לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  קבלן קידוחים

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   עבודה עם קבלני הקידוחים

   "המשפצים בישראל" שולחים אליכם קבלן קידוחים מתי שרק תצטרכו! השירות המוצע לכם דרכנו הינו שירות רחב המעניק לכם מענה אידיאלי וקפדני לכל סוג של עבודה: על כן, דרכנו תוכלו לעבוד עם קבלן קידוחי בורות ספיגה, עם קבלן קידוחי בטון המתמחה בסוג ספציפי זה של קידוחים וגם עם קבלן שעוסק בקידוחים מסוג קידוחי CFA. לפניכם, הסבר על סוגי הקידוחים השונים.

   מדובר על אחת העבודות המורכבות ביותר בענף הבנייה, שכן יש להבדיל בין הקידוחים השונים ולהתאים את סוג הקידוח לסוג העבודה הנדרשת. כמו כן, כל קבלן קידוח, לרבות קבלן קידוחי בדיקת קרקע וגם קבלן העוסק בקידוח מסוג קידוח עץ, צריך להפגין בקיאות ולעמוד בתקנים הנדרשים. הקידוחים שנוכל לבצע עבורכם כוללים את כל סוגי הקידוחים: אנו קודחים עבור חניונים, כאשר אנו מבצעים בניית מרתף, מקלטים, ניקוז עבור מי הגשמים, התקנה של עוגנים, קידוחים לטובת בדיקות וכדומה.

   קבלן קידוחים וכלונסאות בפריסה ארצית!
   למה אנחנו?
   כל סוגי הקידוחים במחירים הוגנים
   קידוח בטון, עץ, בנטונייט ועוד
   15 שנות ניסיון בכל סוגי הקידוחים
   מתחייבים למחיר הכי זול!

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   קבלן קידוחי כלונסאות

   איזו עבודה מבצע קבלן קידוחי בנטונייט?

   אחת העבודות המתבצעות דרכנו היא של קידוחי בנטונייט, שהוא חומר מינראלי שההרכב שלו כולל סידן ונתרן. מה שמאפיין את הבנטונייט בעיקר הוא החוזק שלו שבא לידי ביטוי בספיגה יוצאת דופן וביכולת איטום מרשימה. קבלני קידוחים מבצעים קידוחים מסוג זה בעיקר על מנת להעניק תמיכה לכלונסאות דיפון, אך גם לקידוחים אחרים. כן חשוב לדעת כי הבנטונייט הינה אבקה שמערבבים עם מים, עד לקבלת תוצר סמיך שאותו יוצקים בוספו של דבר אל החור שנקדח כך שמדובר כאן על קידוחי עומק – זאת על מנת למנוע קריסה של דפנות הבור נחפר.

   העבודה שמבצע עבורכם קבלן קידוחי בובקט

   קבלן עבודות קידוח מבצע גם עבודה מסוג זה. הבובקט הוא בסופו של דבר פיסה של ציוד מכני, כאשר עם ציוד זה עושים שימוש לטובת קידוחים וחפירות שונות. על פי רוב כיום, נחשב הבובקט לאחד מהכלים הנחשקים והחזקים ביותר בהם עושים שימוש בעבודות הקידוחים השונות. לא במקרה הבובקט הגיע לתור הזהב שלו, זאת מאחר וכיום ישנה מגמה בה הבנייה הינה צפופה יותר, והודות למבנה של הבובקט מדובר על שידוך הרמוני ועל עבודה קלה לביצוע. בכל הקשור למבנה הבובקט, הרי שהוא קצר ונמוך, כך שניתן להגיע לתוצרי חפירה אידיאליים גם במקומות שאינם נגישים עם כלי עבודה אחרים. הדוגמא הקלאסית היא כמובן חדרי מרתף אך גם חניונים. בנוסף, במקרים בהם ישנם בניינים צפופים, הבובקט יכול לתת את המענה האידיאלי עם הנגישות המירבית שלו.

   קבלן קידוחים וכלונסאות לשירותכם!

   מטרת העל של הכלונסאות היא לחזק ולקבע את המבנה אל הקרקע, הקבלנים המומלצים שלנו דואגים גם לעבודות מסוג זה. הכלונסאות הם עמודים שהרכבם הינו מבטון מפלדה. באמעות כלי עבודה חזקים ומאסיבים, ניתן להחדיר אותם אל הקרקע, כאשר חלקם העליון הינו בולט ואמור בסופו של דבר להגיע במגע ולהתחבר עם היסודות של המבנה. כל עבודת קידוח דורשת מיומנות והבנה מעמיקה, אך כאן מדובר על מיומנות מורכבת אף יותר שכן ישנו צורך בעבודה עם ציוד כבד מאד.קבלן קידוחי בטון

   כמה עולה העבודה עם קבלן קידוחים?

   כאמור, ישנם סוגים שונים של קידוחים לרבות קידוחים ידניים ועד קידוחים המתבצעים בשיטות אחרות. על מנת להעניק לכם את המחיר המדוייק לסוג הקידוח המתאים לעבודה שאתם צריכים, עלינו להגיע אל השטח המדובר ולבחון אותו. עבודת קידוח הינה עבודה הדורשת בבדיקות מקדימות שונות כאשר המטרה היא לא לפגוע ביציבות של מבנה או באזור הסובב את אזור הקידוח. לאחר בחינת השטח, הקבלנים שלנו יציעו לכם מחיר בהצעה הוגנת ומשתלמת!

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat