לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

055-9380-185

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


חיפוי קירות חוץ

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

055-9380-185

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

נותנים למחירים לדבר: מחירון חיפוי קירות חוץ זול

אתם יפים מבפנים? עם “המשפצים בישראל” אתם גם יכולים להיות יפים מבחוץ! אם חיפשתם שירות של חיפוי קיר חיצוני זול, הגעתם אל המקום הנכון! אנחנו מבצעים עבודות של חיפוי קיר חיצוני לבית פרטי או בניין בלוחות מעוצבים מכל הסוגים – אבן, עץ, דמוי עץ, קרמיקה, אלומיניום ועוד. מדוע מבצעים חיפוי חיצוני לבית פרטי? ניתן לסמן עם עבודת החיפוי שתי מטרות: האחת היא לייצר שכבת הגנה איכותית מפגעים שונים כדוגמת פגעי מזג האוויר, ואילו המטרה השניה היא עיצובית. דרכנו ניתן ליהנות מעבודה של חיפוי חיצוני לפנל בודד, או חיפוי לקיר שלם. אתם בוחרים, אנחנו מבצעים!

חיפוי קיר חיצוני במחיר זול ללא תחרות!
למה אנחנו?
החל מ-90 ש”ח לחיפוי חוץ (חומרים ועבודה)
√ חיפוי קירות חוץ דקורטיבי במחיר הזול בישראל
כל סוגי החיפויים לחוץ
עבודה מקצועית ונקייה 100% אחריות
15 שנות ניסיון בכל עבודות השיפוץ
שירות בפריסה ארצית
פגישת ייעוץ בבית הלקוח ללא עלות וללא התחייבות

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

איך בוחרים חיפויי קירות חיצוניים לבית?

אז איך בוחרים חיפוי קיר חיצוני לבית פרטי? עליכם לבסס את הבחירה שלכם על פי שלושה פרמטרים שונים: ראשית, העמידות. חשוב לזכור לפני הכל כי מטרת העל של החיפוי היא להעניק מעטפת הגנה איכותית לקירות החיצוניים של הבית. ככל שהחיפוי שתבחרו יהיה עמיד יותר, כך תוכלו להיות שקטים כי מים לא יחדרו לקירות הבית ואבק לא ישאיר כתמים על החיפוי. בנוסף, כדאי תמיד לקחת בחשבון גם את עיצוב הפנים ולנסות לייצר שידוך בין הפנים והחוץ. כך, נוצרת הרמוניה עיצובית והתכתבות בין מה שקורה בתוך הבית ומחוצה לו.

חיפוי קיר חיצוני לבית פרטי

דבר נוסף שכדאי להעניק לו תשומת לב הוא כמובן התקציב העומד לרשותכם. כל סוג של חיפוי מתומחר בעלות אחרת, כאשר המחיר משתנה בהתאם לגודל הקירות שתרצו לחפות: ככל שהשטח גדול יותר, כך העלות עולה. אם ברצונכם לחפות את הקירות בתקציב צנוע, לכו מראש על חיפוי עמיד המבוסס על עלויות נוחות יותר.

כמו כן, במידה ואתם גרים בבניין משותף ומעוניינים לבצע חיפוי קירות חוץ לבניין, עליכם לקחת בחשבון את דעתם של כל הדיירים. לרוב מחליטים לגבי סוג חיפוי הקיר באמצעות משאל דיירים הנערך באחת מאסיפות הדיירים שאתם עורכים. באופן זה, יהיה ניתן להגיע לחיפוי המתאים ביותר מבחינת הנראות שתרצו לייצר וגם מבחינת התקציב העומד לרשותכם בקופת הדיירים. הימים בהם החיפוי היחיד שהיה זמין לכם הוא חיפוי קירות חוץ בשליכט עברו. כעת? יש לכם מגוון רחב של אפשרויות.

חיפוי חיצוני לבית פרטי

חיפוי קירות חוץ מחירים

שירות חיפויי קירות חיצוניים מחירון חיפוי קירות חוץ
חיפוי קירות חוץ באבן

הנראות המתקבלת מהאבן היא נראות יוקרתית מאד, תוך שהיא שוזרת גם אלמנטים של טבע וגולמיות. ההמלצה היא לבחור את צבע האבן על פי צבע הדלתות והחלונות הקיימים, זאת על מנת להפוך כל אלמנט במעטפת החיצונית ככזה המתקשר עם אלמנטים אחרים. איך עושים זאת? במידה והחלונות והדלתות בהירים, מומלץ לבחור בגוון ככה יותר של אבן בכדי ליצור הדגשה. חיפוי אבן לקירות חוץ מחיר הכולל עבודה וחומרים יכול להתבצע גם בצורה כזו שבה אתם בוחרים גוון אחיד לכל האלמנטים – מה שנותן טון נייטרלי יותר.

240 – 120 ש”ח
חיפוי קירות חוץ בבריקים

יש לכם שתי אפשרויות עם חיפוי הבריקים: האפשרות הראשונה והזולה יותר, היא לשלב על קיר בריקים המיוצרים על פי הזמנה, ואילו האפשרות השניה והיקרה יותר היא בריקים מפירוק – לרוב מטירות או מבנים עתיקים. הבריקים נותנים טון וטעם של בנייה מסורתית קדומה. אלו מכם הכמהים למראה נוסטלגי-יוקרתי, הבריקים הם התשובה.

240 – 160 ש”ח
חיפוי חיצוני לבית בעץ סידר

אפשרות נוספת עבור חיפוי חיצוני לוילה היא עם חיפוי מעץ הסידר, המוכר גם בשם ארז. היתרון הגדול של חיפוי זה שהוא עמיד מאד מפני מזיקים, וניתן ליישם עליו גימורים בשלל צבעים. חיפוי קירות חוץ בסרגלי עץ סידר מגיע בעובי של כ-20, 32 ו-45 מ”מ.

180 –90 ש”ח
חיפוי קירות חוץ בשיש סינטטי

גם החומה המקיפה את הבית שלכם יכולה ליהנות מנראות יוקרתית, אך לא יקרה. מה דעתכם על חיפוי חיצוני לחומה או לקיר באמצעות דמוי שיש? החומר המדובר מעניק את הנראות והאסתטיקה המאפיינות את השיש, תוך שהקירות החיצוניים וכך גם החומות, מקבלים מעטפת הגנה אידיאלית העומדת אל מול פגעי מזג האוויר. כמו כן, לחומר תכונה נהדרת שהוא גם משטיח את הקיר וגם סותם חורים וסדקים בקיר.

250 – 110 ש”ח
חיפוי חיצוני דמוי עץ

באיזה חומר משתמשים בעבודה של חיפוי קירות חוץ דמוי עץ? בחומר ה-PVC. החיפוי הפולימרי מגיע מארצות הברית, תוך שהוא עבר את כל התקנים הנדרשים ועל כן ניתן להשתמש בו עבור חיפוי חיצוני לבתים. החיפוי מאופיין במשקל קל מאד, תוך שהטקסטורה המתקבלת היא של עץ הארז. צבע החיפוי אינו דוהה והוא עמיד מאד בטמפרטורות חמות וקרות.

290 – 150 ש”ח
חיפוי קירות חוץ אלומיניום מחיר הזול ביותר

ישנם יתרונות רבים לחיפוי זה: ראשית, העמידות בפני מזג האוויר – גם כשמדובר על תנאים קיצוניים מאד. כמו כן, ישנה עמידות נהדרת גם בכל הקשור לשחיקת החומר. שנית, מגוון האפשריות הזמין לעיצוב. חיפוי קירות חיצוניים בפח מעניק לכם גמישות בכל הקשור לעיצוב, כך שהחיפוי הסופי לא יהיה דומה כלל לחומר הגולמי. כך לדוגמא, ניתן ליהנות מנראות של עץ כאשר החומר הוא אלומיניום. גם כשמשנים את נראות החומר הגולמי עם עיבודו והתאמתו לסגנון בו אתם מעוניינים, האיכויות שלו אינן משתנות וכך הוא נותר עמיד מפני כתמים, נוזלים וזעזועים אחרים.

240 – 140 ש”ח
חיפוי קירות חוץ באבן ירושלמית

גם האבן הירושלמית נכנסת לתמונה עם חיפוי חיצוני לגינה (בדקו מחירים לגבי ריצוף גינות). השימוש באבן נפוץ מאד, ובאמצעותה ניתן לייצר אווירה כפרית, יוקרתית ומודרנית בהתאם לטון העיצובי החביב עליכם. אבן זו היא ללא ספק הדוגמא לגמישות בעיצוב המתאפשרת על ידי עבודה נכונה, ליטושים נכונים וחיתוכים נכונים.

450 – 290 ש”ח
חיפוי קירות חוץ בטון

אלו מכם המעוניינים בעבודה של חיפוי קירות חוץ מודרני, הבטון המוחלק הוא בשבילכם. מראה הבטון יוצר נראות יוקרתית ומודרנית, כאשר העבודה מבוססת על לוחות בטון. אם אתם בעלים של עסק, ניתן לשלב אלמנט עיצובי נוסף עם הטבעה של לוגו, סלוגן או כל תבנית אחרת שתרצו על הבטון (בדקו כמה עולה יציקת בטון). היתרון הגדול של לוחות אלו טמון בעובדה כי הם עמידים מאד מפני כתמים ושחיקה, כאשר התחזוק שלהם הינו בסיסי ולא דורש חומרים מיוחדים.

260 – 120 ש”ח
חיפוי קירות חוץ בגרניט פורצלן

וכמובן שאי אפשר לדבר על חיפויים מבלי לדבר על חיפוי קירות חוץ בקרמיקה. השימוש הנפוץ ביותר הוא בגרניט פורצלן, ובכל הקשור לעמידות אתם מקבלים את הטוב ביותר. אריחים אלו מגיעים במגוון רחב של צבעים וטקסטורות, תוך שהעמידות שלהם רלוונטית גם לפגעי מזג האוויר, וגם לכך שיכולת הספיגה שלהם מאד נמוכה, כך שכתמי גשם או אבק ניתנים להורדה בקלות.

220 – 100 ש”ח

 

לייעוץ בחינם והצעת מחיר
WhatsApp chat