לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  ריצוף שירותים

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   רעיונות והמלצות לריצוף חדר השירותים

   איך שלא תסתכלו על זה, חדר השירותים הוא אחד מהחדרים היותר שימושיים בבית שלכם. מאחר ומדובר על חדר כה מרכזי, השקיעו בו והפכו אותו לכזה המשדר עיצוב, מודרניות וקו חדשני. "המשפצים בישראל" עובדים עם המרצפים הטובים ביותר בישראל, המבצעים גם עבודות של ריצוף חדרי שירותים. אנו עושים שימוש במיטב האריחים ומבצעים עבודות גם עבור אנשים פרטיים וגם עבור משרדים המעוניינים בחידוש חדר השירותים.

   ריצוף חדרי שירותים במחירים מעולים – ייעוץ בחינם!
   אפשרות לרצף בשיש או גרניט פורצלן את השירותים שלכם
   ריצוף מיוחד נגד החלקה כולל פנלים
   אפשרות לבצע ריצוף דמוי פרקט לשירותים
   מחירים מיוחדים למשפצים את כל הדירה

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:055-9380-185

   מה היתרונות של הדבקת ריצוף בחדר שירותים?

   החלפת ריצוף בשירותים יכולה להתבצע גם באמצעות עבודה פולשנית יותר הכוללת את פירוק הריצוף הקיים ולאחר מכן את שילובו של החדש, אך גם בעבודה של הדבקת ריצוף. אנחנו נמליץ דרך קבע על עבודת ההדבקה, זאת מאחר והיא חוסכת לכם גם כסף, גם לכלוך וגם העבודה קצרה הרבה ביותר. יחד עם זאת, במידה ואתם מתגוררים או עובדים בבית או במשרד ישנים, נמליץ דווקא על הסוג הראשון של העבודה, זאת מאחר ועולות לעתים בעיות עם הצנרת – מה שיצריך מכם לפרק שתי שכבות של ריצוף בעת שתרצו לטפל בה.

   ריצוף שירותי אורחים

   ריצוף שירותי אורחים כולל פנלים

   אילו דגשים ניתנים לעבודת הדבקת ריצוף?

   ריצוף שירותי אורחים באמצעות הדבקה מגלם בתוכו לא מעט יתרונות, אך על מנת ליהנות מריצוף שכזה יש צורך בידע רב – בשביל זה אנחנו פה! מאחר וכבר ישנה שכבה של ריצוף ועליה כעת מדביקים שכבה נוספת, הרצפה למעשה הופכת גבוהה יותר, מה שאומר שאנחנו נבצע עבודה נוספת הכוללת את קיצור הדלתות וקיצור המשקופים בהתאם לגובה החדש.

    

   ריצוף חדר שירותים

   ריצוף שירותים בריצוף נגד החלקה

   רעיונות לריצופים שונים – מהצבע הלבן ועד ריצוף צבעוני

   לפניכם כמה דוגמאות לעבודה של ריצוף שירותים. ראשית, תוכלו להפוך את חדר השירותים לחדר צבעוני. במרבית המקרים בוחרים בגוון אחיד ונייטלי המתכתב עם מונחים של ניקיון, אך תוכלו דווקא לעורר את החלל עם אריחים בצבעים שונים. לבחירתכם, מגוון רחב של אריחים צבעוניים של גרניט פורצלן, עליהם מודפסות שלל טקסטורות מעניינות.

   כמו כן, ניתן לשלב בחדר השירותים שלכם גם פרקט נגד מים המתאים לחדרי שירותים ואמבט. כך, אתם הופכים את חדר השירותים שלכם לחדר חם יותר באווירה כפרית. אריחים בצבע לבן או אפור יעניקו לכם את המראה הנקי והבסיסי ביותר, בעוד אריחים בצבע שחור יתרמו לאווירה עדכנית וטרנדית יותר.

   עלות האריחים + עלות הביצוע = עלות העבודה

   המשותף לכל האריחים הוא שהעלות הינה עבור מ"ר, אך מה ששונה הוא העלות עבור כל סוג של אריחים. האריחים החלקים יהיו הזולים ביותר, בעוד אלו המודפסים מעלים את המחיר. עלות עבודת הריצוף שלנו גם היא מבוססת על מ"ר, כך שככל שחדר השירותים גדול יותר, כך גם העלות נוסקת. אריחי הגרניט פורצלן הפשוטים נעים בין 70-90 שקלים למ"ר, בעוד הדגמים המודפסים יקרים יותר ונעים בין 350-450 שקלים למ"ר.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat