לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

055-9380-185

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


קבלן שיפוצים בהרצליה

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

055-9380-185

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

קבלן שיפוצים בהרצליה לכל עבודות השיפוץ!

אמרתם קבלן שיפוצים מומלץ בהרצליה? אמרתם “המשפצים בישראל”! הימים בהם היה עליכם לעבוד עם כמה אנשי מקצוע שונים בכדי לבצע עבודת שיפוצים אחת אינם עוד! אנחנו מזמינים אתכם ליהנות ממניפת שירותים המוצעת לכם תחת קורת גג אחת: דרכנו! אנחנו מבצעים עבודות שיפוצים נרחבות הכוללות צביעה, טיפול בכשלים וליקויים, ריצוף, עבודות בטון, שיפוץ חדרים בודדים ושיפוצי קומפלט לכל הדירה. קבלני שיפוצים בהרצליה יש לא מעט, אך קבלנים כמו אלה העובדים דרכנו? תמצאו רק אצלנו!

קבלן שיפוצים בהרצליה החל מ-450 ש”ח למ”ר
מה אנחנו מציעים?
עבודות גבס כולל מחיצות וקרניזים בהרצליה
עבודות צבע, אינסטלציה וחשמל לדירות ומשרדים בהרצליה

ביצוע חיפויים לכל חלקי הבית
עבודות ריצוף בהרצליה כולל תיקון ריצוף שבור
פיתוח והקמת גינות בבתים פרטיים בהרצליה
טיפול בנזילות ועובש בדירה וצביעה בסופרקריל
שיפוץ וחידוש מטבחים ישנים בהרצליה כולל אפשרות החלפת דלתות מטבח ושיש

לקבלת הצעת מחיר והתייעצות חייגו: 055-9380-185

שיפוץ דירה בהרצליה

שיפוץ סלון בהרצליה כולל נישת גבס מעוצבת לטלויזיה

שיפוץ דירה, בניין ומשרד בהרצליה – מה זה כולל?

לפני שנמסור לכם את החלל עליו עבדנו ונלחץ ידיים, נזמין אתכם לסיור רגע לפי סיום העבודה. המטרה? לוודא את שביעות רצונכם. העבודה מבוססת על הסכם עבודה מפורט הכולל את כל שלבי העבודה, כך שאנחנו עובדים בהתאם לציפיות שלכם. נערוך לכם סיור בחלל, נציג בפניכם את כל העבודות שעשינו ונקבל את אישורכם. לדוגמא: עבודה של שיפוץ בניין בהרצליה תסתיים עם סיור שנערוך לנציגי ועד הבית, תוך שנציג את החללים המשופצים עם הסבר על כל שיפוץ שנעשה.

דיל מושלם של עבודת צבע בהרצליה: מה הוא כולל?

כמעט כל שיפוץ דירה בהרצליה כולל בתוכו גם את צביעת הדירה. אם כן, מה כוללת עבודת צבע המתבצעת דרכנו? ראשית, במידה והדירה שאתם רוצים לצבוע היא דירה קטנה של עד כ-2 חדרים, אורך העבודה עומד על כחמישה ימים לערך. ככל שהדירה גדולה יותר, כך נדרשים יותר ימי עבודה.

העבודה הבסיסית כוללת את צביעת כל חדרי הדירה: סלון, מטבח, מסדרון, חדרי שינה וגם צביעת דלתות בדירה. כמו כן, לפני הצביעה נבצע בדיקה מעמיקה שמטרתה לאתר כשלים כדוגמת סדקים ורטיבויות. במידה ונאתר ליקויים שכאלו, נתקן אותם לפני הצביעה בפועל. כן חשוב לקחת בחשבון את המקרים בהם תידרש תוספת תשלום לעבודה: דירות עם תקרות גבוהות ודירות הדורשות תיקונים רבים לפני עבודת הצבע.

שיפוץ הכולל עבודות שפכטל בהרצליה

שירותי שיפוצים בהרצליה לפרטיים ועסקים מחירון קבלני שיפוצים בהרצליה
שיפוץ יחידת דיור בהרצליה או שיפוץ דירת חדר בהרצליה
המחיר עבור דירה בגודל של עד 40 מ”ר. ניתן במחיר זה גם לשפץ חדר בתוך דירה גדולה יותר. המחיר עבור שיפוץ קומפלט, אך באפשרותכם במחיר זול יותר ליהנות משיפוצים נקודתיים על פי בחירתכם.
15000-25,000 ש”ח
שיפוץ דירת 2 חדרים בהרצליה
המחיר כולל דירות בגודל של עד 50 מ”ר. המחיר כולל את עבודת השיפוצניקים ואת חומרי העבודה. חומרים כמו כלים סניטריים, ריצוף ואביזרי מטבח יותקנו על ידי השיפוצניקים, אך רכישתם באחריות הלקוח.
25,000-40,000 ש”ח
שיפוץ דירת 3 חדרים בהרצליה
מחיר עבור דירות בגודל של עד כ-60 מ”ר. ביחידות דיור קטנות הנמצאות במרתף, ניתן לבצע בתוספת תשלום גם עבודה של חצר אנגלית בממ”ד.
30,000-55,000 ש”ח
שיפוץ דירת 4 חדרים בהרצליה
מחיר מומלץ לדירות בגודל של עד כ-70 מ”ר. שימו לב: ניתן להגדיל את חלל הדירה עם שבירת קירות או תחימה מחדשה באמצעות גבס וכך להעלות את ערך הדירה. למרות שיוצרים מדירת 4 חדרים דירה של 5 חדרים, המחיר הינו עבור דירת ארבעה חדרים.
25,000-40,000 ש”ח
שיפוץ דירת 5 חדרים בהרצליה
המחיר משתנה בהתאם להיקף השיפוץ שלכם: המחיר רלוונטי לדירות בגודל של עד כ-100 מ”ר. באפשרותכם לקבל מאיתנו המלצות על חומרים איכותיים ולרכוש את חומרי העבודה בצורה עצמאית. המחיר עבור עבודה במפלס אחד בלבד.
החל מ-30,000 ש”ח
שיפוץ חדר אמבטיה בהרצליה
לפני הנחת הכלים הסניטריים החדשים, נבצע תכנון איכותי ומוקפד של התשתית. המחיר כולל את החלפת הצנרות הישנות ושילוב של נקודות חשמל חדשות לבחירתכם. המחיר כולל תיקוני רטיבויות ונזילות.
7500-18,000 ש”ח
שיפוץ שירותים בהרצליה
המחיר כולל החלפה של אסלה, כיור ובדיקת כשלים וליקויים בחדר השירותים. ניתן לשדרג את השיפוץ עם הנמכת תקרה, שילוב של חיפוי על הקירות או צביעה מחודשת.
2000-3000 ש”ח
שיפוץ מטבח בהרצליה
ניתן לבצע שיפוץ דירה קומפלט או שיפוץ נקודתי על פי בחירתכם: אנחנו מחליפים את ארונות המטבח, את הידיות, את שיש המטבח, התקנה של קולט אדים, החלפת ריצוף ויצירת נקודות חשמל חדשות בהתאם לצרכים שלכם
החל מ-8000 שקלים
שיפוץ סלון בהרצליה
ניתן לחדש את הסלון עם הנמכת תקרה ויצירת קרניזים של תאורה נסתרת. כמו כן, ניתן לבצע צביעה אומנותית על אחד הקירות או לשלב חיפוי. שיפוצניק בהרצליה ישמח להמליץ לכם על השילובים המתאימים ביותר
משתנה בהתאם להיקף השיפוץ
שיפוץ בית פרטי בהרצליה או שיפוץ וילה בהרצליה
במעמד השיפוץ אנו ממליצים מאד לכלול גם את חלקיו החיצוניים של הבית עם עבודות של טיח חוץ וצביעה חיצונית.
החל מ-30,000 ש”ח
שיפוץ דירת גג בהרצליה
ניתן לכלול במעמד השיפוץ גם את חלקיו החיצוניים של הבית כמו התקנה של פרגולה במרפסת, חיפוי לקירות, ריצוף והתקנה של ג’קוזי במידה וישנו היתר מתאים.
החל מ-30,000 ש”ח
שיפוץ דופלקס בהרצליה
מטפחים בשיפוץ גם את המדרגות המקשרות בין המפלסים: ניתן להחליף מעקה לאורך המדרגות, ריצוף במדרגות וגם לבצע חיפוי בקיר המקשר בין המפלסים.
החל מ-30,000 ש”ח
שיפוץ דירת גן בהרצליה
במעמד השיפוץ ניתן לשלב גם דשא סיננטי. מגוון האפשרויות עצום וכולל גם את שיפוץ הבריכה הפרטית, כמו גם את טיפוחו של החלל הפנימי.
החל מ-30,000 ש”ח
החלפת ריצוף בדירה בהרצליה
המחיר כולל את עבודת המרצפים. פירוק והרכבה יקר יותר, בעוד הדבקת ריצוף זולה יותר. רכישת האריחים באחריות הלקוח.
בהתאם לגודל החלל, שיטת הריצוף וסוג האריחים
שיפוץ יחידת הורים
יוצרים יחידה בתוך הבית הקיים! שיפוץ היחידה כולל שיפוץ ובנייה של חדר שירותים ואמבט נפרד, פינת פנאי ואזור שינה
5000 שקלים למ”ר
שיפוץ גן ילדים
בשיפוץ גני ילדים אנו ממליצים על צביעת הקירות ועל שילוב סורגים המונעים נפילות של ילדים – מילוי מחדש של ארגזי החול, תיקון מתקני חצר, ביצוע עבודות אינסטלציה בשירותי הגן ובמטבחון
18000-25,000 ש”ח
הוספת חדר בדירה
גם במעמד שיפוץ דירה קטנה בהרצליה ניתן להוסיף חדר באמצעות עבודות קלות: תחימה של קירות גבס או סגירת חלל חיצוני באמצעות גג אלומיניום קל.
משתנה בהתאם לסוג העבודה
תחימה מחדשה של חלל באמצעות גבס
עבודה זו מומלצת בעיקר לדירות סטודיו או לופט המאופיינות בחלל אחד. באמצעות הגבס ניתן לייצר תחימה בחלל ולארגן אותו בצורה הרמונית יותר
משתנה בהתאם לגודל החלל וקיר הגבס
חלוקת דירה בהרצליה לשתיים
מעוניינים בעבודת פיצול בית פרטי בהרצליה דרכה תוכלו להשכיר יחידה נפרדת? לפני תחילת העבודה יש לקבל אישור המתיר את החלוקה. במקרים בהם יש לכם מרתף בבית, ניתן ליצור כניסה נפרדת למרתף, כאשר תזמינו קבלן שיפוצים בהרצליה הדבר הראשון שיש לבדוק הוא האם יש אישורים מתאימים.
10000-25,000 ש”ח
צביעת דירה בהרצליה
המחיר משתנה בהתאם לגודל החלל אותו תרצו לצבוע. המחיר מתייחס לצביעה של חדר אחד
החל מ-350 ש”ח
שיפוץ עליית גג בהרצליה
ניתן באמצעות שיפוצניק מומלץ בהרצליה להכשיר את עליית הגג לחדר לכל דבר: חדר פנאי, חדר עבודה, חדר מגורים או אזור אחסון. חשוב להשקיע בגרם מדרגות איכותי על מנת להנגיש את האזור.
15000-35,000 ש”ח
שיפוץ גבס בהרצליה
ניתן לבצע הנמכות תקרה להסתרת המזגן, קרניזים עם גופי תאורה או בנייה של רהיטים על פי דרישה.
משתנה בהתאם לסוג העבודה
שיפוץ חנות בהרצליה
המחיר המצויין הינו עבור שיפוץ קומפלט לחנות הכולל עבודות גבס, אינסטלציה, חשמל וצבע.
10,000-25,000 ש”ח
לייעוץ בחינם והצעת מחיר
WhatsApp chat