לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  קבלן שיפוצים בתל אביב

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   קבלן שיפוצים בתל אביב מומלץ ואמין

   מה צריך כדי לבצע שיפוץ כללי בתל אביב שתקבלו עליו מחמאות ושישפר את איכות החיים שלכם? ידי זהב של קבלן שיפוצים בתל אביב שתזמינו דרכנו! ברוכים הנמצאים לאתר "המשפצים בישראל" המציע לכם מגוון רחב של עבודות שיפוצים באזור המרכז. אנחנו מעניקים שירות ללקוחות פרטיים ולקוחות עסקיים, כאשר כל העבודות המתבצעות דרכנו מבוצעות על ידי שיפוצניקים בעלי ניסיון רב בענף השיפוצים. החומרים בהם נעשה שימוש הינם החומרים האיכותיים ביותר של המותגים הגדולים. מחפשים שיפוצניקים מומלצים בתל אביב לביצוע שיפוץ וילה בתל אביב או דירות קטנות? אתם נמצאים במקום הנכון!

   קבלן שיפוצים בתל אביב לכל עבודות השיפוץ!
   מחירים מיוחדים לתושבי תל אביב
   – תנאי תשלום נוחים
   קבלן ריצוף בתל אביב לביצוע כל עבודות הריצוף
   עבודות אינסטלציה, צבע וחשמל בדירה או בבית פרטי

   – שיפוץ דירה קומפלט בתל אביב – נותנים הצעת מחיר רק לאחר שרואים את הדירה
   – צביעת דירות ותיקוני צבע ושפכטל בתל אביב
   שיפוץ מטבחים בתל אביב כולל החלפת שיש ואפשרות חידוש בלבד

   – טיפול בנזילות, עובש ורטיבות בקירות ובתקרה במקלחת
   – אפשרות שיפוץ מטבח בתל אביב כולל החלפת דלתות
   – שיפוץ חדר אמבטיה ושירותים בתל אביב – הכל ביום אחד!

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
   055-9380-185

   קבלן שיפוצים בתל אביב

   אילו עבודות שיפוצים בתל אביב זמינות לכם דרכנו?

   המילה "שיפוצים" היא מילה גדולה מדי שלעתים לא כולם יודעים לפשט אותה ולהבין מה עומד מאחוריה. אנחנו שמחים להציג בפניכם כעת פירוט מלא של כל העבודות שאנחנו מבצעים. המטרה של השיפוץ היא לחדש ולשדרג ולאפשר לכם ליהנות מכל האלמנטים שבדירה שלכם עוד יותר. על כן, מוצעים לכם דרכנו שירותי שיפוץ של ריצוף הכוללים את פירוק הריצוף הקיים והנחת ריצוף חדש, שבירה ובניה של קירות גבס, טיפול במערכות האינסטלציה, טיפול במערכות חשמל ומים וגם עבודות כלליות של שיפוץ. בכל עבודה שאנחנו מבצעים – גם עם שיפוץ דירות יוקרה בתל אביב וגם עם שיפוץ דירת סטודיו בתל אביב, כל עבודות שיפוצים בתל אביב המבוצעות דרכנו מבוצעות על הצד הטוב ביותר ועל ידי שיפוצניקים מובחרים.

   אילו מחירים מציע קבלן שיפוצים בתל אביב דרכנו?

   המחירים שאנחנו מציעים לכם משקפים את איכות קבלני השיפוצים שלנו ואת איכות החומרים בהם אנחנו עושים שימוש. השאלה בדבר העלויות של השיפוצים היא שאלה שמעסיקה המון אנשים, ולנו יש תשובה. איך מורכב מחיר השיפוץ שלכם? המחיר מורכב מכמה פרמטרים שונים והוא יינתן רק לאחר הגעה של קבלן שיפוצים בתל אביב אליכם במטרה להכיר אתכם ואת האזור בו תרצו לבצע את השיפוץ. במעמד הצעת המחיר ייבחנו כל הפרמטרים השונים לרבות גודל הדירה, היקף השיפוץ, החומרים הנדרשים, מספר אנשי הצוות הנדרשים לביצוע העבודה, מה נגישות הדירה, מה המצב של הדירה ובאיזו עונה מבצעים את שיפוץ הדירה (עונת הקיץ ועונות החגים הן עונות הפרימיום). חברת שיפוצים בתל אביב כמו החברה שלנו מתחייבת לעבודה איכותית במחירים הוגנים!

   האם שיפוצניק בתל אביב יכול להתחייב לזמן סיום משוער?

   פגישת הצעת המחיר היא ההזדמנות שלנו ושלכם לתאם את לוחות הזמנים. כל עבודת שיפוץ הינה בעלת צרכים אחרים כך שלא ניתן להגדיר מראש זמן לעבודה מבלי לראות את הדירה ואת האזור בו מבצעים את השיפוץ. שיפוצניק בתל אביב מטעמנו שיגיע אליכם יחתום אתכם על הסכם עבודה שבו יפורט מהלך העבודה הכולל, בין היתר את התאריך בו תתחיל העבודה ותאריך סיום משוער לעבודה. ככלל, כן אפשר להגדיר כי ככל שהשיפוץ דורש פחות עבודה ולוגיסטיקה, כך הוא מסתיים מהר יותר. לדוגמא: שיפוץ דירה בתל אביב שהוזנחה זמן רב, יתבצע לאורך תקופה ארוכה יותר בהשוואה לעבודת שיפוץ חדר שירותים בתל אביב.

   שיפוץ דירה בתל אביב – מה המחירים כוללים ומה הם לא כוללים?

   אחת העבודות המבוקשות ביותר היא עבודת החלפת הריצוף. קבלן שיפוצים בתל אביב דרך "המשפצים בישראל" יבצע עבורכם גם עבודות שכאלו. במעמד הצעת המחיר והחתימה על הסכם העבודה יפורט לכם במדויק מה עבודת השיפוץ כוללת ומה לא. על מנת לתת לכם מושג לגבי הסטנדרט הקיים על ידי קבלני שיפוצים מומלצים בתל אביב, הנה דוגמא לעבודת שיפוץ. החלטתם שאתם רוצים לבצע שיפוץ דירה שכורה בתל אביב ולהשקיע בהחלפת הריצוף? מחיר העבודה כולל את פירוק הריצוף הקיים, החלפה לריצוף חדש ותיקוני טיח שונים מעל הפנאלים שהוחלפו או שלא הוחלפו. מנגד, מה העבודה לא כוללת? את קניית הריצוף שלכם לרבות הקרמיקה הנבחרת וצביעת הקירות שבאזור מעל לריצוף.

   החומרים בהם אנו עושים שימוש: החומרים הטובים ביותר

   כשאתם בוחרים בנו אתם בוחרים לא רק בשיפוצניקים מקצועיים, אלא גם בשיפוצניקים שבוחרים בשבילכם בחומרים הטובים ביותר. ישנן לא מעט שיטות של אנשי מקצוע חובבנים החוסכים בעלויות של החומרים על מנת להרוויח יותר. אנחנו בטוחים ומאמינים כי החומרים האיכותיים מהווים חלק בלתי נפרד מהצלחת עבודת השיפוץ – גם עם שיפוץ בית פרטי בתל אביב וגם עם עבודות קטנות יותר כמו של שיפוץ דירת 2 חדרים בתל אביב. פירוט החומרים בהם יעשה שימוש יפורט לכם בהסכם העבודה המשותף.

   דוגמאות למחירים של עבודות שיפוצים בתל אביב

   נותנים למחירים לדבר! לפניכם מחירון מצומצם לשיפוצים שהומלץ ע"י שיפוצניקים בתל אביב. העבודות שלנו נרחבות יותר ומחירון זה מייצג עבודות פופולאריות המבוצעות חדשות לבקרים.

   עבודות שיפוץ בתל אביב מחיר משוער
   כמה עולה שיפוץ אמבטיה בתל אביב?
   השיפוץ כולל גם את החומרים הנדרשים. ברזים, כיור ואסלה על חשבון הלקוח
   5,900-12,000 ש"ח
   מחיר שיפוץ דירת 5 חדרים בתל אביב
   המחיר הסופי ניתן רק לאחר הצעת המחיר והצגת המפרט המדוייק לגבי מהלך העבודה
   45,000-120,000 ש"ח
   עלות שיפוץ דירת 4 חדרים בתל אביב
   מחיר לשיפוץ קומפלט שכולל עבודות ריצוף, אינסטלציה, הוספת ושבירת קירות, הנמכת תקרות וחידוש מטבח
   35,000-110,000 ש"ח
   מחיר שיפוץ דירת 3 חדרים בתל אביב
   המחיר הינו לשיפוץ הכל כלול ברמת סטנדרט-קלאסי. עבודות נרחבות בתחום אינסטלציה והחלפת צנרות, עבודות עם גבס כולל הנמכות ואיתור רטיבויות ויצירת סתימות בקירות
   25,000-90,000 ש"ח
   כמה עולה שיפוץ דירה קטנה בתל אביב?
   שיפוץ הכל כלול החולש על כל אזור בבית שלכם! מחיר סופי רק לאחר הצעת המחיר
   15,000-30,000 ש"ח
   עלות שיפוץ משרד בתל אביב
   שיפוץ למשרדים בכל קומה. טיפול בתשתיות, סיוד, בניה ושבירת קירות, יצירת נקודות חשמל ועוד
   החל מ-12,000 ש"ח
   מה המחיר של שיפוץ מטבח בתל אביב?
   שיפוץ כל המטבח כולל החלפת דלתות במטבח (תוספת מחיר על החלפת השיש)
   2,000-4,500 ש"ח

   ערים נוספות בהם אנו נותנים שירות: פתח תקווה, ראשון לציון, רמת גןגבעתיים, בת ים, בני ברק, חולון, קרית אונורמלה, ראש העין, נס ציונה, אור יהודה

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat