לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  איטום אמבטיה

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   איטום חדר אמבטיה מחיר הזול בישראל!

   מים אכן מביאים ששון, אך בעת שלא נערכים לבואם על הצד הטוב ביותר הם יכולים לגרום לנזקים רבים. "המשפצים בישראל" מבצעים עבודות של איטום חדר אמבטיה וכך מבטיחים לכם רחצה נעימה בראש שקט. מגוון העבודות שאנחנו מבצעים כולל איטום מקלחת עם קירות גבס, דרך איטום כיור אמבטיה באמצעות שילוב סיליקון ועד איטום אמבטיה בעזרת סיקה. ניתן לבצע את מלאכת האיטום גם עם חומרי אטימה צימנטים ועם חומרי איטום ביטומנים. עבודת האיטום מתבצעת בהתאם לצרכים שלכם, כך שאנו נוכל לבצע איטום קירות מקלחת, איטום של קירות המקלחון וקירות המגיעים במגע ישיר עם המים.

   איטום חדרי אמבטיה בעזרת "מסטיגום פריימר"
   איטום אמבטיה אקרילית בשיטה המבטיחה אטימות מירבית
   ביצוע איטום בין האמבטיה לקרמיקה
   איטום קירות חדר אמבטיה וצביעה בסופרקריל במקרה של רטיבות
   אפשרות להזמין שירות מהיום להיום
   איטום אמבטיה רובה/סיליקון

   שירות בפריסה ארצית רחבה

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ חייגו: 055-9380-185

   איטום חדרי אמבטיה

   איטום חדר אמבטיה לפני ואחרי

   מבצעים איטום אמבטיה כבר בשלב הריצוף

   איטום רצפת חדר אמבטיה צריך להתבצע עוד לפני שמבצעים את הריצוף בחדר האמבט. חומר איטום מקלחות נבחר בהתאם לאזור בו מבצעים את האיטום, כך שבמקרים בהם האיטום מתבצע ברצפה יש לבחור בחומרים המתאימים לתחתית המרצפות. איטום אמבטיה לפני ריצוף מבטיח כי לא יחדרו מים תחת הרצפות שלכם, וכך יהיה ניתן למנוע אי נעימות גדולה ביניכם ובין השכנים שיסבלו בעיקר. אם כן, איטום חדרים רטובים כולל גם את החלק שבין תחתית המרצפות ובין חגורת הבטון. המטרה הברורה היא למנוע מעבר של מים בין רווח המרצפת ובין חגורת הבטון.

   איטום ריצוף אמבטיה

   איטום מקלחת לפני ואחרי

   שלבי איטום אמבטיה – מבצעים איטום ריצוף מקלחת ללא שבירת מרצפות!

   השלב הראשון שנבצע הוא שלב עבודות ההכנה. שלב ההכנה אינו כולל את עבודת האיטום לכשעצמה, אלא מדובר על סט של עבודות מקדימות שמטרתן להכין את השטח בצורה אידיאלית ליצירת איטום אידיאלי. מיד לאחר שנבצע את עבודות ההכנה, נוכל לבצע איטום אמבטיה אקרילית.

   ראשית, שיפוצניק מטעמנו יבצע ניקיון יסודי ברצפת האמבט. הסיבה? לאחר עבודות ההכנה, ישנן כמויות גדולות של אבק המקשות על העבודה, אך בעיקר פוגעות בטיב האיטום. מיד לאחר מכן, נבצע הרטבה והספגה של כל השטח המיועד לאיטום במים. שלב זה רלוונטי גם במקרים בהם מבצעים איטום מקלחת מרוצפת וגם במקרים טרם שולב ריצוף. מיד לאחר מכן, נתחיל את האיטום בפועל והוא מתבצע באופן הבא:

   השכבה הראשונה שנמרח תהיה של חומר איטום צמנטי. את החומר מורחים על כל השטח בו מונחות המרצפות, כולל באזורים של הקירות. לכן, גם במקרים בהם רוצים לבצע איטום רווח בין האמבטיה לקיר, חשוב למרוח את חומר האיטום. מיד לאחר מכן, תתבצע הדבקה של רשת אינטרגלס המיושמת על השכבה הראשונה. בשלב זה חשוב לבצע את שילוב הרשת במהירות על מנת לשמור עליה טריה. הסיבה שעושים זאת היא מאחר ומתבצעת הטבעה של הרשת בלב חומר האיטום. שימו לב כי הרשת חייבת להיות מיושמת גם על הרצפה וגם על הקירות, כך ששלב זה חיוני גם במקרים של איטום ריצוף מקלחת.

   בשלב זה יש להמתין עד להתייבשות מלאה, זאת מאחר ורק לאחר הייבוש יהיה ניתן להמשיך אל השלב הבא הכולל את יישום השכבה השניה. שכבה זו מיושמת בעובי של 2 ק"ג למ"ר. ההמלצה הרווחת של מרבית היצרנים היא לייצר שכבה כוללת המבוססת על 4 ק"ג, אך עדיף תמיד לדבוק בשכבה נוספת על מנת להגיע ל-5 ק"ג. הסיבה? להבטיח כי הרשת מכוסה לחלוטין.

   וההמשך: בשלב זה חשוב שלא להביא את חדר הרחצה למגע עם מים, זאת מאחר והמטרה היא לאפשר לאזור להתייבש לחלוטין. הפעולה לוקחת לפחות יומיים, כאשר בזמן זה מבצעים הרטבה, או אשפרה במינוח המקצועי, עד כשלוש פעמים ביום. מיד לאחר שהחומר מתייבש, מבצעים איטומים מסביב לצנרת, כך שזה גם השלב בו מומלץ לבצע איטום בין האמבטיה לקרמיקה. שימו לב כי לעתים נבצע איטום אמבטיה עם רובה סיליקון המשתלבת בין אזורים שונים כמו באזור המקלחון והכיור.

   איטום ריצוף בחדר אמבטיה

   איטום ריצוף בחדר אמבטיה לפני ואחרי

   כמה עולה איטום חדר אמבטיה?

   המחיר המוצע דרכנו הינו מחיר פיקס לכל סוגי האמבטיות, כל עוד חדר האמבטיה הינו בגודל ממוצע של בין 4-6 מ"ר. לכן, גם עבודות של איטום מקלחת עם רצפת עץ וגם איטום המתבצע בחדר אמבט המרוצף בקרמיקה, יתומחרו באותו המחיר. המחיר נע בין 1300-1600 שקלים לחדר אמבט אטום שיעניק לכם את האפשרות להביא את חדר האמבט במגע עם מים ללא כל דאגות מיותרות. רחצה נעימה!

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat