לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

055-9380-185

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


בניה קלה מחירים

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

055-9380-185

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

תאריך עדכון אחרון

כל מה שרציתם לדעת על הבניה הקלה!

“המשפצים בישראל” עומדים בקצב הטכנולוגיה המתקדמת עם עבודות של בניה קלה למגורים! הבניה הקלה מנגישה את חלום ארבעת הקירות להמון אנשים, עם בניה מהירה המתבצעת בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח, עבודה האורכת מספר מצומצם של חודשים ועלויות נוחות מאד שהופכות את הבניה לכלכלית ונגישה. לפני שגם אתם מתחילים לבצע השוואת מחירים לבניה קלה, דעו כי אנחנו מציעים מחירים נוחים מאד וצוות מקצועי של מהנדסים וקבלני שיפוצים המתמחים בתחום זה ספציפית.

בניה קלה לבתים פרטיים עד מפתח למשרדים ועסקים – עד מפתח!
חיפשתם בניה קלה השוואת מחירים? הפסיקו לחפש – מתחייבים למחיר הזול ביותר!

אפשרות לבצע מחיצות בבניה קלה במשרד או בדירה
תשלום בשלבים: משלמים רק לפי התקדמות העבודה
פנל מבודד לבניה מודולרית ולבניה קלה
אפשרות לבצע בניה קלה על גג
מבצעים עבודות קלות לקומה שניה
חדש: בניה קלה עם ממד >> לייעוץ דברו איתנו
בניה קלה בעץ, גבס, בטון, זכוכית ואלומיניום
בנייה קלה הצעת מחיר עם כתב כמויות (“בניה קלה עד מפתח”)
בניה משולבת קלה + רגילה
פגישת ייעוץ בבית הלקוח ללא עלות וללא התחייבות

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ חייגו: 055-9380-185

המלצה מלקוח

המלצה בניה קלה

שיטת הבניה הקונבנציונאלית מבוססת על כוח אדם רב, מפקחי בנייה ולוגיסטיקה סבוכה מאד. מנגד, הקונסטרוקציה בהרבה יותר פשוטה ומאפשרת לכם בתוך זמן קצר ליהנות מהחלל שנבנה עבורכם: החל מבית, דרך חדר ועד מבנה תעשייתי. אנו מקפידים על תכנון עבודה קפדני ומחמיר, חומרים איכותיים ועמידה בזמנים. כיום, שיטת הבניה הקלה היא אחת מהשיטות המתקדמות ביותר לבניה והיא יכולה להתבצע גם עבורכם!

הקמת בית פרטי בבניה קלה

בית פרטי ברמת גימור גבוהה בבניה קלה לצד מבנה נייד ברמת גימור סטנדרט בבניה קלה

בניה קלה שלבים – איך מתבצע התהליך

הבניה הקלה מבוססת על שלד של פלדה ועל יציקות מבטון – הם אלו שנותנים את הבסיס החזק למבנה ומעניקים לו את העמידות הנדרשת. השלבים הבאים כוללים את חיפוי קירות חוץ המתבצעים באמצעות לוחות פייבר, תוך שיוצרים את הבידוד התרמי. השימוש בחומרים אלו מפחית משמעותית את העלויות של הבניה – גם בעקבות החומרים שהינם זולים יותר וגם בעקבות שימוש בפחות כוח אדם. בניה קלה של בית פרטי בתוספת גג הן עבודות המתחילות באותה הדרך. אנו מקפידים על שלבי עבודה מסודרים ורואים בבניה שכזו אחריות גדולה. על כן, עם כל עבודה שלא נבצע – החל מבניה קלה של חדר בודד בלבד ועד בניה לתעשייה, נקפיד על שלבי העבודה הבאים:

ראשית, נערוך אתכם פגישת היכרות כאשר המטרה היא לאתר הצורך שלכם ולהבין איך המבנה הקל עתיד לשרת אתכם. במעמד הפגישה נוכל להעניק לכם הצעת מחיר ראשונית הכוללת עלות למ”ר בניה קלה, בעת שהעלות הסופית תוגש לכם בהמשך לאחר סיום הכנת סקיצות העבודה. לאחר מכן, נעשה את כל הנדרש על מנת לקבל היתר לבניה המבוסס על גיבוש תכנית אדריכלית, הגשת בקשות לרשויות המקומיות והמתנה לקבלת האישור.

לאחר שנקבל את ההיתר, נוכל לגבש תכנית מפורטת יותר הכוללת בין היתר את המפרט על הגימורים והאביזרים שישתלבו במבנה. במעמד גיבוש תכנית זו, כבר נוכל להציע עלויות בניה קלה המבוססות על מחיר סופי לכל הפרוייקט שיבנה אצלכם.

שלב הבנייה בפועל מבוסס על יצירת שלד, הכנת היסודות והשטח, ביצוע גימורים, התקנת אביזרים והכשרת המבנה לעבודה או מגורים בהתאם למטרות שהוגדרו בתחילת תהליך העבודה. לבסוף, תתבצע הובלה של המבנה שלכם לשטח המיועד ותוכלו ליהנות מהמבנה הקל שלכם. האם בניה זו זולה? דרכנו, בהחלט!

בניה קלה של מחסן ועמדת קבלה

מחסן בבניה קלה מאלומיניום לצד עמדת קבלה בבניה קלה

היתרונות והחסרונות של בניה קלה

אתם מתעניינים באפשרות של בניית מחסנים בבניה קלה או בניה קלה של קראוון המיועד למגורי קבע או מגורים זמניים לצוות של עובדים באתר בניה? הבניה הקלה מגלמת בתוכה לא מעט יתרונות וכדאי שגם אתם תכירו אותם רגע לפני היציאה לדרך:

1. אם הבניה הקונבנציונאלית מבוססת על פרק זמן ארוך מאד שיכול להגיע גם לשנים, הרי שהבניה הקלה יכולה להסתכם בחודשים בודדים בלבד. באופן זה, ניתן לתכנן תכנית בניה, להוציא אותה לפועל וליהנות מהתוצר הסופי בתוך תקופה קצרה מאד. המשמעות היא שתוכלו להיות ספונטנים מאד וליהנות מפתרונות דיור או עבודה במהירות. בנוסף, במידה ותצטרכו בעתיד לבצע שינויים שונים במבנה לרבות תיקונים, העלות הינה זולה יותר בהשוואה לתיקונים המתבצעים במבנים שנבנו בשיטה הקונבנציונאלית.

2. בנוסף, העלויות. בניה קלה מחירים למטר זולים משמעותית בהשוואה למחירים המאפיינים את שיטת הבניה הקונבנציונאלית. עבור זוגות צעירים ומשפחות רבות, חלום הדירה נראה כחלום רחוק שאינו בר הגשמה. מנגד, בעת שאתם פונים לאפשרות של בניה קלה, אתם נהנים מעלויות נוחות מאד שמנגישות את החלום הפועם בלבם של רבים. אז עד כמה זול יותר ליהנות מהפתרון הזה? הוזלה שיכולה להגיע לעד כ-50%! עם הבניה הקלה אתם לא מסתכנים בחריגות בניה, הוצאות לא צפויות או חריגות בתקציב. המחיר הניתן לכם נשאר קבוע מתחילת התהליך ועד סופו.

3. יתרון נוסף הוא כמובן שיטת הבניה. כל עוד אתם מעוניינים במבנה – החל ממחסן, דרך קרוואן ועד בית פרטי, הבניה מתבצעת בחלל חיצוני שאינו המקום בו הוא עתיד להשתלב. אנחנו בונים עבורכם את המבנה הקל במפעל ייעודי על פי תכנית הנדסית וחומרים איכותיים כפי שתוכנן אתכם מראש. באופן זה, במידה ואתם מוסיפים מבנה קל בחצר הבית שלכם, אינכם צריכים לסבול מרעשים, קדיחות ואווירה של אתר בניה. בעת שתסתיים מלאכת בניית המבנה, הוא יובל אליכם וכך תוכלו ליהנות באופן מיידי מהתוצר הסופי.

4. בניה ידידותית ואיכותית במיוחד – בניה קלה עם בידוד – רבים אלו המעוניינים כיום לעשות כמה שיותר למען הבית של כולם – כדור הארץ. דעו כי עם הבחירה שלכם באפשרות של בניה קלה של בתי מגורים, אתם תורמים רבות לכדור הארץ וכך הופכים ירוקים יותר. הבניה הקלה נקיה מאד בהשוואה לבניה הקונבנציונאלית המבוססת על כמויות אדירות של פסולת ואבק. כאן, המקרה הוא לגמרי שונה! בנוסף, ישנו יתרון מובהק גם בכל הקשור לטיב האקוסטיקה של המבנים: בניה מפנל מבודד מעניקה בידוד תרמי ואקוסטי איכותיים מאד, דבר שלעתים אינו נוכח כלל במבנים הרגילים.

5. התכנון הגמיש – אתם רוצים לבצע בניה קלה של קומה שניה או בניה קלה של תוספת חדר? תכנית הבניה מבוססת אך ורק על הצרכים שלכם! התכנון הגמיש מבוסס על פגישה עם צוות מקצועי של מהנדסים וקבלנים מיומנים, כאשר מה שניצב בראש סדר העדיפויות הוא הצרכים שלכם. ניתן להוסיף חדרים, לתכנן פתחים של חלונות במקומות הנדרשים על ידכם, לתכנן את דלת הכניסה באזור מסוים וכדומה. הגמישות בבניה זו הינה מקסימלית וכך ניתן לתרגם את הבקשות שלכם למבנה קל!

ומה לגבי החסרונות של הבניה קלה?

לצד היתרונות הרבים, חשוב לשקף גם את החסרונות, למרות שהם מעטים. החיסרון הראשון של המבנים הקלים הוא הצורה המרובעת המאפיינת אותם. חשוב לציין במקרה זה כי עבור רבים לא מדובר כלל על חיסרון, אך ישנם אלו שצורה זו אינה חביבה עליהם, ולא ניתן לעשות איתה דבר. הסיבה שהמבנים נראים כמרובעים, היא מאחר וישנם אילוצים שונים הנובעים משימוש בחומרי גלם ספציפיים. שימו לב, כי לא מומלץ כלל לבצע בניה קלה לגובה של בתים בעלי כמה מפלסים, אלא בתים בעלי מפלס אחד בלבד.

חיסרון נוסף שעליכם להכיר הוא את הקושי שיש לעתים במכירה של בתים שכאלו. מאחר והעלויות של הבניה הקלה נוחות מאד, מעטים אלו שמחפשים מבנה משומש למכירה, אלא שהם מעדיפים לתכנן לבדם את המבנה על פי הצרכים שלהם. יחד עם זאת, למרות הפופולאריות של בניה קלה מעץ ושל בניה מפלדה באירופה ובארצות הברית, עדיין ישנה תפיסה בישראל כי מבנים אלו אינם חזקים ועמידים מספיק – מה שמקשה על מכירתם.

בניה קלה מחירים – בדקו כמה זה עולה

כמה עולה לבנות בית בבניה קלה בשנת 2019 או כמה עולה בניית יחידת דיור עם בנייה קלה? אלו שאלות שאנחנו נשאלים רבות לכן החלטנו לעשות לכם סדר במחירים.

בניה קלה מחירים (משתנה בהתאם לגודל העבודה) כמה עולה מטר בניה קלה נכון לשנת 2019
בניה קלה של בית דו מפלסי עד 160 מ”ר  עלות בניה קלה למטר – המחיר ינוע בין 1500-2800 למ”ר
בניה קלה של בית עד 120 מ”ר מחיר למטר לבניה של יחידת דיור כולל הכל יכול להגיע עד 4500 ש”ח למ”ר
בניה קלה מחיר לעבודות קטנות עד 40 מ”ר אם מדובר על עבודה קטנה ניתן לקבל הצעה אטרקטיבית כולל חומרים דרכנו – כדאי להתקשר


עלות בניה קלה למטר 2017 – 2018 לעומת 2019?

מחיר בניה קלה ב 2018 וב-2017 לא השתנו מלבד שינויים מינוריים בעלויות החומרים שלא משפיעים כל כל על הצרכן אלא יותר על הקבלן, עלות למטר ב-2019 צפויה לעלות לפי התחזיות בעיקר בגלל הביקוש הרב שיש.

 

 

לייעוץ בחינם והצעת מחיר
WhatsApp שלח וואטסאפ