לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  שיפוץ בית פרטי

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   שיפוץ בית פרטי – הופכים ישן לחדש! – שירות בפריסה ארצית!

   כבר המון זמן שאתם חושבים לשפץ את הבית הפרטי שלכם? הגיע הזמן לתרגם את החלומות שלכם למציאות עם "המשפצים בישראל"! קבלן לשיפוץ בית פרטי שמגיע מטעמנו יתכנן ביחד אתכם את השיפוץ המבוסס על פי הצרכים הפונקציונאליים והעיצוביים שלכם. בשלב הראשון יגיע אליכם קבלן שיפוצים מטעמנו ויהיה קשוב לצרכים שלכם. בשלב הבא יוצגו בפניכם רעיונות לשיפוץ בית פרטי המבוססים על ניסיון רב ולבסוף יסגרו הקווים הכלליים לשיפוץ. שיפוץ בתים לא מאפשר לכם רק לגור בחלל נעים יותר, אלא גם השיפוץ המון פעמים מעלה את ערכו של הנכס שלכם. שיפוץ בית ישן במושב או חידוש הבית בלב העיר – אנחנו מגיעים!

   שיפוץ בתים פרטיים בזול – שיפוץ פנימי וחיצוני לבית – ייעוץ בחינם!
   – אפשרות להזמין שיפוץ בית קומפלט כולל הכל
   – שיפוץ כללי לבית פרטי הכולל ריצוף, חשמל, אינסטלציה ותשתיות
   – שיפוץ מטבח בבית פרטי כולל אפשרות החלפה/חידוש דלתות מטבח
   – שיפוץ חדר אמבטיה ושירותים בבית פרטי כולל קרמיקה
   – שיפוץ סלון בבית פרטי ואפשרות לבצע עיצובים בגבס כולל נישות וקרניזים
   – שיפוץ בית בסגנון כפרי במושב – כולל הכל
   חדש – שיפוץ בית בשלושה שבועות בתקציב עד 25000 ש"ח
   מתמחים בשיפוץ בתים ישנים בני 30 שנה ומעלה

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   כשהחוץ נכנס אל פנים הבית – עיצוב בתים פרטיים

   היתרון הגדול ביותר של הבתים הפרטיים הוא האפשרות ליהנות ממרחב חיצוני הצמוד לבית בדמות חצר גדולה או גינה קטנה. המון פעמים הקיר שתוחם בין החללים הוא קיר אטום החוסם את האור שיכול להיכנס ולהאיר את החלל שלכם. במעמד שיפוץ בית קרקע, ניתן לבצע שידוך בין החלל החיצוני והפנימי, תוך שמאפשרים לחוץ להיכנס פנימה. איך עושים זאת? באמצעות חלונות שקופים או דלתות זכוכית. כך למעשה נוצר מיזוג בין הטבע הגולמי והמוריק ובין המודרנה הפועמת בבית שלכם. מעבר לחזות המרהיבה והתפאורה המרשימה שאתם מקבלים, באמצעות תחימה שקופה ניתן ליהנות מאור טבעי ומכניסה של אוויר.

   שיפוץ בתים פרטיים

   שיפוץ בית קומפלט

   עד כמה חשוב להשקיע עם שיפוץ חיצוני לבית פרטי?

   המון פעמים עולה השאלה והיא האם כדאי להשקיע במעטפת החיצונית של הבית כמו שמשקיעים עם שיפוץ פנימי לבית פרטי. חשוב לזכור כי הבית שלכם מבוסס גם על עיצוב פנימי וגם על עיצוב חיצוני, כך שמלאכת העיצוב חשובה וחיונית בכל אחד מהמקרים. את מבואת הכניסה לבית שלכם אתם פוגשים בכל בוקר כשאתם יוצאים אל יום העבודה שלכם ובעת שאתם חוזרים בשעות הערב. המשמעות? החזות משפיעה על האווירה ועל קבלת הפנים שלכם. איך ניתן לעטוף את החלק החיצוני של הבית? באינספור אפשרויות: החל מהתקנת ריצוף חוץ באבנים משתלבות או בדק, ביצוע שליכט צבעוני לבית פרטי ואפילו ניתן ליצור שילוב של לוחות עץ למראה כפרי וחמים.

   שיפוץ בית כולל עבודות גבס

   שיפוץ בית בגבס כולל נישות וקרניזים

   עולים הכי גבוה שאפשר עם שיפוץ בית פרטי 2 קומות

   אלמנט נוסף הנוכח בהמון בתים פרטיים הוא כמובן גרם המדרגות המוביל אל הקומה הבאה בבית. על כן, ההמלצה שלנו היא להשקיע במעמד השיפוץ גם בגרם המדרגות וגם במעקה הבטיחות הצמוד. גרם המדרגות יכול להיות מוחלף לחומרים אחרים כמו עץ אמיתי ליצירת אווירה כפרית וחמה, יצירת מראה גולמי באמצעות בטון או יצירת מראה יוקרתי וגבוה יותר באמצעות אבן טבעית. ומה באשר למעקה? גם כאן ישנה השפעה לנראות שתרצו לייצר שכן ישנו מגוון רחב של אפשרויות. חשוב לשים לב כי גם המעקה וגם המדרגות יתכבתו עם כל האלמנטים ששזרתם במעמד שיפוץ בית פרטי דו משפחתי. דו שיח עיצובי בין כל האלמנטים מאפשר לכם ליהנות מנראות אסתטית והרמונית יותר.

   גם לכם יש השפעה על מחיר שיפוץ בית פרטי ישן

   שיפוץ בית פרטי בתקציב נמוך ניתן לבצע דרכנו. עליכם לשאול את עצמכם מה מטרת השיפוץ: ישנם אלו המעוניינים בשיפוץ מצומצם מאד הכולל נגיעה באזורים ספציפים, אך גם ישנם אלו המעוניינים בשיפוץ קומפלט של כל הבית, בעיקר במקרים בהם הבית ישן מאד ועל כן נדרשת עבודה של שיפוץ בית פרטי ישן. כל עבודה מתומחרת במחיר אחר בהתאם לאזור בו היא מבוצעת, סוג העבודה וכמובן שהעלות מבוססת גם על החומרים והאביזרים הנבחרים על ידכם – החל מהכלים הסניטריים, דרך דלתות המטבח ועד הטפטים שאתם רוצים לשלב על הקיר.

   אז כמה עולה לשפץ בית פרטי? במידה והחלטתם ללכת על שיפוץ קומפלט, המחיר משתנה בהתאם לגודל הדירה ויכול להגיע לעשרות אלפי שקלים אם מדובר על שיפוץ בית קומפלט. מה כולל שיפוץ כזה? נגיעה בכל אזור ואזור בבית שלכם, לרבות תיקונים המתבצעים עבורכם במחיר השיפוץ. כך לדוגמא, עלות שיפוץ בית קרקע ישן כוללת את חידוש המטבח שלכם, צביעת הקירות ותיקון קילופים ורטיבויות, הנמכות תקרה, עבודות עם גבס ליצירת חללים ותחימה באמצעות קירות, החלפה של הצנרות התקולות לצנרות תקינות וחדשות, ריצוף בחללים הנדרשים ושבירה וקדיחה בקירות בטון. עלויות שיפוץ בית פרטי מבוססות על הבחירות שלכם ויוצגו בפניכם במעמד הצעת המחיר.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat