לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  הצעת מחיר לשיפוץ

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   הדגשים לכתיבת הצעת מחיר מקצועית

   לפני כל עבודת שיפוצים המתבצעת דרכנו, אתר "המשפצים בישראל", אנחנו דוגלים בכך שצריך לתת הצעת מחיר. הצעה שכזו מגנה עליכם, ומבטיחה כי המחיר שניתן לכם הוא המחיר שישאר גם בסוף העבודה. הצעת מחיר לעבודות שיפוצים ניתנת לכם בשלב מוקדם מאד, כבר בפגישת ההיכרות שלנו אתכם. לפניכם מידע מקיף על הצעות המחיר, מדוע חשוב לתת אותן, אילו נתוני חייבים להיכלל בהצעה הניתנת לכם וגם דוגמא להצעת מחיר לשיפוץ דירה שכבר ניתנה בעבר ללקוחות.

   הצעת מחיר לשיפוץ דירה/משרד חנות או אפילו שיפוץ קטן!
   אנו מבצעים את כל עבודות השיפוצים
   מחירים הוגנים ואחריות מלאה על כל העבודה
   15 שנות ניסיון
   רוצים לקבל הצעת מחיר מסודרת למייל? 
   חייגו עכשיו: 055-9380-185
   ניתן להשאיר הודעה בטופס יצירת קשר  – מבטיחים לחזור מהר 

   הצעת מחיר לשיפוץ

   הצעת מחיר לשיפוץ דירה: המחיר מגיע רק בסוף

   החלטתם כי הגיע הזמן לשפץ את הדירה שלכם? כאמור, אנחנו מבצעים את כל עבודות השיפוצים הקיימות. בעוד ישנם שירותים קבועים שיש להם מחיר פיקס, עבודות של שיפוצים הן עבודות שברובן הגדול מותאמות אליכם אישית, כך שלא ניתן לנקוב במחיר ולהציע לכם אותו, אלא עלינו להגיע אל הדירה שלכם ולבדוק את היקף השיפוץ, העבודה הנדרשת וקבלת החלטה לגבי החומרים בהם יעשה שימוש. אנחנו גאים להיות קבלני שיפוצים מקצועיים ורציניים שלא נותנים מחיר עד שאנחנו לא רואים על מה מדובר.

   הצעת המחיר שבסופו של דבר נעניק לכם, תכלול בפירוט מלא את העבודה שאנחנו עתידים לבצע אצלכם. הפרטים שיהיו כלולים בהצעה יכללו את פירוט החומרים בהם יעשה שימוש, כמות החומר והמחיר עבור החומר. במידה ולא נדע להעריך במדויק את הכמות, נציין תמיד כי ישנה אפשרות שהכמות תיגדל – זאת על מנת להכין אתכם ולאפשר לכם להערך כלכלית למהלך נוסף שנצטרך לבצע בשיפוץ. חשוב לציין כי למרות שהצעת המחיר אמורה לתת לכם שיקוף מלא אודות העבודה, עדיין ישנם שינויים המתבצעים לאורך העבודה, בעיקר מצד הלקוח, כך שתמיד יכול להיות מצב שבו מחיר השיפוץ משתנה בהתאם לגודל העבודה.

   כך לדוגמא עם הצעת מחיר לשיפוץ מטבח: בהצעת המחיר ביקשתם שנכלול עבודת חיפוי אך לאורך העבודה החלטתם ללכת על פתרון עיצובי אחר. במקרים שכאלו תיחסך מכם העלות בגין עלות החיפוי והעבודה, והיא תתחלף בעלות אחרת בהתאם לעבודה שתרצו שנבצע.

   נוסח הצעת מחיר לשיפוץ חייב לכלול גם את חלוקת התשלומים

   הצעת המחיר כוללת כאמור את מפרט העבודה, אך היא גם כוללת את תנאי התשלום שנחליט עליהם. את התשלום על העבודה אינכם צריכים לשלם בפעם אחת אלא בכמה פעימות שונות. במרבית המקרים, אחרי הצעת המחיר ישנו אחוז קטן שאתם צריכים לשלם שהינו מעין דמי רצינות, ואת היתר התשלומים ניתן לפרוס בהתאם לצרכים שלכם. גם במעמד הצעת מחיר לשיפוץ בניין או הצעת מחיר לשיפוץ מעלית, וגם עם שיפוצים קטנים יותר, תינתן לכם האפשרות לחלק את התשלום באופן הבא: חלק יחסי בתחילת השיפוץ, חלק נוסף במהלך השיפוץ ואת החלק האחרון עם מסירת האזור המשופץ ושביעות הרצון המלאה שלכם.

   דוגמא להצעת מחיר לשיפוץ דירה בגבס

   לפניכם דוגמא לאיך צריכה להראות הצעת המחיר. נניח ואתם רוצים לבצע שיפוץ במשרד באמצעות עבודת גבס מקצועית, הצעת מחיר לשיפוץ משרד תיראה פחות או יותר כך. אנחנו נפרט בפניכם את סוג השירות שנעניק לכם, את היקף או הכמות הנדרשת, המחיר ליחידה והסך הכל לתשלום. באופן זה, אתם מקבלים מפרט מלא על העבודה, תוך שישנו תיעוד מלא לבקשות שלכם.

   שירות היקף/כמות מחיר ליחידה סה"כ
   בניית נישות מגבס 30 מ"ר 300 שקלים 9,000 שקלים
   הנמכת תקרת גבס 10 מ"ר 200 שקלים 2000 שקלים
   בניית קיר גבס 10 מ"ר 200 שקלים 2000 שקלים

    

   איך נראית הצעת מחיר לשיפוץ חנות?

   ואיך תראה הצעת מחיר לשיפוץ חנות בגדים? בכל חנות מתבצעת עבודת שיפוצים אחרת, אך ניקח לדוגמא שיפוץ של חנות בגדים במרכז מסחרי:

   שירות היקף/כמות מחיר ליחידה סה"כ
   התקנת נקודות חשמל 30 250 ש"ח 7,500 ש"ח
   צביעת כל החנות גודל חנות ממוצעת פיקס 3,000 ש"ח
   יצירת נישה לקופה מגבס גודל סטנדרט מחיר פיקס 2200 ש"ח
   פירוק והריסה של מחיצות פנים 50 מ"ר 65 3250 ש"ח
   ריצוף חנות בגרניט פורצלן 60 מ"ר 180 ש"ח 10,800 ש"ח

    

    לקבלת ייעוץ והצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 055-938-0185     

    באופן זה אנחנו מציעים לכם את המחיר ויוצאים אתכם לדרך. לכל עבודה יש את המאפיינים שלה ובהתאם אנחנו נוסיף את כל מפרט העבודה. הצעת מחיר לשיפוץ להורדה יכולה לסייע בשיפוצים כלליים, אך אנחנו מעדיפים לפרט באופן קפדני בעצמנו את הצעת מחיר ועליה לחתום יחד אתכם.

    החשיבות של עבודה עם ביטוח

    לא במקרה בחרתם לעבוד עם אנשי מקצוע – אתם רוצים להבטיח שאתם מקבלים את הטוב ביותר ושמתבצעת אצלכם העבודה הטובה ביותר. מאחר ואנו שולחים אליכם את הצבעים, אנשי החשמל, אנשי הגבס ואנשי האינסטלציה הטובים ביותר, אנו שקטים להעניק לכם גם אחריות על כל עבודה שאנו מבצעים. לכמה זמן תקפה האחריות הניתנת לכם? לכל עבודה מוצמדת תקופת אחריות שונה. בהסכם העבודה ובהצעת המחיר נציין את תקופת האחריות הניתנת לכם על כל סוג עבודה שתבוצע.

    בנוסף לאחריות על טיב העבודה, אנו עובדים גם בצמוד אל ביטוח צד ג' – זאת על מנת שנוכל לפצות אתכם בכל מקרה שבו נגרם נזק לאורך העבודה. הצוות שלנו הינו צוות מקצועי המיומן בעבודה בכל סביבה, כאשר אנו גאים להיות עם מוניטין של מינימום נזקים שבוצעו על ידינו. יחד עם זאת, לכל מקרה שלא יהיה אנו מצויידים בביטוחים הנדרשים המבטיחים לנו וגם לכם ראש שקט לאורך עבודת השיפוץ.

    עבודת אינסטלציה בחדר האמבט

    שירות כמות מחיר עבור יחידה סה"כ
    התקנה של אסלה 1 1800 ש"ח 1800 ש"ח
    החלפת צנרת בחדר האמבטיה 5 נקודות 1400 ש"ח 7000 ש"ח
    התקנה של ברזים בחדר האמבט 2 90 ש"ח 180 ש"ח
    התקנת האמבט 1 900-1500 ש"ח משתנה בהתאם לסוג וגודל האמבט

     

    עבודות צבע ברחבי הבית

    שירות כמות מחיר עבור יחידה סה"כ
    צביעת התקרה 50 מ"ר 25 ש"ח 1250 ש"ח
    עבודת טיח פנים 38 מ"ר 95 ש"ח 3610 ש"ח
    צביעת דלת כניסה 1 430 ש"ח 430 ש"ח
    צביעה של סורגים קבועים או מתקפלים 10 מ"ר 60 ש"ח 600 ש"ח

     

    עבודות חשמל

    שירות כמות מחיר עבור יחידה סה"כ
    התקנה של שקעי כוח 3 250 ש"ח 750 ש"ח
    הזזה של שקע 2 200 ש"ח 400 ש"ח
    התקנה של שקעים לטלפון 2 150 ש"ח 300 ש"ח
    התקנה של שקע טלוויזיה 2 170 ש"ח 340 ש"ח
    התקנה של גופי תאורה 12 100 ש"ח 1200 ש"ח


    גובה המקדמה עבור העבודה

    לפני כל עבודת שיפוצים שנבצע נגבה מקדמה המשתנה בין עבודה לעבודה. המקדמה מתפקדת כמעין דמי רצינות המבטיחים את היציאה המשותפת לדרך. על מנת לבצע את העבודה הנדרשת אצלכם, יש צורך בחומרים הנקנים ע" קבלן השיפוצים במיוחד ועל פי הזמנה בהתאם לדרישות שלכם. תשלום המקדמה מאפשר לנו להתחיל את העבודה ולבצע אצלכם את השיפוץ על הצד הטוב ביותר ועם החומרים האיכותיים ביותר! אלו מכם שרוצים לשלם על מלוא עבודת השיפוצים במעמד הצעת המחיר יוכלו לעשות זאת, אך כמובן שניתן לשלם עבור העבודה בכמה פעימות שונות.

    Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
    WhatsApp chat