לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  ריצוף חניה

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   החניה מותרת: מרצפים את החניות במינימום תקציב

   "המשפצים בישראל" מגיעים עד לחניה הפרטית שלכם כדי לבצע עבודות של ריצוף חניה פרטית! גם לרכב הפרטי שלכם מגיע לנוח במקום הולם וראוי, ואנחנו נדאג לעשות זאת עבורכם! ריצוף חניה בבית פרטי יכול להתבצע בשלל אופנים ועם מגוון רחב מאד של חומרים ומחירים, בהתאם לנראות שתרצו לייצר ולתקציב שתרצו לעמוד בו. קבלן ריצוף לחניה ישמח להציג בפניכם דוגמאות של ריצוף מומלץ לחניה, תוך עמידה בעלויות התואמות את התקציב שתגדירו מראש. תרצו ריצוף זול לחניה? תקבלו! יש צורך בעבודה של פירוק ריצוף בחניה לפני שילוב הרצפות החדשות? גם את זה נעשה!

   ריצוף חניה ע"י קבלן מומלץ במחירים נוחים!
   מבצע לריצוף חניות קניה + התקנה במחיר הכי זול!
   – עובדים עם כל סוגי הריצוף לחניות 
   – זמינות לעבודה – אפשר להגיע עוד היום ולתת הצעת מחיר במקום
   – 100% התחייבות לעמידה בזמני הפרוייקט
   – קבלני ריצוף חניות פרטיות וציבוריות
   – מחירים מיוחדים למזמינים שיפוץ קומפלט לגינה
   ביצוע תיקוני אספלט לחניה
   שירות בפריסה ארצית רחבה

   לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 055-9380-185

   ריצוף חניה לרכב

   רגע לפני: אילו שיקולים לוקחים בחשבון?

   רגע לפני שמתחילים לתכנן חידוש לריצוף חניה, כדאי לקחת כמה אלמנטים מובילים בחשבון. למרות שבסוף מדובר רק על חניה, כן חשוב לזכור כי מדובר על השקעה שאתם עושים ולכן חשוב ששהשקעה הזו תשרת אתכם לטווח הארוך. אילו שאלות מנחות נשאל אתכם על מנת להוציא אתכם מרוצים?

   ראשית, אילו פעילויות רלוונטיות לאזור החניה? מובן כי תכלית החניה היא להחנות את הרכב, אך לעתים אזור החניה הינו שביל המוביל אל חצר הבית שלכם. לכן, במקרים שכאלו נמליץ על ריצוף חניה ושביל גישה מאותו החומר ולא מחומרים נפרדים, זאת על מנת לייצר נראות אחידה וקו הזורם על בסיס אותם האלמנטים.

   בנוסף, העניקו תשומת לב לסוגיית העיצוב ומראה החומר שבו בחרתם. אם אתם בוחרים לדוגמא בעבודה של ריצוף טרקוטה לחניה, את בוחרים במראה חם המבוסס על אדמת חרס. כידוע, ריצוף משפיע מאד על המעטפת העיצובית הכוללת, זאת מאחר ומדובר על משטח גדול שיכול להאיר מצד אחד, או לייצר צל מצד שני. נסו לא לקחת בחשבון רק את חלל החוץ שלכם, אלא גם את חלל הפנים: איזה סוג ריצוף חוץ לחניה יבטיח זרימה, דינאמיות ודו שיח עיצובי בין שני החללים?

   לא יכולים לחכות כבר שתתחיל אצלכם עבודה של ריצוף מיוחד לחניה? חכו עוד רגע והעניקו תשומת לב גם לסוגיית העלויות. כידוע, כל סוג ריצוף  מתומחר בעלות אחרת. על מנת שלא תגרמו לעצמכם לחורים בכיסים, הגדירו לעצמכם תקציב ובססו את העבודה לפיו. בנוסף, מאחר ובחניה שלכם ינחה הרכב בכל יום, סביר כי היא לא תישאר נקייה. כדאי לבחור בריצוף שניתן לנקות בקלות על מנת לשמר ולתחזק את החניה בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

   אבנים משתלבות לחניה

   כמה עולה ריצוף חניה? סוגי הריצוף והמחירים לפניכם

   כאמור, ישנם לא מעט סוגי ריצוף חניה, כאשר מה שמבדיל בין סוג וסוג הוא הנראות המתקבלת, אופי העבודה והמחיר. לפניכם פירוט מפורט המסביר על אופן העבודה ויתרונות סוגי הריצוף השונים, בשידוך למחירים הממוצעים. אם כן, מה מחיר ריצוף חניה של אבנים משתלבות ומה העלות של חידוש אספלט לחניות?

   סוג ריצוף לחניה פרטית מחיר משוער למרצפות חניה כולל עבודה
   כמה עולה ריצוף חניה באבנים משתלבות
   עבודת הריצוף במקרים אלו מתבצעת באמצעות הנחת חול, זאת לאחר שמכינים מבעוד מועד מצע מהודק. היתרון הגדול בעבודת ריצוף זו הוא העלות הנוחה – גם לחומר וגם לעבודה עצמה. לבחירתכם, אפשרות לצורות שונות וגוונים שונים. סוג זה מתאים בין היתר עבור ריצוף חניות לא מקורות, זאת הודות לעמידות החומר בכל תנאי מזג האוויר
    
   מחיר האבנים נע בין 150-280 שקלים למ"ר. מחיר עבור כל העבודה בכללותה כולל התשתית, החומר והביצוע מוערך בכ-200 שקלים למ"ר.
   מחיר ריצוף חניה בבטון
   המצע המהודק הינו הבסיס. מהלך העבודה מבוסס על הכנת תפסנות, פרישת ניילון ומעל רשת ממתכת –על אלו יוצקים את הבטון. היתרון הוא שניתן לבצע את העבודה גם על משטחים שאינם ישרים, ומגוון האפשרויות בכל הקשור לרמות הגימור הינו נרחב וכולל גימורים סרוקים, צרובים, מוחלקים ועוד.
   המחיר נע בין 120-170 שקלים למ"ר, כאשר במחיר זה מגולם גם החומר וגם ביצוע העבודה
   עלות בטון מוחלק לחניה / בומנייט לחניה
   עבודה זו מבוססת על משטחי בטון שאליהם מוסיפים פיגמנט. היתרון הגדול בעבודה זו הוא היכולת לבחור ולייצר מגוון רחב של דוגמאות וצורות.
   המחיר נע בין 150-180 שקלים למ"ר.
   עלות ריצוף חניה בגרנוליט
   אופן הביצוע מבוסס מעל משטח של בטון. לאחר כמה שעות מרגע היציקה, מסירים את השכבה העליונה של הבטון וכך נחשפים אל שכבת החלוקים. ניתן לייצר מגוון רחב של טקסטורות באמצעות שימוש בפסי אלומיניום לדוגמא.
   ביצוע של משטח גרנוליט יעלה בממוע בין 130-190 שקלים למ"ר.
   מחיר ריצוף חניות בקרמיקה ופורצלן
   אלו מכם שמעוניינים בחנייה שלהם לבצע ריצוף שכזה, דעו כי עבודת הריצוף מתבצעת מעל בטון מסורק שעוביו לפחות 10 ס"מ, עליו מיישמים חול מיוצב. לקרמיקה ולפורצלן יתרנות רבים, כאשר זה הבולט ביותר הוא מגוון כמעט בלתי נגמר של צבעים וצורות, תוך שאינם קולטים כתמים.
   המחיר נע בין 100-180 שקלים למ"ר.
   מחיר ריצוף אבן לחניה
   מגוון האבנים בהם ניתן לעשות שימוש הינו רב וכולל את הבזלת, צפחה וחלילה. גם במקרים אלו, הריצוף נעשהמעל בטון שהינו מסורק. המראה המתקבל הינו מראה גולמי, עדין וטבעי.
   המחיר כולל את החומר והעבודה ועומד על כ-100 שקלים בממוצע למ"ר
   עלות אספלט לחניה
   למרות הצבע השחור, ניתן לבצע ריצוף בהטבעה לחניה או לצבוע אותו. המחיר שלו הינו זול מאד והוא מתאים בעיקר לחניות גדולות מאד. קחו בחשבון כי למרות הגמישות בכל מה שאפשר לעשות מבחינת הנראות, עדיין המראה נחות לעומת חומרים אחרים
   מחיר סלילת אספלט לחניה קיימת עומדת על כ-150 שקלים למ"ר
   כמה עולה ריצוף חניה לרכב ממשטחי גומי
   ניתן לבצע גם ריצופי חניה מאריחי גומי המגיעים מוכנים. עם שימוש בחומר זה אתם הופכים ירוקים, זאת מאחר ומדובר על חומר ממוחזר. בנוסף, קל מאד לנקות אותו. החיסרון הוא המראה שהדעות עליו חלוקות.
   החל – 220 שקלים למ"ר

    

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat