לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

055-9380-185

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


בניית יחידת דיור

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

055-9380-185

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


בניית יחידת דיור או שיפוץ ליחידת הדיור – זה כל הסיפור!

כיום המון סטודנטים וזוגות צעירים כמהים להיכנס כדיירים ליחידות דיור שונות. היתרון הגדול של יחידות הדיור נעוץ בעובדה כי במרבית המקרים אינן חלק מבנייני דירות, כך שזוכים הדיירים לפרטיות, שקט ואיכות חיים. אתם בעלים של יחידת דיור ורוצים לשפץ אותה? “המשפצים בישראל” זמינים לכם עם כל סוגי העבודות שאפשר לבצע: החל מעבודה של שיפוץ שירותים ביחידת דיור ועד עבודה משמעותית יותר כמו בניית יחידת דיור בשיטת בניה קלה.

בניית יחידת דיור להשכרה/מגורים כולל עיצוב 
– אפשרות לבנות את היחידה בבית פרטי, במרתף ואפילו יחידה נפרדת בחצר או בגג רעפים
בניית יחידות דיור בבניה קלה או בניה קונבנציונאלית ע”י קבלן מומלץ!
15 שנות ניסיון ואלפי לקוחות מרוצים
ניתן לקבל דוגמאות לעבודות גם בווצאפ
פגישת ייעוץ בבית הלקוח ללא עלות וללא התחייבות

מה אנחנו מציעים?
– יחידת דיור במרתף כולל חפירה ואיטום וחלוקה פנימית לחדרים
– בניית יחידת דיור על הגג כולל חלוקת חדרים בגבס כולל בידוד ואיטום
– בניית יחידת דיור בחצר – יחידה נפרדת מעץ או גבס כולל כניסה נפרדת

– התקנת ריצוף ביחידת דיור – על גבי משטח חול או בטון
– בניית חדר שירותים ומקלחת כולל אסלה סמויה ומקלחון
– בניית מטבחון חדש ליחידת דיור כולל שיש איכותי
מבצעים עבודות בכל הארץ

לקבלת הצעת מחיר והתייעצות עם קבלן חייגו: 055-9380-185

בניית יחידת דיור במרתף – איך הופכים מרתף ליחידת דיור?

אתם גרים בבית פרטי ויש ברשותכם מרתף? במקום להשמיש אותו כמחסן שבו תאגרו חפצים לאורך שנים, ניתן להפוך את המרתף שלכם ליחידת דיור שתאפשר לכם ליהנות מהכנסה פאסיבית בכל חודש עם דיירים שיכנסו אל היחידה. מאחר ומרתפים מבוססים לרוב על מרחב אחד, על מנת להפוך את המרתף ליחידה צריך לבצע עבודת תכנון קפדנית ולתחום אותה לחללים שונים ולבצע עבודות אינסטלציה. באמצעות עבודות גבס לדוגמא, ניתן לבצע חלוקת יחידת דיור וכך לעצב סלון, חדר שינה ומטבח.

עבודה נוספת שעושים באמצעות הגבס היא הנמכת תקרה. הנמכות שכאלו תורמות רבות גם לפונקציונאליות היחידה וגם לנראות החמימה הנוצרת. הנמכת תקרה ביחידת דיור מאפשרת לכם להתקין מזגנים מבלי שהם יפגעו בחזות היחידה, תוך שההנמכה הופכת את החלל למתאים יותר למגורים הודות לאינטימיות הנוצרת.

בניית יחידת דיור להשכרה בשיטה הקלה – למה כדאי לכם?

אם אתם מעוניינים לבצע בניית יחידת דיור בחצר, דעו כי המגמה העכשווית ביותר המסתמנת כחביבה על רבים היא הבנייה באמצעות הבניה הקלה. רגע לפני שאתם חותמים על צ’ק שמן לטובת בניית היחידה שלכם, דעו כי עלות בניית יחידת דיור קלה זולה הרבה יותר. שיטת הבנייה לא רק זולה יותר, אלא גם מהירה יותר, כך שתוך שישה חודשים לערך תוכלו לסיים את מלאכת הבנייה.

אחרי שתקבלו אישורים לבניית יחידת דיור, יהיה ניתן לצאת לדרך! דעו כי עם בניית יחידת דיור ירוקה שכזו משתמשים בפחות כלים כבדים, כך שגם יש צורך בפחות כוח אדם המתורגם לחיסכון כספי. בנוסף, שיטה שכזו מתבצעת במינימום של אבק ולכלוך, כך שהיא גם מוכתרת כבנייה ירוקה המטיבה עם הסביבה.

צביעת יחידת דיור לפני השכרתה לדיירים חדשים

אם ברשותכם יחידה קיימת, ההמלצה היא לא להכניס את הדיירים החדשים שלכם עד לשיפוץ בה. הסיבה? השיפוץ הוא הדרך שלכם לדרוש שכר דירה גבוה יותר. אם החלטתם לדוגמא להתרכז בעבודה של שיפוץ חדר שינה ביחידת דיור, הרי שתוכלו להחליף את הריצוף, לבנות קרניזים עם גופי תאורה ולצבוע מחדש את החדר.

עיצוב מחדש ליחידת דיור כולל גם את החלפת המטבח, שיפוץ חדר השירותים ומערכות האינסטלציה בו וביצוע תיקונים אסתטים כמו תיקונים של קילופים וסדקים על הקירות. אלו מכם שרוצים לקחת את השיפוץ עוד צעד קדימה, יוכלו לבצע שיפוץ חיצוני ליחידת דיור בכדי להפוך את היחידה לפנינה נוצצת ומבוקשת. אם אתם מעוניינים לבצע בניית יחידת דיור בבית פרטי, כדאי מאד לדאוג גם לחזות היחידה על מנת שיהיה קו עיצובי-הרמוני בין הבית שלכם ובין היחידה שאתם משכירים.

בניית יחידת דיור בבית פרטי

על פי מה נקבעת עלות שיפוץ יחידת דיור?

כמה עולה שיפוץ יחידת דיור או כמה עולה לבנות יחידת דיור קומפלט בבניה קלה או בבניה רגילה? השאלות הללו דומות לשאלה כמה עולה מנה במסעדה. הרי שהתשובה לכך דינאמית ומשתנה בהתאם לסוג השיפוץ והיקף הבניה של יחידת הדיור. שיפוץ יחידת דיור מעץ לא יעלה כמו בניית יחידת דיור על הגג, זאת מאחר ולכל חלל יש את הצרכים שלו. אתם, כבעלי היחידות, תהיו אלו שיחליטו האם לבצע שיפוץ באזורים אחדים או לבצע שיפוץ קומפלט. נשמח להגיע אל היחידה שלכם, לבחון אפשרויות, להעלות רעיונות ולתת לכם הצעת מחיר נוחה.

Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
WhatsApp chat