לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  חצר אנגלית

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   המדריך השלם של חצר אנגלית למרתף שלכם

   “המשפצים בישראל” פועלים אולי בישראל, אך דרכנו ניתן לבצע גם עבודות עם ניחוח אירופאי כמו עם חצר אנגלית למרתף. רגע לפני שאתם מדמיינים לעצמכם חצר מרהיבה ומוריקה, דעו כי החצר האנגלית הינה פתח שיוצרים בקומות מרתף לטובת אוורור החלל. בניית חצר אנגלית מתבצעת באופן כזה שיוצרים חלון לקומת הקרקע ועליו יוצרים סורגי מתכת. חדרים כמו חדר המרתף, הנמצאים מתחת למפלס הקרקע, סובלים לא אחת מתנועה כמעט אפסית של אוויר עד כדי מצבים שלא ניתן לשהות בהם כלל. עם עבודה זו ניתן ליהנות גם מאור וגם מאוויר בכל שעות היום.

   בניית חצר אנגלית כולל עיצוב!
   תכנון מקדים – הגבהה של השטח ויצירת פתח אל החצר
   עיצוב חצר אנגלית כולל סגירה וקירוי
   בניית חלון נמוך בחצר אנגלית
   איטום איכותי וקפדני לחצרות אנגליות
   התקנת סורג מתכנת איכותי מותאם במיוחד לעבודות חוץ

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   איך מבצעים את העבודה בפועל?

   עיצוב חצר אנגלית מתבצע על מנת שיהיה ניתן להכשיר את חדרי המרתף לחדרים שניתן לשהות בהם זמן ממושך ללא כל מגבלות. אם ברשותכם חדר מרתף, דעו כי לאחר ביצוע העבודה יהיה ניתן להשמיש אותו כחדר מגורים, כיחידת דיור להשכרה או כחדר עבודה או פנאי בהתאם לצרכים שלכם. על מנת לבצע את העבודה, יש צורך בחפירת שקע בקרקע, תוך שיוצרים מרווח מתאים שעתיד להיות החצר האנגלית. כשלוקחים מידות של חצר אנגלית ובוחנים גובה חצר אנגלית, ניתן לקחת בחשבון מראש אפשרות להשמיש את הפתח גם למעבר של בני אדם, או יצירת חלון או דלת.

   יתרונות וחסרונות של חצר אנגלית למרתף

   החצר האנגלית מגלמת בתוכה לא מעט יתרונות, אך גם חשוב לציין את החסרונות הטמונים בה. מצד אחד, בימי הקיץ אתם נהנים דרכה גם מתנועה אידיאלית של אור וגם מתנועה של אוויר. יחד עם זאת, חודשי החורף מציפים בעיה לא קטנה כך שחשוב שהחצר תהיה אטומה לחלוטין. לכן, במעמד העבודה חשוב לבצע גם איטום חצר אנגלית עם חומרי האיטום המובילים והיעילים ביותר, זאת מאחר וגשמים יכולים להכניס אורחים בלתי רצויים אל המרתף שלכם. העבודה המתבצעת אצלכם חייבת לכלול שילוש שלא ניתן ליישם את החצר בלעדיו: עבודת איטום איכותית, יצירת פתחי ניקוז ושילוב של חלקי מתכת עמידים.

   סגירת חצר אנגלית באמצעות חלונות

   אם ברצונכם לאטום את פתח החצר האנגלית, הרי שאפשר לעשות את זה באמצעות חלונות שקופים. למעשה, מאחר והחלונות שקופים אתם עדיין יכולים ליהנות מתנועה של אור בשעות היום וגם מתנועה של אוויר עם פתיחת החלונות. יחד עם זאת, עם שילוב של חלונות שקופים דעו כי לא יהיה ניתן להשמיש את הפתחים לכניסה וציאה של אדם, כך שאפשרות של מדרגות חצר אנגלית שיובילו אל פתח המרתף יהיו רלוונטים רק עם פירוק החלונות ושילוב של פתרון סגירה אחר שאינו קבוע.

   כמו כן, אם מטרתכם היא לבצע קירוי חצר אנגלית, הרי שניתן לעשות זאת. בעוד החלונות מתפקדים כפתרון קבע, את הקירוי ניתן לשלב ולהוציא בהתאם לצרכים המשתנים שלכם. קירוי שכזה יכול להיות מבוסס על פלסטיק קשיח או על אלומיניום. קירוי עושה תפקיד זהה לתפקידה של הפרגולה: מדובר על פתרון הצללה בקיץ ועל פתרון לסינון מי הגשמים בעונת החורף. ההמלצה לרוב היא לא ליישם פרגולה בעונת הקיץ, זאת מאחר והיא חוסמת את כניסת האור אל המרתף – מה שיוצר קושי לשהות בחלל זה זמן ממושך. עבור פתרון חורפי-זמני, זו אפשרות נוחה.

   ומה לגבי הרחבת חצר אנגלית? כל עבודה של הרחבה חייבת להיות מבוססת על אישור שתקבלו. על פי החוק, הרוחב והעומק המקסימלים יכולים להיות עד 1.5 מטר. העבודה תוכל להתבצע רק לאחר הצגת אישורים רלוונטים המאפשרים את ביצוע העבודה.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat