לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  שיפוץ חזית בניין

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   יפים גם מבחוץ – שיפוצים לחזות הבניין

   ניתן לחלק את מלאכת שיפוץ חזיתות בניין לשתי קבוצות שונות: שיפוץ שהינו תוצר של החלטת הרשויות בעקבות כשלים או ליקויים הנמצאים בו, מה שהופך אותו למסוכן לדיירים ולציבור, ושיפוץ שהינו החלטה של כמה דיירים המעוניינים בשיפור המעטפת החיצונית של הבניין. שימו לב: כל עוד ישנה החלטה של הרשויות, עליכם לבצע את השיפוץ. מנגד, מה קורה בעת שאתם מעוניינים לשפר את המעטפת האסתטית של הבניין?

   על פי החוק, עליכם לערוך אסיפת דיירים ובה לקיים משאל שמטרתו להבין מי בעד ומי נגד העבודה של שיפוץ חזיתות בתים. באסיפת הדיירים עליכם להגיע לתכנית מפורטת הכוללת את היקף העבודה, השעות והימים בשבוע בהם תתבצע העבודה, העלויות הנדרשות וכדומה. קחו בחשבון, כי גם במקרים בהם מטרת העבודה הינה אסתטית, לא אחת לאורך העבודה מתגלים כשלים שונים שצריך לתת להם מענה. אילו מקרים כאלו קיימים?

   שיפוץ חזית בניין קומפלט כולל הכל!
   ביצוע עבודות טיח ותיקונים חיצוניים
   שיפוץ כניסה לבניין כולל גינה בבית משותף
   תיקון והחלפת מרצפות שבורות בחזית בניין
   תיקון סדקים וחורים בקירות חזית הבניין

   שדרוג וחידוש חזית בניין במינימום תקציב!
   משפצים גם חזיתות בנייני משרדים כולל עבודות זכוכית

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   שיפוץ חזיתות בניין

   שיפוץ חזית בניין בתל אביב

   שיפוץ חזית בית – תרומה פוקנקציונאלית ודקורטיבית

   כאמור, לא אחת עולה החלטה בקרב דיירי הבניין לבצע את העבודה כאשר הסיבה היא רצון לשפר את נראות הבניין. יחד עם זאת, ישנם המון מקרים בהם לאורך העבודה מתגלים ליקויים שצריך לטפל בהם. ליקויים שכאלו יכולים להיות כמו גילוי של חדירות מים, קירות מתקלפים שדורשים עבודת טיח, איטומים שלא בוצעו כהלכה ופיצוצים בצינורות. על כן, לא אחת נדרשת עבודה של איטום סדקים. סדקים שכאלו שבהם צריכים לטפל על מנת למנוע רטיבויות, כוללים שלושה סוגים שונים: סדקי שערה, סדקים נימיים וסדקים עובדים. בנוסף לאלו, העבודות שיכולות להתבצע אצלכם בבניין כוללות את חידוש השפריץ, חיפויים שונים וצביעה בהתאם לדרישתכם – אלו כמובן עונות על הצורך העיצובי בלבד.

   שיפוץ חזיתות בניינים כאינטרס משותף לכל הדיירים

   לא אחת ישנם הדיירים שמצביעים כנגד שיפוץ חזית הבניין. הסיבות לסירוב? רבות וכוללות סיבות כלכליות, כמו גם שכנים שלא מעוניינים לעבור את תקופת השיפוץ ברעשים טבעיים הנובעים כחלק בלתי נפרד מהעבודה. בסופו של דבר, מה שמשכנע את אותם דיירים יותר לבסוף היא העובדה כי שיפוץ חזות הבניין יכול להביא לכך שערך הדירות יעלה בעוד כ-10%! בהנחה ותרצו למכור או להשכיר את הכנס שלכם, תוכלו לגבות עלות גבוהה יותר לאחר השיפוץ. דירות משופצות, כמו גם שיפוץ חיצוני לבניין משותף, נהנים מביקוש גדול יותר.

   שיפוץ חזית בניין משרדים

   שיפוץ חזית בניין של משרד ברמת גן

   עלות שיפוץ חזית בניין – כמה זה יעלה לכם?

   לא ניתן להשיב על השאלה כמה עולה שיפוץ חזית בניין, זאת מאחר וישנם גורמים שונים המשפיעים על העלות – אפשר תמיד להיכנס אל מחירון השיפוץ ולבדוק מחירים. פרמטרים כמו גובה הבניין ומספר הדירות משפיע, כמו גם סוג העבודה שתרצו לבצע: האם העבודה כוללת רק תיקונים אסתטיים של בניין חדש, או שיפור המעטפת החיצונית הכוללת גם תיקונים משמעותיים כמו איטום סתימות. ההמלצה היא להגדיר עם כל הדיירים תקציב מראש, ולאחר מכן לתעדף את העבודות שתרצו לבצע מהדחופה ביותר אל זו בעלת החשיבות הנמוכה ביותר.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat