לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

055-9380-185

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


בניית מרתף

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

055-9380-185

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

כל מה שצריך לדעת על בניית מרתף

אם אתם צריכים קבלן שיבצע עבורכם עבודת חפירת מרתף, אינכם צריכים לחפור לעומק במטרה לחפש קבלן מקצועי ומיומן. עם “המשפצים בישראל” אתם זוכים לעבודת בניית מרתף כולל חפירה העומדת בכל התקנים הנדרשים עם קבלן לבניית מרתף! כדי לבצע עבודה משמעותית שכזו, יש צורך בסט של בדיקות מקדימות ובאישורים רלוונטים ממהנדסים, כמו גם אישור ייעודי מהעירייה לטובת החפירה. לאחר שיש בידכם את כל האישורים, נוכל לצאת לדרך עם תוספת בניה של מרתף שתעניק לכם מרחב שתוכלו להשמיש אותו כמחסן, חדר עבודה, חדר פנאי או חדר שינה נוסף.

כשאנחנו בונים עבורכם את המרתף, אנחנו לוקחים בחשבון את כל הפרמטרים הנדרשים בכדי להגיע לתוצאה מושלמת. על כן, העבודות המקדימות שנבצע כוללות את סוג המרתף בו אתם מעוניינים, האם המרתף עתיד לשמש אתכם למגורים שכן אז יש צורך בקידוח לטובת חלונות, איזה סוג של תאורה כדאי לשלב ודאגה תמידית לכל הלוגיסטיקה מסביב הכוללת סידורים של מערכות חשמל ומים.

בניית מרתף מ-0 כולל חפירה ואיטום!
למה אנחנו?
פגישת ייעוץ בבית הלקוח ללא עלות וללא התחייבות

ליווי של מפקח בניה 
ביצוע חפירת מרתף ועמידה בכל התקנים
יציקת קירות חיצוניים מבטון מזוין
קידוח כלונסאות כולל איטום ראש כלונסאות
איטום קירות מרתף בהתזה
תוספת יריעות חיזוק לאיטום מקסמיאלי
אפשרות בניית חצר אנגלית – לפרטים לחצו כאן
בניה בגבס במרתף כולל הנמכת תקרה
ביצוע אינסטלציה, חשמל וריצוף מודרני
שירות בפריסה ארצית

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר חייגו: 055-9380-185

עלות בניית מרתף בבית פרטי? אין באמת מחיר למרתף!

ההשקעה הכספית הכרוכה בעבודה של בניית מרתף כולל חפירה, היא השקעה שאתם עתידים לראות ממנה רווח. הסיבה? בניית קומת מרתף במידה רבה משביחה את הנכס שלכם, שכן באופן זה הנכס מורחב – קראו על בנית קומה נוספת בבית. המשמעות היא שאם בעתיד תרצו למכור את הנכס, תוכלו לדרוש עבורו מחיר גבוה יותר. מדובר על ערך של כ-10 ועד 15 אחוזים של עליית הערך הבית שלכם. מעבר לכך, היתרון הגדול של המרתף הוא כמובן שהוא יכול לשמש אתכם כיחידת מגורים נוספת שתוכלו להשכיר לדיירים חיצוניים, או לטובת מגורים של אחד הילדים הגדולים.

שימו לב כי היתרון הכלכלי בא לידי ביטוי בעת שאתם אנשי מקצוע שעובדים במשרד. במקום לשלם דמי שכירות גבוהים בכל חודש למשרד חיצוני, תוכלו לנהל את העסק שלכם מתוך הבית בתוך המרתף. היתרונות הם לא רק החיסכון בדמי השכירות, אלא גם באיכות החיים של לעבוד בתוך ארבעת הקירות שלכם.

האם יש לבניית מרתף חסרונות שצריך להכיר?

כשלקוחות מתעניינים לגבי אפשרות של חפירת מרתף מתחת לבית קיים, לא אחת נשאלת השאלה והיא האם למרתף יש חסרונות. למרתף כמרתף אין חסרונות, ומדובר על חלל שמשרת אתכם על הצד הטוב ביותר. יחד עם זאת, כן חשוב שתדעו כמה דברים לפני היציאה לדרך: ראשית, הבנייה לגובה נחשבת כיקרה יותר בהשוואה לבניה עילית, כך שבעת שאתם מתעניינים בשאלה כמה עולה לחפור מרתף, עליכם להבין כי מדובר על עלות יקרה יותר בהשוואה לזו שאתם מכירים. כמו כן, בעת שאתם לא מגדירים מראש את מטרת המרתף, אתם עלולים למצוא עצמכם עם חדר נוסף שאין בו שימוש. התוצאה? הוא הופך למחסן שבו אתם צוברים לא מעט פסולת.

חפירת מרתף

חפירת מרתף לבית פרטי

מה משפיע על טיב העבודה?

גם עם עבודות של בניית מרתף כמקלט וגם במקרים בהם אתם רוצים להשמיש את המרתף ולהפוך אותו ליחידת דיור, מה שיבטיח את הצלחת הפרוייקט הוא תכנון נכון הכולל גם איטום מרתף. בעת שמתכננים את העבודה שלא כשורה ולא מבצעים איטום על פי הנדרש, אתם עלולים למצוא עצמכם בצרה צרורה. על כן, אנחנו מעמידים לרשותכם את אנשי המקצוע המובילים ביותר שמכירים את רזי בניית המרתף והם בעלי ניסיון רב. בניית המרתף כוללת לא מעט שלבים, בין היתר של מילוי אדמה לצורך בניית מרתף, בהמשך יציקת קירות מרתף, וגם קידוח כלונסאות למרתף. אנחנו מקפידים על כל שלב ושלב מבלי שאנחנו חוסכים בעלות החומרים ובאורך השלבים הנדרשים.

חפירה של מרתף

חפירת מרתף בית פרטי

אז איך בונים מרתף?

כאמור, את העבודה של חפירת מרתף מתחת לבניין קיים מבצעים רק הקבלנים המובילים ביותר. יחד עם זאת, לפניכם תרשים קצרצר של השלבים שאנחנו נעשה בדרך למרתף שלכם. תחילה, נבצע יישור לכל השטח על מנת לבסס את השטח לבניית המרתף. בהמשך, נבצע חפירה באזור השטח בו מיועד להבנות המרתף שלכם. השלבים הבאים כוללים יציקה של בטון שמטרתו לבצע איטום. את יציקת הבטון אנחנו מיישמים על קלקר ועל ניילון כאשר המטרה היא להבטיח איטום אידיאלי.

איך יוצקים את הבטון? את הבטון הרזה אנחנו יוצקים בעובי של 5 ס”מ, כאשר אנו מקפידים גם על הוספה של רשת זיון שמטרתה למנוע סדקים. הבטון הרזה שאנו יוצקים אמור לבלוט כלפי חוץ בכ-30 ס”מ לערך, זאת על מנת שיתאפשרו חיבורים של שכבות האיטום השונות עם הרצפה של המרתף. בהמשך, נבצע הלחמה של יריעות ביטומניות בעובי של כ-4 מ”מ. אנו מקפידים לבצע שכבה כפולה, כאשר לאחר מכן נבצע קשירה לקראת היציקה של הרצפה של המרתף.

בשלבים הבאים נשלב גם אינסטלטור וחשמלאי לטובת ביצוע של תפסנות המיועדים לקירות של המרתף. בהמשך תתבצע עבודה של יציקת קירות המרתף, כיסוי הצנרת בחצץ ולאחר מכן תתבצע עבודה של איטום של התפר שבין הרצפה ובין הקירות. איטום בהתזה של קירות המרתף הינו השלב הבא, כאשר חשוב להבטיח שמנקים בצורה יסודית את הקירות מכל לכלוך או אלמנטים אחרים כמו ברזל שיכולים להפריע. התזת האיטום מתבצעת ב-2 שכבות שונות.

בניית מרתף כולל שלד

בניית מרתף לבית פרטי כיחידת דיור להשכרה

כמה עולה להוסיף מרתף בבית קיים?

אז כמה יעלה לכם לבנות מרתף בבית קיים? התשובה משתנה בהתאם לסוג העבודה, גודל המרתף והצרכים שלכם, תוכלו לבדוק במחירון השיפוצים והבניה שלנו עלויות. עלות בניית מרתף חניה לדוגמא תעלה לכם בממוצע בין 4000-5000 שקלים למטר, אך חשוב לזכור כי צרכים משתנים ובהתאם גם עלות העבודה. אם העבודה הנדרשת על ידכם היא הוספה של מרתף לבית קיים, העלות הכוללת עומדת על כ-130,000 שקלים לערך – עלות שהינה כוללת גם עבודה של קבלן שלד ושל קבלן גמר. המחיר כולל את החומרים לרבות הברזל והבטון הנדרשים, כמו גם חומרי האיטום שכ-30% מעלות העבודה שייכים להם.

 

לייעוץ בחינם והצעת מחיר
WhatsApp שלח וואטסאפ