לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  חיפוי קירות

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   כשהקירות מתחילים לדבר – על חיפוי קירות

   "המשפצים בישראל" יגרמו לקירות שלכם לדבר! כיום, אין כל סיבה להשאיר את הקירות ערומים, אלא ניתן לשלב עליהם מגוון רחב של חיפויים המייצרים נראות של תלת מימד. מגוון החיפויים כה רחב, עד שניתן לבצע חיפויים בכל חלקי הבית, כאשר כל קיר יראה אחרת לגמרי! חיפויי קיר דקורטיביים יעניקו טון מרשים לקירות הבית או המשרד, ויבליטו את הקירות שתרצו להדגיש בחלל.

   חיפוי קירות במחיר למטר הזול בישראל!
   למה אנחנו?
   כל סוגי החיפויים במחירים מוזלים
   שירות בפריסה ארצית רחבה
   15 שנות ניסיון לכל עבודות החיפוי
   מתחייבים למחיר הזול ביותר

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   חיפוי קירות בכל חלל בבית

   אילו סוגים קיימים עבור חיפוי קיר?

   ניתן לבצע כיום חיפויים עם מגוון רחב של חומרים, כאשר יש לבסס את הבחירה על פי הקו העיצובי שתרצו לייצר. ניתן לתת כמה דוגמאות: בחדר האמבטיה למשל, מומלץ לשלב חיפוי של גרניט פורצלן. הסיבה היא העמידות החזקה והמגוון הרחב הקיים. באמצעות חיפוי עם קרמיקה, יהיה ניתן לעצב את חדר האמבט שלכם על פי הקו החביב עליכם: ספא יוקרתי, חמאם כפרי או חדר קלאסי-מודרני. בנוסף, קחו בחשבון כי עם חיפוי הקרמיקה אתם זוכים בחיפוי מסוג חיפוי קיר רחיץ. המשמעות היא שמים יכולים להגיע במגע עם החיפוי שלכם כך שניתן גם לנקות אותו בקלות.

   אם לדוגמא תרצו לשלב חיפוי באזור הסלון, מומלץ לשלב קיר בריקים. את הבריקים ניתן לשלב אצלכם גם עם בריקים חדשים, וגם עם בריקים שהגיעו מפירוק. חיפוי קירות פנים ניתן ליישם על כל קירות הבית, או לחילופין בקיר אחד בודד כמו קיר הטלוויזיה, או הקיר שמאחורי מערכת ההושבה שלכם.

   בחדר השינה שלכם למשל, ההמלצה תהיה ללכת על חיפוי קיר שעם. הסיבה היא שעם חיפוי זה אתם זוכים בבידוד אקוסטי ותרמי מושלם! בחדר השינה, יותר מבכל חדר אחר בבית, תרצו ליהנות משקט בכדי ליהנות ממנוחה איכותית וטובה, כך שעם בחירה בחיפוי זה אתם מקבלים את החבילה במלואה – חבילה עיצובית ופונקציונאלית, ניתן להזמין קבלן שיפוצים לביצוע חיפוי בכל אזור בארץ. חיפויים נוספים בהם תוכלו לעשות שימוש כוללים חיפויי עץ טבעי וסינטטי, שיש ואבן.

   מחירון חיפוי קירות – כמה זה עולה לכם?

   מחיר חיפוי קירות משתנה בהתאם לסוג החיפוי שתבחרו וגודל הקיר. כך לדוגמא, אם תרצו לבצע ריצוף וחיפוי של קיר קרמיקה, העלות הנדרשת היא בין 100 שקלים ל-220 שקלים למ"ר. לעומת זאת, חיפוי הקיר בשיש יעלה לכם קצת יותר כאשר המחיר הממוצע למ"ר נע בין 120-200 שקלים. כמה עולה חיפוי קיר בריקים? חיפוי עם לבנים יעלה לכם בין 120-350 שקלים למ"ר, כאשר החיפויים החדשים זולים יותר בהשוואה לבריקים מפירוק.

   איך מבצעים חיפוי קיר עם רטיבות?

   לפני שמיישמים את החיפוי הנבחר על הקיר הנבחר שלכם, חשוב לטפל ברטיבות. מדובר על עבודה מקדימה שמטרתה גם לטפל ברטיבות ובעובש וגם למנוע כאלו בעתיד. יישום החיפוי על קיר עם רטיבות פוגע לא רק בקיר שלכם, אלא שהרטיבות תחדור גם אל החיפוי. על כן, לקבלת תוצאה איכותית יש לטפל תחילה בבעיה.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat