לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

055-9380-185

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


החלפת ריצוף

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

055-9380-185

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


מחדשים ומרצפים – עבודות ריצוף איכותיות

הגיע גם הזמן שלכם להחליף את הריצוף בדירה? אנחנו מתייצבים לבצע עבודות איכותיות של החלפת ריצוף בדירה! “המשפצים בישראל” בעלת ניסיון עשיר של כ-15 שנים בשיפוצים ובעבודות ריצוף – החלפת ריצוף שיש, גרניט פורצלן, אבן טבעית ועוד. לבחירתכם, אפשרות להחליף את הריצוף בחדר אחד או לבצע החלפת ריצוף בכל הבית. קטלוג השירותים שלנו נרחב וכולל התאמה מלאה לצרכים שלכם: החל משירות של החלפת ריצוף ללא פירוק מטבח וגם שירות הניתן לכם עם החלפת ריצוף לאחר הצפה.

שירותי החלפה וחידוש ריצוף ישן או שבור במחיר מדהים!
החלפת ריצוף בבית מחיר החל מ-90 ש”ח למ”ר
– החלפת ריצוף שבור – כל אריח שתבחרו
הנחת ריצוף על מצע טיט או משטח בטון כולל פוליש לריצוף החדש
– החלפת ריצוף קטן לריצוף גדול – מרצפים גם ריצוף 1.20*1.20
פגישת ייעוץ בבית הלקוח ללא עלות וללא התחייבות

– אפשרות להזמין פירוק ריצוף בלבד
– אתם קונים את הריצוף ומפרקים – אנחנו רק מרצפים
15 שנות ניסיון בעבודות ריצוף
לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

להחליף ריצוף ישן לאריח אפור

תהליך החלפת הריצוף – כך זה עובד

עבודות הריצוף שאנחנו מבצעים מתחלקות ל-2: יהיו פעמים בהם נבצע את עבודת הריצוף בהדבקה, ויהיו פעמים בהם נבצע את עבודות הריצוף מחדש. ריצוף מחדש הוא ריצוף שבו אנחנו מבצעים פירוק של כל הריצוף הקיים בדירה או בחלל שבו אתם רוצים לבצע את העבודה, ואילו הדבקת הריצוף היא עבודה שבה אנחנו מדביקים את הריצוף החדש שבחרתם על זה הקיים. אם אתם שואלים את עצמכם כמה עולה החלפת ריצוף, דעו כי הדבקת הריצוף זולה יותר ויכולה להביא לחיסכון כספי של עד כ-30% מהעלות הכוללת.

כל עוד נוכל לבצע עבורכם החלפת ריצוף בסלון או בכל חלל אחר בהדבקה, נשמח לעשות זאת. יחד עם זאת, ישנם כמה דגשים חשובים שחשוב לדבוק בהם: את עבודת ההדבקה אפשר לעשות אך ורק במקרים בהם הרצפות הקיימות אינן מאבן טבעית וכל עוד הרצפה ישרה. כמו כן, אם החלטתם ללכת על החלפת ריצוף בשירותים לדוגמא והצנרת אינה תקינה, לא יהיה כדאי לבצע הדבקה שכן תיקון הצנרת בהמשך יגרום לכך שיהיה צורך בפירוק של שתי שכבות ריצוף במקום אחת. המשמעות? יותר עבודה, יותר כסף.

החלפת ריצוף בחדר אמבטיה

שמים סוף לתופעת הריצוף המתנדנד

המרצפות השבורות הן המון פעמים המרצפות הרופפות, אלו שהליכה עליהן מורגשת ומתקבלת תחושה של קרקע לא יציבה ומתנדנדת. מעבר לכך שמרצפות שכאלו פגומות מאד חזותית, הן גם יוצרות תחושה של הזנחה גדולה. עלות החלפת ריצוף שבור או מתנדנד/רופף מאד דינאמיות –  העלות אינה עלות קבועה, אלא היא משתנה בהתאם לסוג העבודה שתתבצע אצלכם. יחד עם זאת, אם החלטתם לתקן נקודתית רק את החלק הבעייתי, כל שידרש לטובת העבודה זה מרצפות בודדות בהתאם לאלו השברות, טיט אקרילי, שפכטל, פומפה, איזמל, פטיש מגומי על מנת לא לפגוע ברצפות ופלס.

מודדים ריצוף לאחר הנחה

איך מחליפים רצפות שבורות?

לפני הכל, יהיה עלינו לרכוש את מספר הרצפות הנדרש על מנת להחליפן. תמיד נגיע עם כמות אקסטרה על מנת להעניק מענה הולם במקרה של אירוע בלתי צפוי בו רצפות נוספות נשברות. אז איך התהליך עובד?
1. תחילה, נסיר את כל הרובה הישנה הנמצאת סביב החלקים השבורים. את החלקים הסדוקים או השבורים נוריד לגמרי ונוציא אותם ממקומם.
2. בהמשך, נסיר את הרובה שנותרה וננסה להגיע למצב כמה שיותר חלק על מנת שיהיה ניתן להדביק בצורה האידיאלית והחלקה ביותר את הרצפות החדשות.
3. הקפדה על רצפה ישירה הינה חובה על מנת להבטיח תוצרים מושלמים! כל חלק שיראה לנו רופף או שבור יטופל במעמד השיפוץ.
4. כעת, נמרח דבק ייחודי על הרצפות החדשות המחליפות את אלו השבורות ולאחר מכן נניח אותן במקום היעד, תוך הקפדה על כך שהגובה של כל הרצפות אחיד.
5. השלב הסופי יהיה למלא את האזור ברובה. וכעת? יש להמתין כ-24 שעות על מנת לייצר את האזור.

העלויות של עבודת החלפת ריצוף

כמה עולה להחליף ריצוף בבית? שאלת עלויות החלפת המרצפות בבית היא שאלה שעולה שוב ושוב. אתם רוצים להחליף את הריצוף שלכם בחדר האמבט ותוהים כמה עולה החלפת ריצוף אמבטיה? העלות הכוללת של הריצוף מורכבת משני פרמטרים מרכזיים: המחיר של האריחים והמחיר של העבודה. את האריחים אתם תרכשו בצורה עצמאית לאחר שנמליץ לכם על אלו המתאימים ביותר, ועלות העבודה היא כמובן עלות פירוק הריצוף הקיים והרכבת החדש.

המחירים של האריחים משתנים ודינאמים מאד ומבוססים על איכות האריחים, העמידות שלהם, האם הם טבעיים או לא וכדומה. לדוגמא, החלטתם ללכת על החלפת ריצוף במרפסת עם אריחי גרניט פורצלן? המחיר נע בין 90-150 שקלים למ”ר לדגמים הפשוטים, אך גם ישנם דגמים ייחודים יותר שמגיעים עד ל-450 שקלים למ”ר. החלטתם להחליף את הריצוף הישן בבית שלכם? מחיר החלפת ריצוף ישן לאריחים של אבן טבעית יעלה לכם הרבה יותר ויכול להגיע עד למחיר כפול מזה של גרניט הפורצלן.

לצד עלויות האריחים ישנה גם העבודה שאנחנו מבצעים והיא מבוססת על הפרמטרים הבאים: האם העבודה שנבצע היא ריצוף מחדש או הדבקה, אילו סוג אריחים בחרתם ומה הגודל שלהם, וכמובן: מה גודל השטח שאותו נרצף. ככל שהשטח גדול יותר, כך העבודה נרחבת יותר והמחיר עולה. החלפת ריצוף במעלית לדוגמא תעלה פחות בהשוואה להחלפת ריצוף של סלון – זאת מאחר וההיקף קטן יותר.

 

בתמונה – החלפה של ריצוף לדירה ישנה

החלפה של ריצוף ישן

 

לייעוץ בחינם והצעת מחיר
WhatsApp chat