לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  קבלן שיפוצים בבת ים

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   קבלן שיפוצים בבת ים לכל עבודות השיפוץ

   אתר "המשפצים בישראל" גאה להציג: קבלני שיפוצים בבת ים המבצעים את כל סוגי עבודות השיפוצים בכל האזורים בבת ים. ניתן לתאם איתנו שיפוצים גם בדירות קיימות וגם בפרוייקטים עתידיים כמו פנינת הנביאים ו-B TOWER. כדי לעבוד עם קבלן שיפוצים מומלץ בבת ים כל שנדרש מכם הוא לדבר איתנו, ואנחנו דואגים לכל השאר! כל עבודות השיפוצים, ללא יוצא מן הכלל, מגובות בחוזה עבודה חתום המוסכם על שני הצדדים, כולל תקופת אחריות הניתנת לכל עבודה.

   קבלן שיפוצים בבת ים לכל עבודות השיפוצים
   – שיפוץ חיצוני ופנימי לבניין או בית פרטי
   – שיפוץ כולל לדירה כולל החלפת צנרת
   – עבודות גבס בבת ים לסלון, למטבח ולחדר שינה
   – החלפת ריצוף או הדבקת ריצוף בבת ים
   שיפוץ כללי לגינות בבת ים כולל חצר אנגלית
   פגישת ייעוץ בבית הלקוח ללא עלות וללא התחייבות

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
   055-9380-185

   קבלן שיפוצים בבת ים מנוסה

   מרחיבים את הקיים: איך משתמשים נכון בחלל הדירה שלכם?

   המצב הוא כזה: אתם צריכים שיפוץ דירה קטנה בבת ים במטרה להפוך את הדירה לכזו שנעים יותר לחיות בה ולגדל בה את הילדים. ההגדרה לדירה קטנה היא דירה שלא עונה על הצרכים שלכם בהתאם למצבכם הנוכחי. כך, יכול להיות שהדירה בה אתם גרים שירתה אתכם בעת שהייתם זוג בלבד, אך כעת, עם הרחבת המשפחה, יש צורך בחלל גדול יותר.

   כדי ליהנות מחלל נכון ומתאים יותר, לא צריך לעבור דירה, אלא רק לעבוד עם שיפוצניק מומלץ בבת ים. סביר כי הדירה שלכם כעת מתכוננת בצורה שאינה הולמת את הצרכים שלכם, אך עם תכנון מחודש – יהיה ניתן להשמיש את החלל הקיים בצורה אידיאלית והרמונית יותר. כך לדוגמא, ניתן לשבור קירות, לאחד חדרים, להרחיב חללים אחרים על חשבון חללים אחרים ולארגן את סדר הדירה לסדר המתאים לכם. שיפוצניק בבת ים יתכנן אתכם שלב אחר שלב את שיפוץ הדירה בכדי שתוכלו לדעת לקראת מה אתם הולכים. תחימות מחודשות תקפות גם לעבודות שיפוצים נוספות כמו שיפוץ חנות בבת ים.

   שיפוץ דירות ובתים פרטיים בבת ים

   שיפוץ דירה קטנה בבת ים

   לא רק הדירה שלכם: שיפוץ בניין בבת ים

   כמו כן, במקביל לעבודת שיפוץ דירה בבת ים המתבצעת אצלכם, ניתן לבצע שיפוץ גם בבניין בו אתם גרים או עובדים. שיפוצים המתבצעים בבניין הם שיפוצים המשרתים את כל העובדים והדיירים, תוך שמייצרים סביבה נאותה יותר לשהות בה. מה ניתן לבצע במסגרת שיפוץ שכזה? ראשית, שיפוץ גבס בבת ים יכול להפוך את החלל לפונקציונאלי יותר עם יצירת מדפים, דלפק קבלה בבנייני משרדים, קרניזים, הנמכות תקרה למזגנים ויצירת תאים להשארת מכתבים.

   בנוסף לאלו, עבודה שניתן לעשות במבואות כניסה היא שילוב של מראות בכל הלובי. בעת שמשלבים מראות יוצרים אפקט של הרחבת החלל, מה שלמעשה פותח את הלובי שלכם והופך אותו לחלל רחב הרבה יותר. כמו כן, ניתן לשלב טפטים שונים המחליפים את עבודות הצבע, כאשר היתרון הגדול הוא מגוון האפשרויות האינסופי המבוסס על צבעים שונים וטקסטורות ייחודיות.

   חיפוי קרמיקה בדירה בבת ים

   ריצוף קיר בדירה בבת ים

   איך מתבצעת החלפת ריצוף בדירה בבת ים?

   עם עבודת שיפוץ מטבח בבת ים או שיפוץ סלון בבת ים החלטתם להתמקד בהחלפת הריצוף? אכן, הריצוף משפיע יותר מכל דבר אחר על נראותו של חלל: ריצוף חדש לבית יאיר את החלל בעוד ריצוף שבור, עקום ומתנדנד מייצר תחושה של חלל מוזנח. את החלפות הריצוף אנחנו מבצעים גם בהחלפה מאפס בעבודה של פירוק הריצוף הקיים והחלפתו בחדש, וגם בעבודה של הדבקת ריצוף שחוסכת לכם כסף, זמן והמון בלאגן מיותר. במעמד הצעת המחיר נבחן אפשרויות ונתאים לכם את סוג הריצוף המתאים ביותר בהתאם לרצפות הקיימות.

   שירות שיפוצים בבת ים מחיר משוער
   שיפוץ יחידת דיור בבת ים
   מחיר זה רלוונטי גם עבור שירות שיפוץ דירת חדר בבת ים. ניתן לשפץ דירות סטודיו, לופטים ודירות מרתף בגודל חדר. המחיר עבור שיפוץ קומפלט הכולל החלפות צנרת, ריצוף בהדבקה וצביעת הדירה
   9,000-25,000 ש"ח
   שיפוץ דירת 2 חדרים בבת ים
   המחיר כולל: עבודות אינסטלציה, עבודות גבס, עבודות ריצוף ועבודות צבע. המחיר עבור דירות בגודל עד 50 מ"ר
   10,000-40,000 ש"ח
   שיפוץ דירת 3 חדרים בבת ים
   ניתן במחיר זה גם לשפץ אך ורק שלושה חדרים בתוך דירה גדולה יותר. המחיר אינו כולל את עבודת האינסטלציה, אך בתיאום מראש ניתן ליהנות מדיל מורחב במחיר נוח. כמו כן, אנחנו מעניקים מחיר זול לזוגות צעירים וסטודנטים
   15,000-55,000 ש"ח
   שיפוץ דירת 4 חדרים בבת ים
   *דירת 4 חדרים = עד 70 מ"ר. לבחירתכם, ניתן להרחיב את הדירה על פי שבירת קירות קיימים ויצירת תחימה חדשה באמצעות קירות גבס. אלו מכם המעוניינים לחלק את הדירה, יש צורך באישורים מתאימים. (שירות עבור חלוקת דירה בבת ים ל 2 יחידות דיור להשכרה יתומחר בנפרד)
   25,000-90,000 ש"ח
   שיפוץ דירת 5 חדרים בבת ים
   המחיר משתנה בהתאם לעבודה שתרצו לבצע. עלות חומרי העבודה כלולים במחיר, אך עלות הכלים הסניטריים, ארונות המטבח והרצפות שתרצו להחליף, באחריותכם. נשמח להמליץ על מותגים ושילובים מומלצים
   החל מ-60,000 ש"ח
   שיפוץ דופלקס בבת ים
   *מחיר לדירה עד 120 מ"ר. דירות גדולות יותר יתומחרו במחיר שונה ולפי מ"ר. שיפוץ איכותי ונרחב יכול להביא להעלאת ערך הנכס שלכם.
   החל מ-60,000 ש"ח
   שיפוץ וילה בבת ים או שיפוץ בית פרטי בבת ים
   שיפוץ קומפלט נרחב הכולל את חדרי השינה, הסלון, המטבח, חדרי השירותים וגם את החלל החיצוני – המרפסת. ניתן לבצע טיח חוץ, ריצוף חוץ ושילוב גדר התוחמת בין החלל הפרטי לציבורי.
   החל מ-60,000 ש"ח
   שיפוץ חדר אמבטיה בבת ים
   העבודה כוללת את כל הנדרש: פירוק ריצוף קיים, עבודה ייסודית למניעת עובשים ורטיבויות, סיוד החדר והחלפת כלים סניטריים. על עבודה זו אתם מקבלים אחריות של 3 שנים!
   משתנה בהתאם להיקף השיפוץ
   שיפוץ שירותים בבת ים
   ניתן לצבוע את הקיר, להחליף כלים סניטריים, לבצע עבודות אינסטלציה, להדביק טפטים וגם ליהנות משיפוץ קומפלט
   משתנה בהתאם להיקף השיפוץ
   שיפוץ דירת גג בבת ים
   המחיר כולל גם שיפוץ עליית גג בבת ים. במעמד שיפוץ זה ניתן לדאוג לגרם מדרגות נוח יותר ושיפוץ עליית הגג כולה
   החל מ-60,000 ש"ח
   שיפוץ דירת גן בבת ים
   השיפוץ כולל תכנון גם לחלל החיצוני: ניתן ליישם פרגולה מעץ או ברזל, לבצע עבודת גננות וליצור דלת שקופה תוחמת בין חלל הבית לגינה
   החל מ-60,000 ש"ח


   ערים נוספות בהן אנו נותנים שירות:
    פתח תקווה, ראשון לציון, רמת גן, תל אביב, גבעתיים, בני ברק, חולון, קרית אונורמלה, ראש העין, נס ציונה, אור יהודה

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat