לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  קבלן שיפוצים בנתניה

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   משפצים את הדירה בעזרת קבלן שיפוצים בנתניה

   מה אתם צריכים כדי ליהנות מעבודות שיפוצים בנתניה? לדבר עם "המשפצים בישראל"! אנחנו עובדים עם קבלני שיפוצים בנתניה בעלי ניסיון ושם וכל עבודה המתבצעת אצלכם מבוצעת במחירים הנוחים ביותר ועם אחריות הניתנת לכל עבודה. כעת, אנחנו מגיעים גם אל העיר נתניה ומדלגים בין השכונות השונות לשפץ, לחדש ולרגש את כולכם: מגן ברכה וטובורק, ועד נאות גנים וקריית השרון. שיפוצניק מומלץ בנתניה כבר בדרך אליכם!

   שיפוצניקים מומלצים בנתניה במחירים נוחים!
   מה אנחנו מציעים?
   שיפוץ דירות ומשרדים בנתניה כולל הכל (חומרים ועבודה)
   מחיר הכי זול למ"ר בהתחייבות!
   שיפוץ מטבחים בנתניה כולל אפשרות לשדרג את המטבח הקיים
   שיפוץ חדרי אמבטיה בנתניה כולל חיפויים
   פירוק והחלפת ריצוף בנתניה בבתים פרטיים ובדירות ישנות
   עבודות טיח בנתניה לכל סוגי המבנים
   מחירים מיוחדים לסטודנטים וזוגות צעירים – תנאי תשלום נוחים!
   ביצוע עבודות גבס בנתניה כולל הנמכת תקרה, תקרה צפה וקרניזים

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ מקבלן שיפוצים בנתניה חייגו לטלפון:
   055-9380-185

   קבלן שיפוצים בנתניה זול ומומלץ

   הצעת מחיר והסכם עבודה – מה שחשוב שתדעו

   כל עבודת שיפוץ שאנחנו מבצעים, לרבות שיפוץ דירה בנתניה ועבודת שיפוץ חנות בנתניה, מתחילות ב-2 דברים עיקריים: הצעת מחיר והסכם עבודה. אנחנו לא מאמינים בקיצורי דרך ודבקים דרך קבע בסטנדרט הגבוה ביותר של שירות. בשלב הצעת המחיר נכיר את האזור בו אתם רוצים לבצע את השיפוץ, ניתן לכם רעיונות ונמליץ לכם על חומרים ושילובים. הסכם העבודה לעומת זאת הוא השלב הסופי לקראת תחילת העבודה, בו יפורטו בפניכם כל תנאי העבודה לרבות המחירים והעבודות שיבוצעו אצלכם כדוגמת עבודה בודדת כמו שיפוץ חדר אמבטיה בנתניה, או שיפוץ דירה נרחב יותר כמו שיפוץ דירת גג בנתניה.

   אילו עבודות ניתן לבצע במסגרת שיפוץ בניין בנתניה?

   קבלן שיפוצים מומלץ בנתניה המגיע מטעמנו מבצע גם עבודות בתוך הדירות אך גם עבודות מחוץ לדירה כמו שיפוץ חצר בנתניה או שיפוץ לובי הבניין שלכם. חלקת האלוהים שלכם אולי חשובה, אך לא ניתן להתעלם מהעובדה כי החלל המשותף לכם וליתר הדיירים חשוב גם הוא. על כן, אנחנו ממליצים לבצע עבודות שיפוץ ללובי הכוללות בין היתר את חידוש דלת הלובי לדלת זכוכית ושקופה, לבנות מתחם תיבות דואר, לבנות מחסן לדיירים ולחדש את מעקה המדרגות. שיפוצניק בנתניה המגיע מטעמנו ידאג לכם לכל הנדרש!

   מחלקים את החלל מחדש באמצעות עבודות גבס

   מה כוללות עבודות של שיפוץ סלון בנתניה או שיפוץ מטבח בנתניה? בין היתר עבודות גבס. באמצעות שיפוץ גבס בנתניה ניתן לשנות את פני החלל ולעצב אותו על פי הדרישות הספציפיות שלכם. ניתן לבנות מדפים בסלון, כוורות לאחסנת בקבוקי יין במטבח, בר מגבס התוחם בין הסלון והמטבח וגם משמש כתא איחסון וכמעמד לטלוויזיה, ומגוון האפשרויות עוד רחב ומבוסס על הצרכים שלכם: אתם מבקשים, אנחנו בונים.

   שירות לעסקים: משפצים את החנות שברשותכם

   בין השירותים שאנחנו מעניקים ניתן למצוא גם שירות לעסקים, כמו שיפוץ מסעדה בנתניה. חוויית האירוח של הלקוחות שלכם נמדדת בין היתר על פי נראות המסעדה. המשמעות? החובה לשפץ ולדאוג לאווירה חמימה ונעימה היא שלכם. מה ניתן לעשות במסגרת שיפוץ המסעדה? לבצע שיפוץ שירותים בנתניה, לשפץ מחדש את המטבח במסעדה עם ציוד מתקדם, להחליף ריצוף באזור ההושבה, לבנות עמדת אירוח מזמינה יותר ולבנות חדר לאירועים פרטיים.

   קבלני שיפוצים בנתניה נותנים לכם טעימה מהמחירים שלנו

   לפניכם מחירון שיפוצים בנתניה לשירותים שאנחנו מציעים לכם. מחירים סופיים יוענקו לכם בשלב הצעת המחיר ע"י חברת שיפוצים בנתניה. אנו מבצעים עבודות נרחבות יותר כמו בניית שלד לבית פרטי בנתניה וגם שיפוץ עליית גג בנתניה. לפרטים נוספים, דברו איתנו!

   שירות עבודות שיפוצים בנתניה מחיר משוער
   מחיר שיפוץ דירת חדר בנתניה או שיפוץ יחידת דיור בנתניה בגודל של חדר
   *דירות חדר נחשבות כדירות עד כ-40 מ"ר. המחיר הינו מחיר לשיפוץ קומפלט הכולל את שכר העבודה ואת עלות החומרים
   900-2,500 ש"ח
   כמה עולה שיפוץ דירת 2 חדרים בנתניה?
   לבחירתכם, אפשרות לרכוש את החומרים עצמאית על ידכם ואת עבודת השיפוץ דרכנו.
   1,000-4,000 ש"ח
   עלות שיפוץ דירת 3 חדרים בנתניה
   הדרכים שלכם להוזיל את עלויות השיפוץ? שיפוץ בעונת החורף ורכישת חומרים בצורה עצמאית
   9,000-25,000 ש"ח
   כמה עולה שיפוץ דירת 4 חדרים בנתניה?
   המחיר כולל שיפוץ יסודי לכל החלקים בדירה, לרבות יחידת הורים ועבודות גבס. תוספת עבודות אינסטלציה בתוספת תשלום.
   15,000-55,000 ש"ח
   כמה עולה שיפוץ דירת 5 חדרים בנתניה?
   אם ברשותכם דירה גדולה, ניתן לתחום את החלל מחדש באמצעות עבודות גבס מתקדמות. המחיר רלוונטי גם עבור עבודת שיפוץ דופלקס בנתניה בגודל 5 חדרים
   החל מ-60,000 ש"ח
   מחיר שיפוץ בית פרטי בנתניה או שיפוץ וילה בנתניה?
   המחיר הסופי משתנה בהתאם להיקף השיפוץ. המחיר לא כולל צביעה חיצונית לבית, אך כולל קבלן גמר לבית פרטי בנתניה
   החל מ-60,000 ש"ח
   מחיר שיפוץ דירת גן בנתניה כולל שיפוץ חיצוני לדירת הגן
   המחיר כולל את סיוד הדירה, החלפת כלים סניטריים, החלפת ריצוף בהדבקה ועבודות בסיסיות בגבס כמו הנמכות תקרה, המחיר כולל גם שיפוץ חצר בנתניה
   החל מ-60,000 ש"ח
   כמה עולה שיפוץ חדר שינה בשרון כולל שירותים בחדר שינה?
   השיפוץ כולל חיפויים בקירות בחדר שינה, תיקוני צבע ורטיבות, אפשרות החלפת ריצוף או הדבקת פרקט
   5,000-25,000 ש"ח

   שיפוצים בנתניה דוגמאות לעבודות שעשינו

   לפני שאתם מחליטים לעבוד עם קבלן שיפוצים כזה או אחר, מומלץ מאוד שתבקשו לראות את תיק העבודות שלו כדי להבין לא רק מה איכות העבודה שלו, אלא גם מה האפשרויות שעומדות בפניכם בתהליך השיפוץ שלכם איתו. כדי לתת לכם קצת מושג בנוגע לדברים שאפשר לעשות בשיפוץ, הבאנו פה לפניכם 2 דוגמאות של עבודות מוצלחות שלנו – אחת לשיפוץ דירה ואחת לשיפוץ משרד. בכל אחד מהמקרים היו דרישות ספציפיות וייחודיות, וכך תוכלו לראות איך קבלני השיפוצים שלנו התמודדו איתן.

   שיפוץ כללי לדירה בנתניה

   דוגמה של שיפוץ בית בנתניה עם הנגשה לנכים

   הוזמנו לשיפוץ של דירה שלמה, בה היה ריצוף בסיסי, מטבח עם שיש וקרמיקה על הקירות, חדר מקלחת עם מקלחון, חדר שירותים קטן עם כיור, מרפסת שירות גדולה ורחבה, סלון סטנדרטי ו-2 חדרי שינה. הדבר הראשון שבחר לעשות קבלן שיפוצים בנתניה מטעמנו הוא לשבור את קירות הסלון כדי לחלק אותו מחדש ולהרחיב את חלל המטבח, יחד עם איחוד של מרפסת השירות והמטבח. נבנתה גם כוורת מגבס בסלון עם תאורה נסתרת, ואת הרצפות שעל כל הרצפה בדירה החלפנו בריצוף חדש, שעליו היה הרבה יותר נוח לנוע עם כיסא גלגלים. במטבח התקנו ארונות ושיש חדשים בגובה מתאים, והדבקנו גם קרמיקה חדשה ומחמיאה יותר על הקירות שנותרו.

   בניגוד למקרים אחרים של שיפוץ אמבטיות בנתניה, האתגר בדירה הזו היה להתאים את חדר השירותים והאמבטיה לנכים. לכן ראשית איחדנו בין חדר השירותים הקטן לבין חדר האמבטיה, זאת כדי להגדיל את חלל חדר המקלחת ולהיפטר מהחלל הקטן שבו הייתה אסלה שהלקוח לא יכול היה להשתמש בה. לאחר תום השיפוץ הלקוח היה יותר ממרוצה, וכל התהליך ארך בסך הכל חודשיים – תקופת זמן קצרה מאוד בשביל שיפוץ קומפלט של דירה שלמה.

   דוגמה של שיפוץ משרדים בנתניה מאפס

   התבקשנו להסב מחדש חלל עבודה של נגרייה למשרד – משימה לא פשוטה, אך בהחלט אפשרית. התחלנו בפירוק התקרה על מנת שניתן יהיה להתקין תקרה אקוסטית, ולאחר מכן התפננו לפירוק הרצפה בשביל לעשות יציקת בטון בנתניה עם צריבה של לוגו החברה עליו – חלק מהרצפה עדיין נדרשה להיות מרוצפת, ועליה הוחלט להתקין פרקט עם פנלים מאלומיניום, שהשתלבו היטב עם יציקת הבטון.

   כחלק מתהליך השיפוץ נדרשנו גם להתקין ארון חשמל חדש ולחווט מחדש את כל החשמל שבחלל, ועשינו זאת יחד עם קיר גבס שבו הותקן ארון החשמל. יצרנו גם מדפים מגבס ועץ, בהם ניתן לאחסן מסמכים, ומאחוריהם עשינו שיפוץ מטבח, שמאובזר בארונות, כיור ושיש. בחדר השירותים כמעט ולא הייתה צריכה להיעשות עבודה, פרט להחלפת הריצוף, צביעת קירות והחלפת האסלה והכיור. בחלל העבודה החדש נכנסו 6 שולחנות עם 2 מקומות ישיבה בכל אחד, וכך יצרנו אזור open space שמתאים ל-12 עובדים.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat