים מאסטמה או מחלות נשימה אחרות, צריכים להתרחק מחדרים אלו, בדגש על ילדים ונשים בהריון.

   איך לטפל ברטיבות בתקרה באמבטיה? כל עוד מדובר על נזקים קטנים, ניתן לסיים את המלאכה עם שימוש בחומרים פשוטים יותר. מנגד, נזקים חמורים חייבים להיות מבוססים על תיקוני טיח באמצעות טיט, שליכט ומלט.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat