לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  שיפוץ שירותים

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   שיפוץ יסודי ומקצועי של חדר השירותים

   עבודות השיפוץ המוצעות לכם דרך חברת "המשפצים בישראל" הן עבודות שיפוצים איכותית שאותן מבצעים אנשי מקצוע מובילים בתחום כבר יותר מ-15 שנה! הכלל שלנו לשיפוץ איכותי הוא די ברור: עובדים רק עם חומרים של החברות הכי טובות, לא פוסחים על שום שלב בדרך ומעניקים לכם מחיר נוח לכל עבודה המתבצעת דרכנו. כשאתם עובדים איתנו אתם לא צריכים לקוות לעבודת שיפוץ שירותים במבצע, זאת מאחר ואנחנו מציעים דרך קבע שיפוץ חדר שירותים בזול. אנחנו נדע לענות לכם על כל התשובות: אילו שילובים נכונים עיצובית, מה גודל חדר שירותים סטנדרטי ומה כוללת כל עבודת שיפוץ שאנחנו עושים. ועכשיו? מתחילים!

   שיפוץ חדר שירותים כולל הכל – מחיר מבצע לחודש הקרוב!
   ייעוץ בחינם!

   מה כולל שיפוץ שירותים קומפלט?
   – החלפת ריצוף בשירותים (אפשרות הדבקת ריצוף על ריצוף קיים)
   – החלפת אסלה בשירותים כולל טיפול בצנרת
   – צביעה וסיוד שירותים כולל איטום (טיפול בעובש ורטיבות)
   – שיפוץ שירותי אורחים (אפשרות שבירת קיר והקטנת שירותים)
   – התקנת מקלחון חדש בשירותים

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   שיפוץ חדר שירותים

   לפני כל עבודת שיפוץ: מכירים, בודקים ומציעים מחיר

   הפונקציונאליות של כל חדר שירותים היא אותה הפונקציונאליות, אך בפועל כל חדר שירותים נראה אחרת לגמרי ובנוי אחרת לגמרי. לכן, אנחנו לא מהמרים על טיב העבודה ועל הסטנדרט הגבוה בו אנו מאמינים ודבקים, ומסיבה זו נגיע לפגוש אתכם ולהכיר את חדר השירותים בו אתם רוצים לבצע שיפוץ. המילה "שיפוץ" היא מאד כללית וכוללת בתוכה לא מעט עבודות אפשריות. איזה שיפוץ נבצע אצלכם? רק את זה שאתם צריכים! מצד אחד נוכל לאתר תשתית תקולה, לגלות כי הרצפות ישנות ושבורות ושישנה רטיבות מאחורי האסלה. אנחנו לא נוסיף שיפוצים שאתם לא צריכים, אלא נבצע רק את העבודה הנדרשת: אם תצטרכו רק החלפת ריצוף בשירותים – זה מה שיהיה. מהבדיקה שלנו יעלה כי יש צורך בעבודת שיפוץ שירותים כולל צנרת? עליה נמליץ לכם.

    

   שיפוץ קומפלט לחדר שירותים בדירה שכורה

   שיפוץ קומפלט לחדר שירותים

    

   הריסת שירותי אורחים קיימים ובניה מחדש כולל קרמיקה וכלים סניטרים

   שיפוץ חדר שירותים

   שיפוץ חדר שירותים קטן לפני – ואחרי

   כמה עולה שיפוץ שירותים?

   כפי שהמילה "שיפוצים" הינה מילה כללית, כך גם השאלות לגבי המחיר. אנחנו נשאלים שוב ושוב כמה עולה שיפוץ חדר שירותים אך האמת היא שגם אנחנו לא יודעים להשיב מה המחיר עד שאנחנו לא מגיעים לבדוק את חדר השירותים המדובר. מצד אחד ניתן לומר כי ככל שהחדר גדול יותר, כך גם המחיר גבוה יותר – זאת מאחר ונדרשת יותר עבודה. יחד עם זאת, ישנם חדרי שירותים קטנים שבהם העבודה משמעותית יותר וחדרים גדולים שבהם צריך תיקון קטן בלבד. לכן, המחיר של שיפוץ שירותי אורחים או כל חדר שירותים אחר יינתן לכם סופית רק לאחר הבדיקה שנבצע. המון פעמים השיפוץ הוא גם הזדמנות נפלאה לעיצוב מחדש לשדרג את האמבטיה, ואנחנו נשמח להעניק לכם רעיונות לשיפוץ חדר שירותים!

   החלפת אסלה כולל צנרת

   החלפת אסלה והתקנת אסלה סמויה

   שיפוץ חלל שירותים בבית קפה – עד כמה הוא חשוב?

   חדר שירותים מעוצב ופונקציונאלי לא חשוב רק בבית שלכם, אלא גם במקום העבודה שלכם. אתם בעלים של מסעדה או של בית קפה? חשוב מאד לדאוג לשירות הניתן על ידי קבלן לשיפוץ שירותים. במסעדה או בבית קפה שלכם אתם מארחים לא מעט אנשים ויש לכם אחריות כלפיהם: לארח אותם על הצד הטוב ביותר. חדר השירותים הוא חדר שחשוב מאד לשמור עליו נקי ומתוחזק היטב, על אחת כמה וכמה בעת שהעסק שלכם מגיש אוכל. שיפוץ שירותים במסעדה חיוני וחשוב גם במקרים בהם השיפוץ הנדרש הוא סיוד הקיר וכמובן במקרים אחרים משמעותיים יותר כמו בעיות בצנרת.

   ריצוף חדר שירותים דמוי דק

   ריצוף שירותים

    

   שיפוץ שירותים קומפלט – מה זה כולל?

   אנחנו מבצעים תמיד את העבודות על פי הצרכים והרצונות שלכם, כך שחשוב שתדעו שאם הדרישה שלכם היא לבצע הגדלת שירותי אורחים זה בדיוק מה שנעשה, ודומה הדבר גם עם הקטנת חדר שרותים. יחד עם זאת, אם החלטתם ללכת לדוגמא על שיפוץ שירותי הורים קומפלט, חשוב שתדעו מה מגיע לכם: שיפוץ חדר השירותים שלכם כולל עבודה של פירוק הרצפות הקיימות, פירוק האסלה והברזים. כמו כן, אנחנו נדאג לחיפוי מקצועי של הקירות וכמובן לעבודה של ריצוף חדר שירותים בקרמיקה הנבחרת על ידכם.

   בנוסף, אנחנו נבצע החלפה של הצנרת הקיימת ונרכיב את כל הכלים החדשים שבחרתם לרבות הברזים, האסלות ואם חדר השירותים כולל גם את האמבט, גם אותו נרכיב עבורכם. זיכרו תמיד כי במעמד השיפוץ יש לכם הזדמנות לשדרג את חדר השירותים מבחינת הנראות שלו, כך שאם חלמתם תמיד על חדר שירותים כפרי או חדר שירותים שחור לדוגמא, זה הזמן.

   שיפוץ שירותים לפני ואחרי

   החלפת ריצוף בשירותים

   מתחייבים לטוב ביותר

   אנחנו משפצים עבורכם שירותי אורחים מעוצבים? החלטתם כי הגיע הזמן לערוך שיפוץ שירותי משרד? אנחנו מתחייבים לטוב ביותר בכל עבודת שיפוץ שלנו: בבית או במשרד, עם חדר שירותים גדול או עם שיפוץ חדר שירותים קטן. תו האיכות שלנו כולל חומרים איכותיים, אנשי מקצוע מנוסים ואחריות לכל עבודה ועבודה שאנחנו מבצעים.

    

   שלבי עבודה בשיפוץ שירותים (במקרה הזה שירותי אורחים)

    

   פירוק ריצוף שירותים ישן כולל קירות ויציקת בטון

   פירוק ריצוף שירותים ויציקת שכבת בטון

    

   קידוח בקיר וחשיפת צנרת ישנה – החלפה בצנרת חדשה

   קידוח וחשיפת צנרת שירותים

    

   הנחת ריצוף חדש בשירותי אורחים

   הנחת ריצוף בשירותי אורחים

    

   הנחת ריצוף חדש + רובה גם בקירות שירותי האורחים

   ביצוע קרמיקה ורובע לקירות שירותים

    

   שירותי אורחים לאחר ריצוף והחלפת צנרת

   שירותי אורחים לאחר שיפוץ

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat