לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  חיזוק בניין

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   חזקים ביחד: עבודות חיזוק בניינים

   "המשפצים בישראל" לא רק משפצים, אלא גם מחזקים! כיום, המון מבנים זוכים לטיפול מעמיק ויסודי של חיזוק בניין. יש שתי סיבות עיקריות שבגללן מבצעים את חיזוקי המבנים: הסיבה הראשונה היא חיזוק בניינים כאשר המטרה היא להגן עליהם מפני רעידות אדמה, ואילו החיזוק השני הינו חיזוק כללי למבנה שמטרתו לחזק את היסודות, לרובת עיבוי העמודים בקומות הקרקע, עיבוי וחיזוק של חדרי המדרגות ולעתים אף מוסיפים חדרי ממ"ד הנבנים לגובה כאשר המטרה היא להעניק תמיכה לבניין.

   לפני תחילת עבודה של חיזוק בניין והשבחת מבנים, נבצע תכנון אדריכלי מקיף ומסודר שמפרט את מהלך העבודה, משך העבודה והעלויות הכרוכות.

   חיזוק בניינים ותשתיות בניין עם בעלי מקצוע מנוסים!
   מחירים מיוחדים לועדי בתים
   – חיזוק יסודות בניין ישן כולל חדר מדרגות
   – הסכם עבודה מסודר ותנאי תשלום נוחים
   – השבחת מבנים לרמת גימור גבוהה
   – איטום בניין עם יריעות ביטומניות
   פגישת ייעוץ בחינם ללא התחייבות
   שירות בפריסה ארצית רחבה

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   חיזוק יסודות בניין

   השבחת בניין ישן לפני ביצוע תמא 38

   חיזוק מבנים ישנים מפני רעידות אדמה

   אנשי מקצוע ומומחים אחרים מזהירים כי בניינים אשר נבנו לפני שנת 1980, אינם די עמידים לרעידות אדמה. כך, המון פעמים מגלים דיירים אחרים כי המבנה בו הם גרים מועמד לפרוייקט תמ"א 38, שמטרתו לבצע עבודות חיזוק יסודות בניין, אנו מציעים גם שיפוץ בניין משותף כולל הכל – לפרטים כנסו.

   הטכניקות המובילות ביותר בהן עושים שימוש על מנת לחזק את המבנים מפני רעידות אדמה הן מגוונות וכוללות כמה אפשריות: ראשית, ניתן לבצע עיבוי והגדלה של חתכי העמודים, של הקורות והקירות באמצעות עטיפה בבטון. בנוסף, ניתן להוסיף קירות מבטון מזוין המשתלבים בין עמודים שהינם כבר קיימים ובין חדר ממ"ד.

   ניתן לבצע את החיזוק באמצעות טכניקות בודדות, או באמצעות שילוב של כמה מהן. דרך נוספת לחיזוק הינה הוספה של מערכת אלכסונים מפלדה, או הוספה של מסגרת בטון או פלדה אל תוך מערכת המבנה. עלות חיזוק בניין לרעידת אדמה תיקבע על סמך השיטה או השיטות הנבחרות בבניין שלכם ועל פי חוות דעת מקצועית באשר למענה הראוי והמתאים ביותר למבנה המדובר.

   מדוע חשוב לבצע חיזוק עמודי בניין?

   בישראל ישנם כיום המון בניינים מאוכלסים שנבנו לפני עשרות שנים. אותם בניינים מבוססים על בנייה שהייתה מקובלת באותם הימים, אך הטכנולוגיה לא מפסיקה להתקדם ולחדש וכך גם הפתרונות היעלים הופכים זמינים יותר ובטוחים יותר. עבודה של חיזוק עמודי בניין אינה בגדר מותרות, אלא עבודה שכזו יכולה להקטין באופן משמעותי את הסיכוי כי הבניין יקרוס. בנוסף, עבודת החיזוק מבטיחה את עמידותו של הבניין לעוד המון שנים. ניתן לשלב יחד עם חיזוק הבניין גם שילוב של שיפוץ ועיצוב מחדש של לובי הבניין.

   חיזוק השיש בבניין

   בנוסף, אם ברשותכם חיפוי שיש, חשוב לתחזק גם אותו ולבצע חיזוק לאריחים מסוג זה. הסיבה שחשוב לבצע חיזוק שיש בבניין היא שאריחים רופפים יכולים להיות סכנה ממשית לדיירים עם נפילתם. שימו לב כי עבודה שכזו יכולה להתבצע אך ורק על ידי אנשי מקצוע המיומנים בעבודה בגובה ומבינים בסוגי הדבקים ובהתאמתם לסוג המבנה.

   הפרמטרים המשפיעים על עלות חיזוק בניינים

   אין מחיר פיקס לעבודת חיזוק תשתיות בניין. הפרמטרים הנלקחים בחשבון הם גודל הבניין לרבות מספר הקומות בו, מה התשתית הקיימת, סוג הקרקע, אילו יסודות קיימים ומה היקף העבודה. על כן, התשובה לשאלה כמה עולה חיזוק בניין תגיע רק לאחר בחינת האזור על ידי גורמים מקצועיים שיוכלו לאמוד את היקף העבודה.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat