לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  פיצול דירות

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   פיצול בית פרטי לשתי יחידות לפי חוק פיצול דירות

   ברשותכם נכס גדול שאין לכם עוד שימוש בו במתכונת הנוכחית שלו? אם פעם מלאכת תכנון הדירה מחדש הייתה מלאכה סבוכה ומורכבת, כעת ניתן לבצע פיצול דירות כחוק המאפשר לכם ליהנות מחלל בגודל הרצוי וגם למנף את הפיצול לרווח כלכלי עם השכרת הנכס. "המשפצים בישראל", בעלי ניסיון עשיר של כ-15 שנים בענף, מבצעים עבודות של פיצול דירת מגורים בעבודה ייסודית, בטוחה וחכמה. פיצול דירה בטאבו מתחיל בעבודת שיפוץ שנבצע עבורכם!

   חלוקת דירות מגורים עם קירות בטון או גבס – כולל בידוד!
   ייעוץ בחינם!

   פיצול דירה בהתאם לחוק פיצול דירות
   אפשרות לפיצול דירת 4 חדרים לשתי דירות
   פיצול בית פרטי/וילה ל-2 יחידות דיור – עם כניסה נפרדת
   פיצול יחידת דיור לשתיים – כולל הקמת גינה
    פיצול בתים צמודי קרקע – ללא היתר
    פיצול דירות צמודי קרקע – חלוקה ליחידת דיור להשכרה
   שירות בפריסה ארצית – עובדים בכל הארץ
   עבודות חוץ חיפוי ואבן 

   לקבלת הצעת מחיר והתייעצות עם קבלן שיפוצים חייגו: 055-9380-185

   חלוקת דירות מגורים

   פיצול דירה לשתי דירות – מה חשוב לדעת רגע לפני?

   לא מעטים בעלי הנכסים המעוניינים לפצל את הנכס שלהם לשתי דירות שונות משלל סיבות: הסיבה האחת היא שהילדים חזרו לגור איתם והם רוצים להעניק להם פרטיות בחלל נפרד. סיבה נוספת ושכיחה עוד יותר היא הרצון של בעלי הנכסים להשכיר את הנכס, אך לפצל אותו על מנת להפוך אותו אטרקטיבי יותר ומתאים לקהל היעד. רגע לפני שמבצעים פיצול דירות גדולות, חשוב לדעת כי צריך להיצמד אל החוקים הנדרשים ולהכיר את משמעותו של חוק פיצול דירות, לרבות עבודות של פיצול דירות קרקע.

   בעת שמבצעים פיצול בתים פרטיים או דירות ללא היתר, נחשבת עבודת הפיצול כעבירה פלילית. מאחר ומדובר בעבירה, הרי שמשודך לה גם עונש המגיע בדמות קנס גבוה שיכול להגיע לעד כ-150,000 שקלים, ובמקרים אחרים בית המשפט דורש מבעלי הנכסים להשיב את הנכס למצב בו הוא היה טרם הפיצול – כך שגם במקרה כזה אתם עלולים להפסיד המון כסף. מדוע צריך לקבל היתר מיוחד? הסיבה לכך די פשוטה והגיונית: דאגה לשלום הציבור. בעת שבניין יהיה מאוכלס ביותר דיירים, כך איכות החיים יכולה לרדת בעקבות עומס המופעל על תשתיות שונות. רוצים לפצל את הכנס? לפני כן דאגו לקבל אישור מתאים ולאחר מכן הזמינו קבלן שיפוצים.

    

   מה חשוב לקחת בחשבון כשמפצלים את הדירה?

   כעת, כשיש ברשותכם דירה אחת ואתם מעוניינים לפצל אותה, עליכם לקחת בחשבון כי עליכם להכפיל כל אלמנט שבדירה. כידוע, לא מעטים אלו שעושים את הפיצול על מנת להשכיר את הנכס לדיירים שונים, כך שחשוב לענות על הצרכים של כל דייר ודייר. חלוקת דירה לשניים מחייבת אתכם לדאוג לפתרונות של חדרי שירותים ואמבט, חדר שינה, סלון וכמובן שמטבח. כמו כן, חשוב לקחת בחשבון את כל סוגיית הצנרת שצריכה להעניק מענה לכל הדיירים. על כן, לפני שמבצעים חלוקת דירה ליחידות דיור שונות עבור דיירים שונים, חשוב לתכנן את הפיצול עם איש מקצוע אחראי, מנוסה ומיומן – כמו אנשי המקצוע שלנו.

    

   קרה ולא קיבלתם היתר? חלוקת דירה בגבס

   במידה ולא קיבלתם היתר לבצע פיצול בית פרטי לשתי יחידות, תמיד אפשר לבצע עבודות גבס שונות שאיתן יהיה ניתן לתחום את החלל מחדש. אם מטרתכם מראש הייתה להפוך את הבית לקטן ואינטימי יותר על מנת שלכם יהיה נוח ונעים יותר לגור בו, ניתן לבצע חלוקת דירה לאגפים באמצעות קירות גבס שמוסיפים. מאחר והחלל נשאר אותו החלל והוא אינו מפוצל ליחידות שונות, עבודה זו אינה נחשבת פיצול והיא מאפשרת לכם ליהנות מחלל תחום המתוכנן מחדש על פי הצרכים החדשים והמשתנים שלכם.

   כמה עולה לחלק דירה? בדקו מחיר פיצול דירה

   החלטתם לבצע פיצול בתים צמודי קרקע לשם השכרה? מאחר וכל נכס בנוי בצורה אחרת ויש לו צרכים אחרים, אין באמת מחיר פיקס קבוע לעבודת פיצול הדירה, אלא המחיר מפורט לשירותים שונים בהתאם לצרכים שלכם. לדוגמא, אם אתם צריכים לבנות מערכת חדשה של חשמל, העלות נעה בין 5,000-10,000 שקלים. אתם מעוניינים לבצע פיצול דירת דופלקס? בניית מטבחון לדיירים נוספים תעלה לכם בין 4000-9000 שקלים, בניית מקלחת תעלה בין 6,000-10,000 שקלים והתקנה של מזגן עולה בממוצע בין 500-650 שקלים לא כולל עלות המזגן עצמו. קחו בחשבון כי ישנן עבודות נוספות הכרחיות כמו עבודה של ריצוף והחלפת צנרות.

    

   מי מבצע את העבודה? רק קבלן פיצול דירה

   את עבודת הפיצול של פיצול דירת גג או פיצול דירה צמודת קרקע, מבצע לא אחר מאשר קבלן המתמחה ספציפית בפיצול דירות. ייעוץ המבוסס על רזומה עשיר יאפשר לכם ליהנות מכמה אפשרויות: גם תוכלו לחלק את הנכס הנוכחי לכמה יחידות השוות בגודלן וצורתן, וגם יהיה ניתן לחלק את הנכס ליחידות בגדלים שונים על פי הצרכים שלכם.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat