לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  הדבקת גרניט פורצלן

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   גרניט פורצלן – איך מבצעים את ההדבקה?

   מפעם לפעם אתם רוצים להתחדש וגם לחדש את הרצפות בבית שלכם? כדאי שגם אתם תכירו: אריחי הגרניט פורצלן! מאחר ומדובר על הדבקה, אין צורך לבצע עבודה מקדימה של פירוק הרצפות שלכם, אלא מתבצעת הדבקה ישירה על הרצפות הקיימות. בדרך זו חוסכים זמן רב, עלויות וכמויות אדירות של אבק. "המשפצים בישראל" מבצעים את ההדבקה עם הדבקים האיכותיים ביותר ועם המרצפים המובילים ביותר בישראל.

   הדבקת ריצוף גרניט פורצלן על ריצוף קיים!
   מבצעים הדבקה גם למוסדות וארגונים 
   עבודה נקייה ואיכותית – מדביקים על כל סוג של משטח
   גרניט פורצלן מתאים למדרגות, מטבח וחדרי רחצה
   מבצעים את כל סוגי ההדבקות גם בחדרים רטובים
   הדבקת גרניט פורצלן דמוי פרקט, דמוי בטון, דמוי שיש או דמוי אבן
   הדבקת גרניט פורצלן דמוי עץ או דמוי דק

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ חייגו: 055-9380-185

   גרניט פורצלן בשירותים

   היתרונות של שימוש בגרניט פורצלן

   ראשית, המגוון. הדבקת גרניט פורצלן על קירות לא תראה אותו דבר לעולם וכך אתם הופכים את הקירות שלכם לייחודים – זאת מאחר וישנו מגוון עצום המשלב טקסטורות, עיצובים וצבעים. לבחירתכם אפשרות גם ליישום הדבקת גרניט פורצלן לפטו, המעניק מראה מתוחכם ויוקרתי. בנוסף, החומר עמיד מאד, כך שאם אתם בוחרים ביישום של הדבקת גרניט פורצלן על מדרגות, אתם יכולים להיות שקטים כי האריחים יהיו עמידים וחזקים וישרתו אתכם לטווח הארוך. בנוסף, דעו כי אין כל צורך בעבודת תחזוק מלבד ליטוש אחת לכמה שנים, מה שאומר שניתן ליישם הדבקת גרניט פורצלן למטבח וגם בחללים אחרים בהם אתם עושים שימוש חדשות לבקרים.

   איך מבצעים הדבקת גרניט פורצלן על מדרגות או ריצוף קיים?

   שלבי העבודה שלנו כוללים עבודה של הכנה, ערבוב החומרים ויישומם. בהנחה ואנו מבצעים הדבקה על בטון, נתחיל ביישום של פריימר על התשתית הקיימת. בכדי להבטיח כי היישום יתבצע בצורה יעילה, נפזר אותו באמצעות כלי עבודה או אפילו מטאטא – הכל בכדי להבטיח את ספיגתו. לאחר מכן, יש להמתין כשעתיים לערך להתייבשות מלאה. שימו לב כי בעת ההמתנה לייבוש אסור לדרוך על השטח.

   השלב הבא הוא ערבוב החומרים. על מנת להוציא פעולה זו לפועל, עלינו להסתייע בשישה ליטרים של מים, אליהם נוסיף תערובת של LATICRETE85. המטרה היא לקבל תערבות אחידה ונקיה. במידה ואתם נתקלים בגושים, המשיכו לערבב.

   השלב הבא עם הדבקת אריחי גרניט פורצלן הוא היישום. בשלב זה נשפוך את המדה על השכבה שיישמנו קודם לכן – הפריימר. נבצע עבודה המבוססת על החלקת השטח ולאחר מכן נמתין לייבוש. שימו לב כי שלב זה ארוך יותר, כך שישנה סבירות שנמתין גם כמה ימים להתייבשות מלאה.

   שלב ההדבקה בפועל

   השלב הבא יהיה שלב הדבקת האריחים. ראשית, חשוב לציין כי על התשתית להיות ישרה על מנת שהתוצר יהיה ישר והרצפה שלכם לא תהיה עקומה. הדבקים בהם אנו עושים שימוש בשלב ההדבקה הם הדבקים האיכותיים והיעילים ביותר המוצעים כיום בשוק.

   היישום מתבצע באופן כזה בו אנו מורחים את הדבק שהכנו על התשתית עצמה, תוך שאנו מהדקים אותו היטב כאשר המטרה היא להחדיר אותו בצורה אידיאלית. במקביל, נמרח שכבת דבק גם על האריחים עצמם, ולאחר מכן נשלב אותם על התשתית בשיטה של "רטוב על רטוב" – כלומר, דבק פוגש דבק. לטובת יצירת שכבה ישירה והדבקה איכותית, נשתמש בפטיש גומי.

   הדבקת גרניט פורצלן על קרמיקה או על כל חומר אחר – הרובה

   בסופו של דבר, שלב הרובה רלוונטי לכל סוגי ההדבקות: גם אם ביצענו הדבקת גרניט פורצלן על עץ וגם אם העבודה שביצענו הייתה הדבקת גרניט פורצלן על שיש. שלב הרובה מגיע רק לאחר כחמישה ימים מסיום עבודת ההדבקה שביצענו. את הרובה מיישמים על פי גוונים הנבחרים על ידכם.

   כמה עולה הדבקת אריחי פורצלן?

   מחיר הדבקת גרניט פורצלן מבוסס על כמה פרמטרים: גודל החלל אותו תרצו לרצף, סוג האריחים וגודל האריחים. אנו מבצעים הדבקות עם כל הגדלים המוצעים כיום למכירה: 60X60, 52X52, 45X45, 33X33, 20X20. המחירים הממוצעים המוצעים לכם דרכנו הינם: הדבקה על חול תעלה בממוצע בין 100-140 שקלים למ"ר, הדבקה על ריצוף קיים, לרבות הדבקת גרניט פורצלן על גרניט פורצלן תעלה בין 100-120 שקלים למ"ר ועבודה של הדבקת גרניט פורצלן על בטון תעלה בין 110-130 שקלים למ"ר.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat