לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  ריצוף טרצו

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   הכירו את הטרצו – הריצוף שעושה קאמבק ענק!

   בעבר הלא רחוק היה נהוג לקרוא לכל ריצוף טרצו "בלטה", כשהוא היה נפוץ בריצוף הפנים של הבתים בישראל עוד משנות העשרים של המאה הקודמת ועד לשנות ה-90. כולם מכירים את המראה של רצפות הטרצו, אשר עשויות מבטון לבן וחצץ יחד עם פיגמנטים שונים, אולם אלו הזכורות לכם מלפני 30 שנה ויותר הן לא מרצפות טרצו שתזכו לראות היום בבתים משופצים.

   לאן נעלם אותו ריצוף מוכר אתם שואלים? ובכן, לקראת שנות ה-2000 החלה דעיכה בשימוש ברצפות טרצו, אך לא משום שהיה דבר מה רע בהן, אלא רק מכיוון שמחירי אריחי הקרמיקה ירדו ובה בעת עלתה האיכות שלהם, ובאותה תקופה צץ בחיינו ריצוף גרניט פורצלן. היום ישנן אפשרויות רבות מספור עבור עיצובי מרצפות טרצו בזול, ואנחנו, המשפצים בישראל, גאים להציג את הטרצו כעת בפניכם ולהכיר לכם מחדש את הריצוף שחוזר לאופנה ובגדול.

   קניה והתקנת ריצוף טרצו לפנים ולחוץ הבית
   למה אנחנו?
   אפשרות לבצע התקנה של הריצוף בלבד
   ביצוע רובע ופוליש לאחר ההתקנה
   מבצעים עבודות ריצוף על כל סוגי המשטחים
   מגוון גדלים וצבעים לבחירה
   שירות בפריסה ארצית רחבה

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   סוגי מרצפות טרצו

   אתם בטח זוכרים את ריצוף הטרצו כאפור-לבן בעל מראה קר ואף מדכא, אך מאז ועד היום נעשו שיפורים רבים במראה רצפות הטרצו שבהן משתמשים בשיפוץ בתים, וכיום ניתן לבחור מבין שלל אפשרויות עיצוב ואיכות של רצפות טרצו. לפניכם כמה אפשרויות של ריצוף טרצו שברשותכם לבחור לקראת השיפוץ הבא שלכם:

    ריצוף טרצו איטלקי רגיל – ריצוף הטרצו הגיע אלינו מהעיירה Terrazzo באיטליה, וכדי לייצר אותו מערבבים בטון לבן עם חצץ על יציקת בטון, ולאחר שהיא מתקשה משייפים אותה וחושפים את מרקם אבני החצץ. בשל השימוש באבני חצץ, מדובר בריצוף חזק ועמיד מאוד בעל מראה ייחודי.

    ריצוף טרצו שומשום – טרצו השומשום עשוי עם אגרגטים (חלק החצץ שברצפות) קטנטנים במיוחד, ומכאן מגיע שמו. היתרון המשמעותי ביותר שלו הוא בבתים פרטיים, שבהם הוא מטשטש את נראות האבק שעל הרצפה והלכלוך היומיומי.

    ריצוף טרצו אפוקסי – הטרצו האפוקסי נחשב לעמיד במיוחד, הוא אינו דוהה או מאפשר לנוזלים לחדור דרכו, ולרוב נעשה בו שימוש במתקני ענק, מבנים ציבוריים, מפעלי תעשייה, מעליות ושירותים ציבוריים, אך גם בדירות יוקרה.

    רצפת טרצו יצוקה – שיטה זו ליצירת רצפת טרצו דומה יותר לשיטה שבה היו משתמשים באיטליה לפני כמה מאות שנים, ובה מערבבים חומרים בתוך תערובת בטון ליצירת מראה ומרקם של רצפת טרצו. לרוב נעשה שימוש של יציקת טרצו בבניין מגורים ולא בבית פרטי.

   יחד עם כל אלה ישנה גם אפשרות להתקנת ריצוף דמוי טרצו גרניט פורצלן, אשר מגיע בשלל סוגי ליטושים וגימורים שונים שנראים כמו ריצוף עם טרצו.

   ריצוף באריחי טרצו בעיות ופתרונות

   ריצוף טרצו הוא לא כמו שאר סוגי הריצוף לבית, כשבמקרה של ריצוף טרצו רובה למשל איננה משחקת תפקיד. זו אמנם נשמעת כמו בעיה, אך הסיבה לכך היא שלאחר שממקמים את רצפות הטרצו על טיט, משתמשים בפטיש על מנת לקבע אותן במקומן, והתהליך הזה גורם לטיט לעלות מעלה ולהתמקם בחריצים שבין הרצפות. בשל סיבה זו יש למקם מרצפות טרצו 3030x או כל רצפות טרצו בגודל אחר במרווח של מ"מ אחד בלבד, לא יותר ולא פחות, על מנת למנוע בעיות של תזוזת רצפות או חדירת נוזלים ביניהן.

   כמה עולה ריצוף טרצו?

   כשמדובר בנושא של ריצוף טרצו מחיר למטר זו השיטה שבה נוקבים השיפוצניקים, אולם המחיר שתשלמו עבור כל מטר כולל הן את סוג הריצוף שתבחרו והן התקנת ריצוף טרצו.

   סוג העבודה עם רצפות טרצו העלות המשוערת
   כמה עולה הנחת ריצוף טרצו על מצע טיט? 250 – 100 ₪ למ"ר
   מה העלות של התקנת ריצוף טרצו על גבי משטח מבטון? 250 – 90 ₪ למ"ר
   מהי עלות פירוק ריצוף ישן והתקנת אריחי טרצו? 300 – 100 ₪ למ"ר
   מה מחיר התקנת אריחי טרצו על גבי ריצוף קיים? 200 – 85 ₪ למ"ר

    

   כפי שאתם יכולים להבין, בכל סוג של עבודה עם מרצפות טרצו מחירים לא יעברו את 300 השקלים, למעט מקרים בודדים שבהם תבחרו באריחי טרצו מעוצבים ומיוחדים. הסיבה לכך שהמחירים הם גבוהים יחסית לעלות האריחים עצמם, שנעה בין 50-100 שקלים, היא שבעת התקנת הריצוף יש צורך לחתוך את אריחי הטרצו עם מסור או דיסק שייעודיים עבורם, ובשביל עבודה באיכות גבוהה יש להשקיע בכך רבות, הן מבחינת מאמץ והן מבחינת זמן.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat