לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  עבודות גבס במטבח

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   עיצוב המטבח שלכם באמצעות עבודות גבס

   "המשפצים בישראל" מגיעים עד אליכם לבצע עבודות נרחבות בגבס! הודות לחומר הדינאמי, אנחנו מעצבים ומבצעים עבורכם את מיטב עבודות הגבס במטבח הביתי שלכם – החל מעבודה של סגירת גבס מעל ארונות מטבח ועד הנמכה לטובת שילוב המזגן. כמה עולה עבודות גבס במטבח? הכל תלוי העבודה שאנו מבצעים!

   עבודות גבס מיוחדות למטבח כולל תאורה!
   – אפשרות התקנת ספוטים בתקרת גבס במטבח
   – הנמכת תקרה מגבס במטבח למראה יוקרתי
   – עבודה נקייה ואיכותית כולל אפשרות לבצע חיפוי על גבס במטבח
   – מבצעים גם סינר גבס במטבח
   – אפשרות לסגור את המטבח עם מחיצות גבס

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   בר בלב לבו של המטבח שלכם

   לפני שנתכנן עבורכם את העבודה הסופית, נציג בפניכם תמונות עבודות גבס במטבח. המטרה שלנו היא לתת לכם השראה ולאפשר לכם לדמיין איך יראה הבר שלכם בסופו של דבר. עיצוב הבר מתכונן בהתאם אליכם כך שהוא יוכל להיות מסביב אטום, או לחילופין משולב במדפים שונים למטרות אחסון. מחיר עבודת גבס במטבח דרכנו הינו מחיר הוגן ונוח. דוגמא לכך: אם ברצונכם לשלב במטבח מדפים, המחיר הממוצע עומד על כ-60 שקלים עבור מטר מרובע.

   כוורת לאחסנת בקבוקי היין במטבח

   אתם אוהבים לחתום את היום שלכם בכוס יין? על מנת ליהנות מהיין הרי שאתם צריכים שיהיה לכם מקום לאחסן אותו. באמצעות עיצוב ובנייה של כוורת במטבח שלכם, תוכלו לזכות במקום נוסף שבו תוכלו לאחסן. מאחר והכוורת פתוחה היא תורמת לכם רבות עיצובית – בטח כשבקבוקי היין הם אלו המאוחסנים בה.

   מזווה מגבס לאחסנת מוצרי המזון

   עבודות גבס למטבחים כוללות בין היתר גם עיצוב ובנייה של מזווה. הכמיהה לפתרונות אחסון לעולם לא נגמרת, בטח כשזה מגיע אל המטבח שלכם. אם ארונות המטבח שלכם מלאים בכל טוב ואתם זקוקים למקומות אחסון נוספים, נוכל במסגרת קטלוג עבודות גבס מעוצבות במטבח שלנו לבנות לכם מזווה המותאם למידותיכם!

   קרניזים מגבס למטבח עם תאורה ייחודית

   עבודות גבס מיוחדות במטבח כוללות גם את הקרניזים! מדובר על אחד האלמנטים המובילים התורמים לעיצוב המטבח שלכם. מאחר והחומר בו נעשה השימוש הוא הגבס, מגוון האפשרויות הקיים רחב ומותאם אליכם במאת האחוזים. ההמלצה שלנו היא לשלב ספוטים של תאורה עם הקרניז וכך לאפשר לכם לשלוט בתאורת המטבח: מתאורה מלאה ועד תאורה מסתורית. עלות הקרניזים נעה בין 150-250 שקלים למטר מרובע.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat