לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  בניה קלה מחירים

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   כל מה שרציתם לדעת על הבניה הקלה!

   "המשפצים בישראל" עומדים בקצב הטכנולוגיה המתקדמת עם עבודות של בניה קלה למגורים! הבניה הקלה מנגישה את חלום ארבעת הקירות להמון אנשים, עם בניה מהירה המתבצעת בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח, עבודה האורכת מספר מצומצם של חודשים ועלויות נוחות מאד שהופכות את הבניה לכלכלית ונגישה. לפני שגם אתם מתחילים לבצע השוואת מחירים לבניה קלה, דעו כי אנחנו מציעים מחירים נוחים מאד וצוות מקצועי של מהנדסים וקבלני שיפוצים המתמחים בתחום זה ספציפית.

   בניה קלה לבתים פרטיים עד מפתח למשרדים ועסקים – עד מפתח!
   חיפשתם בניה קלה השוואת מחירים? הפסיקו לחפש – מתחייבים למחיר הזול ביותר!

   אפשרות לבצע מחיצות בבניה קלה במשרד או בדירה
   תשלום בשלבים: משלמים רק לפי התקדמות העבודה
   פנל מבודד לבניה מודולרית ולבניה קלה
   אפשרות לבצע בניה קלה על גג
   מבצעים עבודות קלות לקומה שניה
   חדש: בניה קלה עם ממד >> לייעוץ דברו איתנו
   בניה קלה בעץ, גבס, בטון, זכוכית ואלומיניום
   בנייה קלה הצעת מחיר עם כתב כמויות ("בניה קלה עד מפתח")
   בניה משולבת קלה + רגילה
   פגישת ייעוץ בבית הלקוח ללא עלות וללא התחייבות

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ חייגו: 055-9380-185

   המלצה מלקוח

   המלצה בניה קלה

   שיטת הבניה הקונבנציונאלית מבוססת על כוח אדם רב, מפקחי בנייה ולוגיסטיקה סבוכה מאד. מנגד, הקונסטרוקציה בהרבה יותר פשוטה ומאפשרת לכם בתוך זמן קצר ליהנות מהחלל שנבנה עבורכם: החל מבית, דרך חדר ועד מבנה תעשייתי. אנו מקפידים על תכנון עבודה קפדני ומחמיר, חומרים איכותיים ועמידה בזמנים. כיום, שיטת הבניה הקלה היא אחת מהשיטות המתקדמות ביותר לבניה והיא יכולה להתבצע גם עבורכם!

   הקמת בית פרטי בבניה קלה

   בית פרטי ברמת גימור גבוהה בבניה קלה לצד מבנה נייד ברמת גימור סטנדרט בבניה קלה

   בניה קלה שלבים – איך מתבצע התהליך

   הבניה הקלה מבוססת על שלד של פלדה ועל יציקות מבטון – הם אלו שנותנים את הבסיס החזק למבנה ומעניקים לו את העמידות הנדרשת. השלבים הבאים כוללים את חיפוי קירות חוץ המתבצעים באמצעות לוחות פייבר, תוך שיוצרים את הבידוד התרמי. השימוש בחומרים אלו מפחית משמעותית את העלויות של הבניה – גם בעקבות החומרים שהינם זולים יותר וגם בעקבות שימוש בפחות כוח אדם. בניה קלה של בית פרטי בתוספת גג הן עבודות המתחילות באותה הדרך. אנו מקפידים על שלבי עבודה מסודרים ורואים בבניה שכזו אחריות גדולה. על כן, עם כל עבודה שלא נבצע – החל מבניה קלה של חדר בודד בלבד ועד בניה לתעשייה, נקפיד על שלבי העבודה הבאים:

   ראשית, נערוך אתכם פגישת היכרות כאשר המטרה היא לאתר הצורך שלכם ולהבין איך המבנה הקל עתיד לשרת אתכם. במעמד הפגישה נוכל להעניק לכם הצעת מחיר ראשונית הכוללת עלות למ"ר בניה קלה, בעת שהעלות הסופית תוגש לכם בהמשך לאחר סיום הכנת סקיצות העבודה. לאחר מכן, נעשה את כל הנדרש על מנת לקבל היתר לבניה המבוסס על גיבוש תכנית אדריכלית, הגשת בקשות לרשויות המקומיות והמתנה לקבלת האישור.

   לאחר שנקבל את ההיתר, נוכל לגבש תכנית מפורטת יותר הכוללת בין היתר את המפרט על הגימורים והאביזרים שישתלבו במבנה. במעמד גיבוש תכנית זו, כבר נוכל להציע עלויות בניה קלה המבוססות על מחיר סופי לכל הפרוייקט שיבנה אצלכם.

   שלב הבנייה בפועל מבוסס על יצירת שלד, הכנת היסודות והשטח, ביצוע גימורים, התקנת אביזרים והכשרת המבנה לעבודה או מגורים בהתאם למטרות שהוגדרו בתחילת תהליך העבודה. לבסוף, תתבצע הובלה של המבנה שלכם לשטח המיועד ותוכלו ליהנות מהמבנה הקל שלכם. האם בניה זו זולה? דרכנו, בהחלט!

   בניה קלה של מחסן ועמדת קבלה

   מחסן בבניה קלה מאלומיניום לצד עמדת קבלה בבניה קלה

   היתרונות בניה קלה עד מפתח

   אתם מתעניינים באפשרות של בניית מחסנים בבניה קלה או בניה קלה של קראוון המיועד למגורי קבע או מגורים זמניים לצוות של עובדים באתר בניה? הבניה הקלה מגלמת בתוכה לא מעט יתרונות וכדאי שגם אתם תכירו אותם רגע לפני היציאה לדרך:

   1. אם הבניה הקונבנציונאלית מבוססת על פרק זמן ארוך מאד שיכול להגיע גם לשנים, הרי שהבניה הקלה יכולה להסתכם בחודשים בודדים בלבד. באופן זה, ניתן לתכנן תכנית בניה, להוציא אותה לפועל וליהנות מהתוצר הסופי בתוך תקופה קצרה מאד. המשמעות היא שתוכלו להיות ספונטנים מאד וליהנות מפתרונות דיור או עבודה במהירות. בנוסף, במידה ותצטרכו בעתיד לבצע שינויים שונים במבנה לרבות תיקונים, העלות הינה זולה יותר בהשוואה לתיקונים המתבצעים במבנים שנבנו בשיטה הקונבנציונאלית.

   2. בנוסף, העלויות. בניה קלה מחירים למטר זולים משמעותית בהשוואה למחירים המאפיינים את שיטת הבניה הקונבנציונאלית. עבור זוגות צעירים ומשפחות רבות, חלום הדירה נראה כחלום רחוק שאינו בר הגשמה. מנגד, בעת שאתם פונים לאפשרות של בניה קלה, אתם נהנים מעלויות נוחות מאד שמנגישות את החלום הפועם בלבם של רבים. אז עד כמה זול יותר ליהנות מהפתרון הזה? הוזלה שיכולה להגיע לעד כ-50%! עם הבניה הקלה אתם לא מסתכנים בחריגות בניה, הוצאות לא צפויות או חריגות בתקציב. המחיר הניתן לכם נשאר קבוע מתחילת התהליך ועד סופו.

   3. יתרון נוסף הוא כמובן שיטת הבניה. כל עוד אתם מעוניינים במבנה – החל ממחסן, דרך קרוואן ועד בית פרטי, הבניה מתבצעת בחלל חיצוני שאינו המקום בו הוא עתיד להשתלב. אנחנו בונים עבורכם את המבנה הקל במפעל ייעודי על פי תכנית הנדסית וחומרים איכותיים כפי שתוכנן אתכם מראש. באופן זה, במידה ואתם מוסיפים מבנה קל בחצר הבית שלכם, אינכם צריכים לסבול מרעשים, קדיחות ואווירה של אתר בניה. בעת שתסתיים מלאכת בניית המבנה, הוא יובל אליכם וכך תוכלו ליהנות באופן מיידי מהתוצר הסופי.

   4. בניה ידידותית ואיכותית במיוחד – בניה קלה עם בידוד – רבים אלו המעוניינים כיום לעשות כמה שיותר למען הבית של כולם – כדור הארץ. דעו כי עם הבחירה שלכם באפשרות של בניה קלה של בתי מגורים, אתם תורמים רבות לכדור הארץ וכך הופכים ירוקים יותר. הבניה הקלה נקיה מאד בהשוואה לבניה הקונבנציונאלית המבוססת על כמויות אדירות של פסולת ואבק. כאן, המקרה הוא לגמרי שונה! בנוסף, ישנו יתרון מובהק גם בכל הקשור לטיב האקוסטיקה של המבנים: בניה מפנל מבודד מעניקה בידוד תרמי ואקוסטי איכותיים מאד, דבר שלעתים אינו נוכח כלל במבנים הרגילים.

   5. התכנון הגמיש – אתם רוצים לבצע בניה קלה של קומה שניה או בניה קלה של תוספת חדר? תכנית הבניה מבוססת אך ורק על הצרכים שלכם! התכנון הגמיש מבוסס על פגישה עם צוות מקצועי של מהנדסים וקבלנים מיומנים, כאשר מה שניצב בראש סדר העדיפויות הוא הצרכים שלכם. ניתן להוסיף חדרים, לתכנן פתחים של חלונות במקומות הנדרשים על ידכם, לתכנן את דלת הכניסה באזור מסוים וכדומה. הגמישות בבניה זו הינה מקסימלית וכך ניתן לתרגם את הבקשות שלכם למבנה קל!

    

   ומה לגבי החסרונות של בניה קלה?

   לצד היתרונות הרבים, חשוב לשקף גם את החסרונות, למרות שהם מעטים. החיסרון הראשון של המבנים הקלים הוא הצורה המרובעת המאפיינת אותם. חשוב לציין במקרה זה כי עבור רבים לא מדובר כלל על חיסרון, אך ישנם אלו שצורה זו אינה חביבה עליהם, ולא ניתן לעשות איתה דבר. הסיבה שהמבנים נראים כמרובעים, היא מאחר וישנם אילוצים שונים הנובעים משימוש בחומרי גלם ספציפיים. שימו לב, כי לא מומלץ כלל לבצע בניה קלה לגובה של בתים בעלי כמה מפלסים, אלא בתים בעלי מפלס אחד בלבד.

   חיסרון נוסף שעליכם להכיר הוא את הקושי שיש לעתים במכירה של בתים שכאלו. מאחר והעלויות של הבניה הקלה נוחות מאד, מעטים אלו שמחפשים מבנה משומש למכירה, אלא שהם מעדיפים לתכנן לבדם את המבנה על פי הצרכים שלהם. יחד עם זאת, למרות הפופולאריות של בניה קלה מעץ ושל בניה מפלדה באירופה ובארצות הברית, עדיין ישנה תפיסה בישראל כי מבנים אלו אינם חזקים ועמידים מספיק – מה שמקשה על מכירתם.

    

   בניה קלה מחיר למטר מעודכן ל 2020 – 2021 בדקו כמה זה עולה

   כמה עולה לבנות בית בבניה קלה בשנת 2019 או כמה עולה בניית יחידת דיור עם בנייה קלה? אלו שאלות שאנחנו נשאלים רבות לכן החלטנו לעשות לכם סדר במחירים.

   מובן לכולם שהעלויות של שיטת הבניה הזו הן זולות באופן משמעותי משל שיטות בנייה אחרות, אך עד כמה זולות? ובכן אתם תתפלאו לגלות שתוכלו להוסיף לבית שלכם חדר חדש ב-15,000 שקלים ואף פחות, ויש לנו עוד הרבה הפתעות בשבילכם. הכירו את המחירים העדכניים לבנייה קלה דרך הפורטל שלנו:

   סוג והיקף העבודה מחיר משוער
   מחיר בניה קלה סטנדרטית

   בניה קלה של בית פרטי מודרני בגודל סטנדרטי

   1,800 – 2,100 ₪ למ"ר
   כמה עולה תוספת חדר לבניה קלה

   לבית קיים מבנייה קלה ולחדר בגודל של לא יותר מ-10 מ"ר

   12,000 – 15,000 ₪
   מחיר יחידת דיור בבניה קלה

   להקמת חדר נוסף על גג הבית – ניתן להפוך ליחידה עם כניסה נפרדת

   2,200 – 2,800 ₪ למ"ר
   עלות פאנל מבודד

   המחיר הוא לפאנל פח בעובי 50 מ"מ ורוחב מטר

   החל מ-90 ₪ למ"ר
   מחיר פאנל מבודד לקירות רב שכבתיים

   לקירות עם חומרי בידוד ולוח גבס במרכזם.

   150 – 350 ₪ למ"ר
   כמה עולה מזרון צמר סלעים לבידוד

   חומרים לבניה קלה שמשמשים לבידוד אקוסטי או תרמי מגיעים בצורת מזרון, לוח או גליל. המזרון הזה הוא באורך מטר ורוחב 60 ס"מ.

   20 – 40 ₪
   כמה עולה לבנות בית שלם מבניה קלה?

   בנייה עד מפתח של בית בגודל 100 מ"ר או יותר

   החל מ-300,000 ₪
   מחיר שלד בבניה קלה

   לפרופילים בעובי 1.2-2.5 מ"מ, כולל הרכבה

   800 – 1,000 ₪ למ"ר
   כמה עולה בניית תקרה קלה?

   להקמת תקרה אקוסטית מלוחות מינרליים או חצי שקועים

   150 – 250 ₪ למ"ר

    

   עלות בניה קלה למטר 2020 – 2019 לעומת 2021?

   מחיר בניה קלה ב 2019 וב-2020 לא השתנו מלבד שינויים מינוריים בעלויות החומרים שלא משפיעים כל כל על הצרכן אלא יותר על הקבלן, עלות בניה קלה למטר ב-2021 צפויה לעלות לפי התחזיות בעיקר בגלל הביקוש הרב שיש.

    

   שאלות נפוצות ותשובות

   כמה עולה בנייה קלה למטר?

   המחיר הסטנדרטי נע בין 1,800 ל-2,100 שקלים, אך הכול תלוי בסוג הפרויקט. אם למשל צריך להוסיף חדר על גג של בית קיים, המחיר יהיה יקר יותר בכמה מאות שקלים למטר.

   האם צריך לקבל אישור לבנייה קלה?

   כמו כל פרויקט בניה אחר, גם כאן צריך לקבל היתר בנייה, אך רק אם מדובר בשינוי מסוים שנעשה לקירות החיצוניים של הבית או אם נבנית יחידה בנפרד מהבית. על כן, אם למשל תיצרו מחיצה בבית ותבנו כך חדר נוסף, הרי שלא תידרשו לקבל היתר. עם זאת, לצורך בניית מחסן בניה קלה כן תצריך מכם היתר אם למשל תרצו לבנות אותו בחצר.

   האם אפשר לשנות תוכניות אחרי שכבר החלה הבנייה?

   זה תלוי בשלב של הבניה. אם הבית נמצא כבר בשלבי סיום, הרי שיהיה קשה מאוד לשנות משהו בתוכניות, אך אם הבנייה רק החלה, קבלן בנייה קלה מקצועי בהחלט יוכל לעשות שינויים בהתאם לצרכים שלכם. כך או כך, תמיד ניתן לעשות תוספות או לעשות שינויים בתוך המבנה עצמו.

   איך עושים בנייה קלה?

   א. יוצקים את הרצפה, מקימים את השלד ומחפים את הגג. ב. מתקינים תשתיות – מים, חשמל ותקשורת. ג. מבודדים את הבית ומקימים קירות פנימיים. ד. מרכיבים חלונות, צובעים קירות, מתקינים דלתות ומרצפים.

   כמה זמן לוקחת בניה קלה?

   הכול תלוי בסוג וגודל הפרויקט. בניית חדר אחד יכולה לקחת כמה ימים, בנייה קלה יחידת דיור יכולה להצריך כמה שבועות ואילו בית שלם ייקח כמה חודשים – לכל הפחות 3.

   האם בניה קלה מוגנת מפני רעידות אדמה?

   לא רק שהיא מוגנת, אלא היא אף עמידה יותר מאשר מבנים אחרים. זאת מכיוון שהשלד שלה עשוי מפלדה, וגמישותה מסייעת למבנה לשמור על עמידותו על אף שינויים שמתרחשים תחתיו באדמה.

   איך מקבלים היתר לבנייה קלה?

   אדריכל, מהנדס מבנים או הנדסאי בניין צריכים להגיש את הבקשה, ובה הם יצטרכו לכלול מידע על החומר שממנו ייבנה המבנה, חישוב השטח שיתווסף למבנה הקיים ועוד. לבקשה שלהם עליכם להוסיף אישור בעלות על הנכס או נסח טאבו.

   האם קר יותר בבית מבנייה קלה?

   הבית לאו דווקא קר יותר, אלא מבודד יותר – המשמעות היא שהבית אכן קר יותר בקיץ, אך בה בעת חם יותר בחורף. בבית שכזה מפעילים לרוב פחות מזגן, ולכן מדובר גם בבית חסכוני מבחינת תצרוכת החשמל שלו.
   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat