לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  בניית קומה שניה

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   בניית קומה נוספת בבית פרטי מחיר ששווה לשמוע 🙂

   עם “המשפצים בישראל” ניתן לבצע את מיטב עבודות השיפוצים, כולל בניית קומה שניה לבית פרטי. גם במקרים בהם הבית מספיק גדול, עדיין רבים רוצים להרחיב אותו עוד יותר – גם לטובת מגורים נוחים יותר לדיירי הבית, וגם עבור העלאת ערכו על מנת שיהיה ניתן לבקש עבורו יותר כסף במעמד מכירה. את הקומות הנוספות בבית ניתן להשמיש לחדרי מגורים, חדרי עבודה, חדרי אירוח ואפילו כמחסן. בניית קומה שניה נוספת בבית פרטי מתבצעת בין היתר באמצעות בניה קלה – זאת מאחר והעלות נוחה יותר והבניה מהירה יותר.

   תוספת קומה שניה בבית פרטי או בבית משותף
   פגישת ייעוץ בבית הלקוח ללא עלות וללא התחייבות
   בניית קומה נוספת מחיר מיוחד לפונים דרך האתר – כולל ליווי אדריכלי

   בניית כניסה נפרדת לקומה
   בונים עוד קומה גם בבניה קלה
   מגיעים אליכם לבחון את העבודה ולתת הצעת מחיר מסודרת
   נותנים שירות בפריסה ארצית רחבה 

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ חייגו: 055-9380-185

   בניית קומה שנייה בבית פרטי

   בניית קומה שנייה בבית פרטי כולל כניסה נפרדת

   תוספת קומה בדירה והוספה של חדרים – באילו חומרים?

   תוספת קומה שניה בבית כאמור משרתת כמה מטרות, כאשר אחת המטרות היא הוספה של חדרים שישרתו את בני הבית. בבתים הפרטיים, ניתן לבצע תוספות בניה קלות – מה שהופך את התהליך להרבה יותר קל פרקטית ובירוקרטית. הבנייה מבוססת על לוחות או פאנלים מאלומיניום, המגיעים במידות הנדרשות בהתאם לגודל החלל הקיים וגודל הקומה שתרצו להוסיף.

   על מנת להוציא את העבודה אל פועל, יש צורך בקבלת אישורים. את העבודה יש לבצע רק לאחר קבלת האישורים משתי סיבות: גם מבחינה חוקית שכן אסור לבנות בשטח שלא ניתן עליו אישור, וגם מאחר והתחלת עבודה של בניה שלבסוף לא תקבל אישור, גורמת לכם להוציא כספים מיותרים. את האישורים מקבלים בין היתר מהגורמים המוסמכים בעירייה, תוך שיש לעבור וועדות שונות ופורצדורות מנהלתיות. לבסוף, לאחר שאתם מקבלים את האישור להוספת הקומה או החדר, ניתן להקים את המבנה על פי דרישה כאשר הבנייה הקלה מסתמנת כדרך היעילה ביותר לעשות זאת – עם שלד ממתכת ופרופילים של אלומיניום.

   מתי אתם יכולים לבצע תוספת קומה בניה קלה?

   בניית קומה נוספת עם כניסה נפרדת וגם עם בלי, תוכלו לבצע במקרים בהם אתם מקבלים את האישורים הנדרשים לאחר בדיקת המהנדס מטעם הרשות בה אתם גרים. לפני הגעת המהנדסים והגשת הבקשה הרשמית, כן כדאי לבדוק האם יש לכם זכויות בניה, ובעיקר איך ניתן לתעל את הזכויות לטובתכם. ההנחיות האלו רלוונטיות גם לבתים פרטיים, וגם במקרים בהם ישנה דרישה לבצע תוספת קומה בבית משותף. שימו לב כי הסיבה שההמלצה היא ללכת על הבניה הקלה נובעת בין היתר מהקלות שניתן לקבל את האישורים הנדרשים עם בחירה בסוג זה של בניה.

   מדוע כדאי ללכת על בניית קומה שנייה מעץ?

   דרך נוספת שתוכלו לבצע בה בנייה של קומה שניה היא מחומר העץ. הבחירה בעץ תורמת לכם גם עיצובית, אך בעיקר כלכלית, שכן בניה מעץ הינה זולה יותר בהשוואה לבניה הסטנדרטית עם בלוקים. העץ כיום ניכר בהמון בתים – גם על הרצפה עם פרקט, גם על קירות הבית עם חיפוי מעץ ואפילו מחוץ לבית עם פרגולה מעץ. אם אתם רוצים ליצור לדוגמא יחידת אירוח מעץ, תוכלו לעשות זאת תוך שהאורחים שלכם יהנו מאווירה חמימה וייחודית. כמו כן, ניתן להוסיף חדרים נוספים לבית עם בניה מעץ כמו הרחבה של חדר הסלון, חדר השינה או מרפסת השירות.

   ומה לגבי עלויות בניית קומה שניה?

   כמה עולה לבנות קומה נוספת? עלות בניית קומה שניה תינתן רק לאחר ביקור הקבלנים שלנו בבית או בדירה שלכם. הפרמטרים המשפיעים על עלות העבודה הם החומר ממנו תרצו לבצע את הוספת הבניה, גודל התוספת בבית ומורכבות העבודה. מסיבה זו, לא ניתן להשיב על השאלה כמה עולה בניית קומה לבית פרטי בצורה חד משמעית אך אפשר להגיד כי עלות למטר קומה שנייה בבניה קלה (באיכות גבוהה) יכול לנוע בין 1500 ש”ח – 2500 ש”ח למ”ר, אם מדובר על בניית קומה שניה בבית פרטי בבניה קונבנציונאלית המחיר יכול להגיע עד 4000 ש”ח למ”ר . בניה בחומרים קלים כמו אלומיניום או עץ תהיה זולה יותר, בעוד בניה מסורתית מבלוקים תהיה יקרה יותר.

    

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat