לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  שיפוץ בניין

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   ישר ולעניין – שיפוץ בניין משותף

   כל עוד תרצו לשפץ את הדירה הפרטית שלכם, אתם האדונים היחידים בכל הקשור לקבלת ההחלטות לרבות היקף השיפוץ, האזורים בהם תשפצו ותקציב השיפוץ. כשזה מגיע אל שיפוץ בניין מגורים, עליכם לקבל את ההחלטות עם כל הדיירים החולקים אתכם את אותו בניין מגורים משותף. "המשפצים בישראל" מבצעים שיפוץ כללי בבניין וגם עבודות קטנות יותר כמו שיפוץ עמודי בניין בהתאם לדרישתכם.

   כל בניין מגורים מגיע לשלב שבו נדרש לבצע בו שיפוץ – החל מצביעה חיצונית, דרך שיפוץ מבואת הכניסה ועד החלפת הביוב בבניין. ניהול פרוייקט שיפוץ הבניין שלכם הינו באחריות כל הדיירים, תוך שעליכם להתאגד במטרה משותפת להפוך את חלקת האלוהים שלכם לנעימה יותר ומזמינה יותר. על פי חוק, בהנחה ובבניין שלכם יש מקלט, האחריות היא של  כל הדיירים לשמור על רמת תחזוק נאותה על מנת שתוכלו להשתמש בו בעת חירום – על כן, גם שיפוצים מסוג זה אנו מבצעים.

   שיפוץ בניינים מא' ועד ת' – מחירים מיוחדים לועדי בתים!
   ייעוץ בחינם!
   – להצעת מחיר עבור שיפוץ חזית בניין משותף – לחצו כאן
   √ שיפוץ מעטפת בניין כולל הכל
   שיפוץ חיצוני לבניין משותף – שיפוץ קומפלט

   אפשרות שיפוץ קוסמטי בלבד לקירות חוץ
   שיפוץ כניסה לבניין משותף כולל ריצוף
   שיפוץ חדר מדרגות בבניין משותף
   שיפוץ וחידוש מעליות כולל ריצוף מעלית
   התקנת מערכות אבטחה מתקדמות
   שירות בפריסה ארצית

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ חייגו: 055-9380-185

   שיפוץ בניינים

   שיפוץ חיצוני לבניין וחיזוק המבנה

   שיפוץ חיצוני לבניין ושיפוץ למטרות פונקציונאליות – מה ההבדל?

   עבודה של שיפוץ בניינים מתחלקת ל-2 עבודות שונות: ישנן עבודות שיפוצים שמטרתן לשפר את חזות הבניין ואת העטיפה העיצובית שלו לרוב שיפוץ גינה בבניין, תוך שמטפחים גם את פנים הבניין. בנוסף, ישנן עבודות שיפוצים שמטרתן פונקציונאלית – לשפר את תפקוד המערכות השונות שבבניין. שימו לב כי למרות שניתן לתפוס את העבודות הפונקציונאליות כחשובות יותר, גם אלו החזותיות חשובות – זאת מאחר והן תורמות רבות לסביבת מחייה נאותה יותר.

    

   שיפוץ בניין מגורים – מי מחליט?

   עוד לפני שיגיעו אליכם קבלנים לשיפוץ בניין שיתחילו לעבוד ולבצע אתכם תכנון שיפוץ בניין, יש צורך לקבל החלטה: מתי משפצים ומה משפצים. על פי החוק, כל עוד ועד הבית החליט כי הגיע הזמן לשפץ את הבניין, יש לערוך אסיפת דיירים ובה משאל. על מנת להוציא את השיפוצים לפועל, יש צורך לקבל רוב של מצביעים בעד לשיפוץ. יחד עם זאת, במידה ותרצו לבצע שיפוץ בניין משותף ומטרת השיפוצים היא לטובת העלאת ערך הבניין, יש צורך לקבל את הסכמתם של כל הדיירים.

    

   שיפוץ כניסה לבניין – מתיבות הדואר ועד הריצוף

   שיפוץ פנימי לבניין הוא אחד מהשיפוצים השכיחים ביותר ולא במקרה. רחבת הלובי בבניין היא רחבה המשותפת לכל הדיירים, ואם לא די בכך, עוברים בה בכל יום הדיירים עם יציאתם אל הבניין ועם חזרתם אליו. על כן, יש חשיבות גדולה מאד ביצירת מרחב משותף שהינו משופץ ומעוצב. עבודות השיפוץ שניתן לבצע כוללות את החלפת הריצוף קומפלט, שיבוץ מראות, שיפוצים בתקרה בהן יש עובש או קילופים, יצירת חיפוי שיתרום לחלל במראה חמים ונקי ואפילו ניתן לחדש את תיבות הדואר.

   שיפוץ בניין ישן חשוב גם הוא: בניינים ישנים סובלים מחזות מוזנחת מאד – דבר שלא ניתן להימנע ממנו ככל שהשנים עוברות והבניין הופך בוגר יותר. דרכנו ניתן לבצע שיפוץ בניין בסנפלינג, מה שאומר שעבודות הצבע הנרחבות המבוססות בין היתר על שליכט דקורטיבי לקירות חוץ בבניין, מתבצעות על הצד הטוב ביותר ובצורה היסודית יותר. מחיר שיפוץ בניין חיצוני מבוסס ברובו על גודל הבניין: מובן כי עבודה בבניין בן 2 קומות הינה פשוטה יותר בהשוואה לעבודה בבניין שבו 9 קומות. על כן, ככל שהבניין גבוה יותר, כך המחיר נוסק.

   שיפוץ מדרגות בבניין

   שיפוץ חדר מדרגות קומפלט בבניין

   החובות של כל אחד מהצדדים עם שיפוץ חיצוני לבניין משותף

   בחוזה העבודה שיחתם יהיה תיעוד מלא לכל העבודה שהולכת להתבצע, כמו גם עלות שיפוץ בניין שתצטרכו לשלם לבסוף.

   בחוזה שנחתום אתכם נצהיר כי המשפצים שלנו הינם אנשי מקצוע מובילים, בעלי הכישורים המתאימים לבצע עבודות שונות בבניין שלכם. כמו כן, נדגיש כי אנחנו אלו שנספק את החומרים הנדרשים לביצוע העבודה, תוך שנהיה אחראים לפינוי פסולת והובלת החומרים העודפים. כלים סניטרים וציוד כדוגמת רצפות, הינו באחריות הלקוח – כלומר, דיירי הבניין.

    

   שיפוץ בניין חיצוני מחיר מיוחד לועדי בתים 

   אנחנו נהיה אחראים לספק לטובת ביצוע העבודה חול, מערבלים, קרשים, מסמרים וכלי עבודה חשמליים המשרתים אותנו לאורך העבודה. ולגבי מחירון שיפוץ בניין? אנחנו נפרט את עלות העבודה תוך פירוט של כל שלב ושלב. לשאלתכם, כמה עולה שיפוץ חזית בניין, התשובה משתנה בהתאם למספר הקומות. לדוגמא, אם אתם גרים בבניין של 8 קומות, שיפוץ החזית יעלה לכם בין 300,000-400,000 שקלים. שיפוץ חזיתי והוא כולל חול, מערבלים, קשרים, מסמרים וכלי עבודה חשמליים המשרתים אותנו לא

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat