לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  עיצובים בגבס

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   עיצובים בגבס – משדרגים את הבית

   הגבס הינו אחד מהחומרים הפופולאריים ביותר שנעשה בהם שימוש בעבודות בנייה ושיפוצים. הודות לגבס, ניתן ליישם מגוון רחב מאד של עבודות – החל מעבודות של עיצוב גבס מעל פינת אוכל כמו גם עיצוב בר גבס במטבח שלכם, ועד עיצוב קירות גבס בכותלי הבית והמשרד. הזמינות הרבה של הגבס, הדינאמיות שלו ומחירו הנוח הם מה שהופך את הגבס לנחשק כל כך ולכזה שהמון לקוחות מעוניינים ליישם באמצעותו מגוון רחב של עבודות. עם "המשפצים בישראל" ניתן לתכנן וליישם שלל עבודות עם גבס בכל חדר וחדר!

   עיצובים בגבס לדירות ומשרדים במחיר מדהים!
   למה אנחנו? 
   עיצוב קירות גבס במטבח, בסלון ובחדרי שינה
   עיצובי גבס מודרניים לבתים פרטיים
   מגוון דוגמאות לעיצובי גבס
   עיצובי גבס לחוץ (כולל חומרים ועבודה)
   עיצוב בגבס בשילוב עץ, אבן ובריקים
   שירות בפריסה ארצית

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185


   היתרונות של חומר הגבס

   השימוש שעושים בגבס רלוונטי גם בעת שמבצעים עיצובים בגבס למשרדים, וגם בעת שמעתיקים את העבודות אל החלל הפרטי עם יישום עבודות של עיצובים בגבס למטבח. היתרונות של החומר הם אלו שהופכים אותו לפופולארי כל כך, ורגע לפני שנבצע אצלכם את העבודה הנדרשת על ידכם, הכירו גם אתם את יתרונות הגבס:

   ראשית, מאחר והגבס הינו חומר גמיש ודינאמי, ניתן להגיע באמצעותו לרמות גימור גבוהות מאד. כמו כן, אין מודל שלא ניתן ליישם באמצעותו, כך שהוא מתאים עצמו אל דרישות הלקוח במאת האחוזים. דוגמא לכך היא עיצובים בגבס לחדר ילדים: ניתן לעצב מדפים, ארון נעליים, ארון הבנוי בצורה של כוורת פתוחה, עיצוב גבס למזגנים ועוד. יתרון נוסף הוא מהירות העבודה. כידוע, עבודות בנייה באמצעות בטון יכולות להתארך על פני חודשים ולעתים שנים, אך העבודה באמצעות הגבס מהירה הרבה יותר ומבוססת לרוב על עבודה של מספר ימים בודדים – גם עם עיצוב תקרת גבס בחדר אמבטיה וגם עם עיצובים בגבס לטלוויזיה לדוגמא.

   כמו כן, חשוב לדבר על הדיוק שבעבודה. הפאן האסתטי חשוב מאד כידוע, ולצד היתרונות הפונקציונאליים של הגבס הרי שגם ישנם יתרונות חזותיים. הגבס מצטיין בכך שניתן לדייק איתו את העבודות כאשר ניתן ליישם עליו תיקונים בקלות רבה. ואם אתם צריכים יתרון נוסף, הנה הוא לפניכם: אם יש משהו שהגבס מצטיין בו הוא רמת בידוד. הודות לו, ניתן להגיע לאיזון בטמפרטורות גם בימים חמים וגם בימים קרים.

   עיצוב של קרניזים מגבס

   אם צריכים לסמן עבודה פופולארית במיוחד המתבצעת באמצעות הגבס הרי שהיא עיצוב הקרניזים. מדובר על אחד האלמנטים השכיחים ביותר שמיישמים באמצעות הגבס, כאשר הודות לדינאמיות הרבה המאפיינת את החומר ניתן לבצע עבודות של קרניז מעוגל, מדרגה וכדומה. לצד התרומה החזותית הרבה, הרי שהקרניזים גם תורמים בפאן פרקטי-פונקציונאלי: הם מתאימים לאלו מכם המעוניינים לשלב גופי תאורה שונים, להסוות מערכות, חוטי חשמל וכדומה. את הקרניזים ניתן לשלב בעת שעומלים על מלאכת עיצובים בגבס לסלון מודרני, וגם במשרדים בהם ישנו רצון לשפר את הנראות ולהפוך אותה לעדכנית יותר.

   עיצוב תקרה מגבס – מתי עבודה זו מתאימה לכם?

   ניתן ליישם לא מעט עבודות הקשורות לעיצוב התקרות, כאשר העבודה השכיחה ביותר היא עבודה של הנמכות תקרה באמצעות הגבס. לעבודת ההנמכה יש כמה מטרות, ביניהן להסוות את מערכת המזגן לדוגמא או מערכות תאורה, אך גם להפוך את החלל לחם יותר. תקרות גבוהות לא אחת מייצרות תחושה קרה ושל חלל שאינו מנוצל, אך הודות לעבודת ההנמכה ניתן ליצור אווירה אינטימית יותר. במרבית המקרים, ההנמכה המומלצת מגיעה למקסימום של 15 ס"מ. כמו כן, ניתן לבצע הנמכות של תקרה בעת שהתקרה מצטיירת כעקומה, כך שהפתרון הנוח ביותר הוא ליצור הנמכה עם רמות גימור מדוייקות יותר. היכן ניתן ליישם הנמכה? עם עיצוב בגבס לפינת אוכל, ובעיקר בעת שאתם עומלים על עיצוב בגבס לחדר שינה בו חשוב יותר מכל חדר אחר ליהנות מחלל אינטימי יותר.

   עיצובים מגבס בחדר המרכזי ביותר – הסלון

   עיצוב גבס לטלויזיה בסלון אינו העבודה היחידה שמיישמים בסלון עם הגבס. ראשית, ניתן לבצע הנמכות תקרה בעת שיש לכם מערכת חשופה של מזגן. מעבר לכך, הרי שניתן לבצע עיצוב מדפים מגבס המעניקים לכם פתרונות אחסון בגדלים המתאימים לכם ובעיצוב ההולם את אופי החלל. בנוסף, ניתן לבצע אצלכם עבודות של עיצוב גבס עם זכוכית כאשר העבודה הפופולארית ביותר בסקטור זה היא של יצירת מזנונים מגבס הנסגרים עם זכוכית, או שמדובר על כוורת פתוחה כאשר בכל נישה משולבת זכוכית שעליה ניתן לאחסן חפצים שונים. עבודות נוספות המתאימות לעיצוב הסלון כוללות קרניזים, אפקט של תקרה צפה וגם עיצוב גבס לוילון.

   נישות ייחודיות למשרד ולבית עם עיצוב גבס עם עץ

   הבעיה הגדולה ביותר שברכישת רהיטים מוכנים היא שעליכם להתאים עצמכם לגדלים המוצעים על ידי חנויות הרהיטים. מרבית הרהיטים אינם מיוצרים בהתאמה אישית אליכם, כך שלא תמיד עם הרהיט שאתם רוכשים יש ניצול אידיאלי של החלל. מנגד, בעת שמבצעים עבודות עם גבס למטרות אחסון, אתם יכולים למסור את המידות לאיש הגבס המבצע את העבודה והוא יתאים לכם פתרונות מתאימים. ניתן ליצור פתרונות אחסון רבים לרבות נישות וכוורות פתוחות במגוון רחב של צורות – מרובעות או מעוגלות יותר. כמו כן, על מנת לשדרג את חזותם, ניתן גם לשלב עץ המונח כבסיס לכל פתח אחסון.

   עיצוב גבס לטלויזיה בחדר שינה כפתרון הנוח ביותר

   בכל חדר שינה, גם בעת שמדובר על חדר הילדים, ישנה טלוויזיה. האתגר הגדול הוא למצוא פתרון אחסון או תלייה לטלוויזיה. לא אחת עליכם לדאוג לפתרונות חזקים שיוכלו לשאת את משקל הטלוויזיה, כאשר לרוב אתם מסתפקים בשידה קטנה שעליה אתם מניחים את הטלוויזיה. עם עיצוב מגבס לטובת הטלוויזיה אתם יכולים גם לדאוג לפתרון קבוע ונוח, וגם לשלב בתוכו מדפים שונים בהם תוכלו לאחסן תקליטים, DVD או כל פריט אחר. ניתן ליישם עבודה של מזנון מגבס, אך גם ניתן לעצב עבודת גבס הבנויה במצב כזה שבו הטלוויזיה תהיה ממש בתוך הקיר.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat