לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  החלקת בטון

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   החלקת בטון על ריצוף, קרקע או קירות במחיר זול ומשתלם

   אם בתהליך הבנייה או השיפוץ לא החליקו את הבטון כמו שצריך, או אם עברו שנים רבות שבמהלכן הבטון הספיק לספוג כמה וכמה מכות שיצרו בו שקעים, צריך להחליק אותו מחדש. אמנם התהליך הזה לא יקר על כך, אך עדיף להחליק את הבטון כמו שצריך כבר בשלב יישומו, ואנחנו באתר המשפצים בישראל כאן בשבילכם לכל מקרה שבו תצטרכו החלקה של בטון. דרכנו תמצאו קבלני החלקת בטון זולים עם המלצות מוכחות, ואנחנו נשווה עבורכם בין המחירים שלהם כדי לספק לכם את הצעות המחיר המשתלמות ביותר שתוכלו לקבל.

   החלקת בטון על קירות וריצוף במחיר שאסור לפספס – ייעוץ בחינם!
   החלקת בטון במחיר הכי משתלם בישראל למטר רבוע
   החלקת בטון יבש בעזרת מדה מתפלסת
   אפשרות לבצע החלקת בטון ידנית, בהליקופטר או בלייזר
   כולל סילר לשיפור עמידות הבטון

   במידת הצורך צורבים את הבטון לשיפור המראה שלו
   אחריות מלאה על כל העבודות
   שירות בפריסה ארצית רחבה – עובדים בכל הארץ

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   החלקת קיר ורצפת בטון בזול

   החלקת משטח בטון – למה צריך את זה?

   כל אחד יכול לשפוך בטון על משטח ולחכות שיתייבש, אך מה עשינו בזה? בין שמדובר במשטח בטון שמטרתו להישאר כפי שהוא ובין שצריך להניח עליו ריצוף, יש צורך להחליק אותו כדי שלא יהיו עליו בליטות. אם הבטון נשאר חשוף, שקעים שיהיו בו עלולים לאגור מים שיגרמו לאורך זמן להיחלשות הבטון, ואילו כאשר מתקינים עליו ריצוף, הרי שהרצפה תהיה עקומה אם לא מחליקים אותו. לרוב עושים החלקת רצפת בטון כחלק מתהליך יציקת הבטון לגינה או לכל אזור אחר בלי לדלג על השלב הזה, אך אם זה לא נעשה במקרה של משטח הבטון שלכם או אם עבר זמן רב והבטון שינה את צורתו מסיבות כאלה ואחרות, צריך להחליק אותו שוב כדי להחזיר לו את המראה הקודם שלו.

   ההבדל בין החלקה ידנית להחלקה עם הליקופטר

   כשעושים החלקת קיר בטון או משטח בטון מאוזן, ניתן להשתמש בכלים ידניים להחלקה או במכשיר שנקרא הליקופטר. לכל שיטת עבודה יש מחיר שונה, כשעלות העבודה עם הליקופטר היא יקרה יותר, אך המחיר מתבטא גם ברמת הגימור שמתקבל. ההליקופטר מספק גימור חלק הרבה יותר משניתן להשיג בהחלקה ידנית.

   החלקת בטון בלייזר

   בניגוד לשיטות החלקות בטון אחרות – ידנית או בהליקופטר – החלקה בלייזר מתבצעת במהירות רבה מאוד, וזאת משום שעבורה משתמשים בכלי רכב ייעודי שעובר על משטח גדול ומיישר את הבטון בזריזות וברמת דיוק גבוהה. כלי הרכב הזה עושה שימוש בקרני לייזר שמחוברים למערכת ממוחשבת שמחשבת את גובה הבטון שתחתיו, ועל כן הדיוק מגיע לרמה של מילימטרים. בעזרת כלי הרכב הזה אפשר להחליק וליישר שטח בטון בגודל 300 מ"ר תוך שעה אחת בלבד, וכשמדובר בהיקף עבודה גדול זה מתבטא במחיר זול יחסית, שכן עבור החלקת הבטון יש צורך רק באיש אחד במקום בכמה.

   החלקת קיר בבטון

   איך מתבצעת החלקת משטח בטון קיים

   הדרך המומלצת ביותר להפוך משטח בטון קיים וגבשושי שכבר התגבש לחלק היא בעזרת מדה מתפלסת. ניתן ליישם אותה לעובי של עד 10 ס"מ, ואפשר ליישם אותה באופן ידני בקלות ובמהירות. בשביל החלקת בטון יבש עם מדה מתפלסת, תחילה צריך לנקות את המשטח מאבק ולכלוך, ולאחר מכן מסמנים את גובה יישום המדה עם חוטים. מורחים פריימר כדי למנוע מהמים שבמדה לחלחל לתחתית על מנת שלא להחליש אותה, ואז מיישמים את המדה מהאזור הנמוך ביותר לאזור הגבוה ביותר, ומפלסים אותה עם סרגל מריחה למדה. לאחר מכן ניתן להניח על המדה ריצוף או לצבוע אותה עם צבעים אפוקסיים. למדה לוקח 4 שעות להתקשות, ולכל ס"מ עובי יש להוסיף עוד 3 ימים כדי לחכות לייבוש סופי.

   כמה עולה החלקת בטון?

   מה שישפיע על מחיר העבודה יהיה האופן שבו יחליקו את הבטון, וכמובן האזור שבו נמצא המשטח – בבית או בחוץ. בתוך הבית עלות החלקת בטון למטר תהיה יקרה יותר, לרוב משום שהשטח קטן יותר, אך גם כי צריך לעבוד עם פינות שמקשות על העבודה. פרמטר נוסף שמשפיע על המחיר הוא עובי היציקה, כשניתן לצקת בטון בעובי מינימלי של 7 ס"מ, אך היציקה יכולה להגיע גם לעובי של 30 ס"מ. לפניכם מחירון החלקת בטון שלנו שהורכב על פי הצעות המחיר שסידרנו ללקוחותינו מקבלני שיפוצים מומלצים.

   סוג העבודה

   החלקת בטון מחיר למטר

   מהי עלות החלקת בטון ידנית?

   החלקה עם מיניקופטר או מחלקי יד, מאלצים, פצקות וכדומה…

   250 – 120 ₪ – תלוי בהיקף העבודה
   מה מחיר החלקת בטון בהליקופטר?

   עבודה עם הליקופטר חשמלי או מנוע בנזין

   450 – 200 ₪
   מה עלות סילר לבטון?

   המחיר הוא תוספת להחלקה, והסילר נועד לשיפור עמידות הבטון

   65 – 25 ₪
   כמה עולה צריבת בטון?

   כתוספת להחלקת הבטון, לשיפור גוון המשטח

   320 – 180 ₪

    

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat