לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  עבודות ריצוף

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   מחיר למטר ריצוף לבית במבצע ענק!

   אתר "המשפצים בישראל" גאה להציג: שירות מקצועי ואיכותי של ריצוף דירה! צוות השיפוצניקים שלנו כולל גם מרצפים מיומנים היטב! גם אם אתם רוצים לחדש את הדירה בריצוף חדש הדורש פירוק ריצוף קיים, וגם אם אתם מעוניינים בעבודה מקצועית עם רמות גימור גבוהות של ריצוף דירה חדשה מקבלן – הגעתם אל המקום הנכון! נשלח אליכם רצף מיומן לבדיקת האזור בו תרצו לבצע את העבודה. ריצוף בחדר שירותים או ריצוף לכל הדירה – מאיתנו אתם מקבלים את הטוב ביותר!

   מגוון עבודות ריצוף לבית במחיר הכי זול – בהתחייבות!
   עבודות ריצוף מחיר למטר במבצע ענק

   – ריצוף דירה קטנה או גדולה כולל פוליש עם רצף מקצועי
   – ניתן להזמין עבודת ריצוף כולל חומרים או לקנות את האריחים לבד
   – עבודת החלפת ריצוף הכולל פירוק והתקנת ריצוף חדש
   מחיר ריצוף למטר מרובע החל מ-90 ש"ח
   – עבודת ריצוף בית מתבצעות עם טיט או עם מלט לבן
   – ניתן להזמין אריחים עם עיטורים – הזמנה מראש
   – ריצוף דירה שכורה במחיר מיוחד לזוגות צעירים וסטודנטים כולל תיקונים בריצוף

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת לריצוף הדירה חייגו: 055-9380-185

   עבודות ריצוף לבית

    

    לקבלת ייעוץ והצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 055-938-0185     

    הסכם עבודת ריצוף – מה העבודה כוללת ומה לא?

    לא משנה איזה שיפוץ אתם עושים דרכנו, הוא תמיד מתחיל באותה הצורה: היכרות והצעת מחיר. בעוד ישנם שירותים שניתן לבצע על רגל אחת, בכל הקשור לשיפוצים הנערכים בדירה שלכם אנחנו מעניקים את מלוא תשומת הלב בכדי להבטיח מעל לכל ספק שתהיו מרוצים. אז איך זה עובד? עם קבלת הפנייה מכם נשלח אל הדירה קבלן ריצוף שיבדוק מה העבודה הנדרשת, ימליץ לכם על סוג הרצפות המומלץ ביותר לרבות עבודת ריצוף שיש, וכמובן שיציע לכם מחיר. שלב הצעת המחיר כולל בתוכו גם את הסכם העבודה המפרט לכם את כל שמגיע לכם במסגרת השיפוץ.

    אז מה כוללות העבודה דרכנו? אנחנו מעניקים לכם שירות הכולל את פירוק הריצוף הקיים בדירה ואת הפינוי שלו אל מחוץ לדירה. סעיף זה תקף גם עם ריצוף של דירה שלמה וגם עם ריצוף לחדר אחד בלבד כמו ריצוף בסלון או ריצוף מקלחת לדוגמא. לאחר פירוק ופינוי הפסולת, נתחיל עם עבודת ריצוף כמו שנקבע בהסכם העבודה, נציין כמה עולה לרצף את הדירה והמחיר כולל גם את החלפת הפאנלים וגם שירות של תיקונים של טיח וצבע מעל הפאנלים שהוחלפו. אנחנו מאמינים בשקיפות אל מול הלקוחות שלנו ולכן נציין כבר כעת כי המחיר אינו כולל את רכישת האריחים החדשים ואת צביעת הקירות.

     

    לא מחליפים ריצוף בכל יום – בוחרים רק באיכות

    על הרצפה בבית שלכם אתם דורכים בכל יום אינספור פעמים. המשמעות? לא ניתן להקל ראש בבחירת סוג המרצפות וגם לא באיכות העבודה. הייתם רוצים ללכת על רצפה הרועדת מתחת לרגליים שלכם? התשובה לכך לבטח שלילית. אנחנו נלווה אתכם לאורך כל הדרך ונמליץ לכם על המרצפות המומלצות ביותר גם מבחינת האיכות שלהן וגם מבחינת הנראות. הדבר החשוב ביותר הוא לבחור ברצפות שלא נשחקות בקלות. עבודה של החלפת ריצוף הינה עבודה נרחבת שלא מבצעים בכל יום. לכן, עשו בחירה מושכלת עם דרגת שחיקה שתבטיח לכם ראש שקט. אריח חזק יבטיח לכם הנאה לאורך זמן.

    עבודת ריצוף בית

    קרדיט: יוסי השיפוצניק שלנו – אדיב, סבלני וסופר מקצועי

     

    בתמונה – ריצוף אריחי קרמיקה

    ריצוף קרמיקה

    מדביקים או מרצפים מחדש? התייעצו עם רצף

    אז איך ניתן להתחדש עם ריצוף חדש בבית? עם 2 דרכים עיקריות: הדרך הראשונה היא באמצעות ריצוף מאפס: המבוסס על פירוק ריצוף קיים כבר בדירה, הכנת כל השטח מחדש, פינוי הפסולת שהיא למעשה מה שנשאר מהרצפה הישנה ורק לאחר מכן מתבצעת העבודה של התקנת ריצוף חדש על טיט. אפשרות שניה שמוצעת לכם עם הקבלנים שלנו היא עבודה של הדבקת ריצוף. בעבודוה מסוג זה אין באמת צורך לפרק את הרצפות הישנות, אלא ניתן להדביק על אלו הקיימות וכך חוסכים זמן ובלאגן רב.

    את עבודת ההדבקה ניתן לבצע רק במקרים הבאים: הכלל הראשון הוא שהרצפה ישרה. במקרים בהם ישנה רצפה עקומה לא יהיה ניתן לבצע את העבודה והמענה יהיה רק בדמות פירוק הריצוף הקיים. כמו כן, עבודת ההדבקה יכולה להתבצע רק במקרים בהם אינכם מעוניינים באבן טבעית שכן אותה אי אפשר לשלב על רצפה קיימת.

     

     לקבלת ייעוץ והצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 055-938-0185     התקנת ריצוף 1.20 על 1.20

     ריצוף 120 על 120

      

     התקנת מרצפות 1.20 בסלון

     ריצוף יוקרתי 1.20

     כמה עולה ריצוף למטר? בדקו איך מתמחרים עלות עבודת ריצוף לבית?

     עלות ריצוף למטר שונה בהתאם לסוג האריח והמיקום בדירה, דעו לכם שהבחירה שלכם בנו היא הבחירה באנשי המקצוע המובילים ביותר! המחירים שאנו מציעים לכם הם מחירים נוחים שיאפשרו לכם להחליף את האריחים בכל הדירה ולהתחדש בנראות חדשה. מחיר ריצוף למטר כולל פירוק הרצפות הישנות עומד בממוצע על 180-280 שקלים. שימו לב כי אל מחיר זה תצטרכו להוסיף את עלות רכישת הרצפות שתרצו לשלב בבית. כמו כן, אנחנו מבצעים גם עבודה של פירוק ריצוף בלבד, במקרים בהם תרצו לבצע את העבודה לבד. עבודה זו מתומחרת בממוצע בין 90-110 שקלים למטר. מחיר עבודת ריצוף גרניט פורצלן יעלה לכם בממוצע בין 90-180 שקלים למ"ר.

     כמו כן, ישנם פעמים בהם אין צורך בפירוק האריחים מהרצפה אלא מבצעים עבודה של הדבקת ריצוף על ריצוף קיים. מחיר עבודת ריצוף בהדבקה הינו בין 140-160 שקלים למ"ר. מחיר למטר מרובע של ריצוף כולל את שכר המרצפים ואת פינוי ופירוק הרצפות הישנות במקרים הרלוונטיים. עבודות הריצוף שלנו רלוונטיות לכל סוגי האריחים: עבודת ריצוף 60X60, עבודת ריצוף 80X80 וגם עבודת ריצוף 120X120.

     ריצוף בית על טיט

     קרדיט: יוסי השיפוצניק

     מי הרצף שמגיע אליכם? זה שמתאים לביצוע העבודה

     המילה "ריצוף" היא אולי מילה קטנה וקצרה, אך על מנת לבצע עבודת ריצוף יש צורך בניסיון רב. אנחנו נשלח אליכם את הרצף המתאים ביותר בהתאם לסוג העבודה. לדוגמא: רצף קרמיקה יגיע אליכם בהנחה ואתם מעוניינים בריצף קרמיקה וכך גם עם קבלני ריצוף אבן טבעית אם זה הריצוף הנדרש על ידכם, להזמנת קבלן שיפוצים בחרו אזור שרות.

      

     מרצפים עבורכם גם מחוץ לבית

     עבודות הריצוף עבור דירה קטנה תקפות גם לחללים החיצוניים לבית שלכם: במבואת הכניסה או במרפסת. מחיר למטר לריצוף חוץ מתומחר בהתאם לגודל הרצפות והיקף העבודה. פרמטרים שילקחו בחשבון הם הנגישות אל המקום, האם נדרשת עבודה של פירוק הרצפות ומה התשתית הקיימת. גם במקרה זה, יגיע אליכם קבלן ריצוף חוץ להצעת מחיר. חלמתם על מבואת כניסה עם אבנים משתלבות? קבלן ריצוף לאבנים משתלבות כבר בדרך אליכם!

     ריצוף בית קרקע

     אז איך אנחנו מבצעים את הריצוף בהדבקה פועל?

     את עבודת ההדבקה לריצוף אנחנו מבצעים באמצעות כמה סוגים שונים של חומרים אקריליים. על מנת שעבודת ההדבקה תתבצע כמתוכנן, תחילה חובה ליישר את הרצפה ולוודא כי המשטח הינו מבטון. שימו לב כי על חול לא ניתן יהיה לבצע עבודות ריצוף עם חומרים אקריליים. לפני שנתחיל את העבודה ומאחר ומדובר על שיפוץ דירה שבא להטיב עמכם, נבדוק כי התשתית הקיימת תקינה. אם נגלה צנרת תקולה שבה יש כשלים, נמליץ להחליף אותה כחלק מהשיפוץ המתבצע אצלכם. לאורך העבודה יש אפשרות לייצור מרווח בין האריחים השונים, ואותם ניתן למלא באמצעות הרובה. לאחר עבודת ההדבקה, יהיה עליכם שלא לדרוך על הרצפה על מנת להבטיח התייצבות מלאה ומראה אחיד ואסתטי.

     בתמונה – ריצוף חדר לדירה – 80 על 80

     ריצוף חדש

     בתמונה – ריצוף מסדרות בדירת 4 חדרים

     ריצוף מסדרון

      

     Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
     WhatsApp chat