לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

055-9380-185

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


עבודות שיפוץ

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

055-9380-185

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


עבודות שיפוץ בהיקפים קטנים וגדולים!

אתר “המשפצים בישראל” מבצע עבורכם גם עבודות שיפוץ קטנות! מי אמר שכדי ליהנות משיפוץ עליכם להתחייב לסכום עתק ולחוזה עבודה ארוך? אנחנו מגיעים אליכם לבצע גם עבודות קטנות ביותר – החל מבניית קיר גבס במטבח, דרך חיפוי לקיר האמבט ועד החלפת ארונות בחדר השירות. עבודות של שיפוצים דרכנו מתבצעות על ידי חוד החנית של השיפוצניקים שלנו – בעלי ניסיון של כ-15 שנים!

כל סוגי עבודות השיפוץ עם שיפוצניקים מקצועיים!
– 100% זמינות ועמידה בזמני השיפוץ שנקבעו בחוזה
– עבודה נקייה ומקצועית
– הצעת מחיר – רק כאשר רואים את מהות העבודה בשכלול החומרים הדרושים
– חומרים איכותיים בלבד
– ניתן לקנות את החומרים לבד – העבודה עלינו החומרים עליכם

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

הסכם עבודת שיפוץ – כך הכל מתחיל

עבודות השיפוץ שאנחנו מבצעים אצלכם הן עבודות המגיעות עם תו איכות. אנחנו מאמינים כי שירות טוב הוא מפתח לעוד המון דברים טובים, ולכן כל עבודה שאנחנו מבצעים, גם זו הקטנה ביותר, מתחילה עם הסכם עבודה מסודר שמגן עליכם. בהסכם העבודה יפורטו כל תנאי השיפוץ לרבות החומרים הכלולים בשיפוץ, זמני העבודה, תאריך התחלה ותאריך סיום משוער, סקיצות במידה וישנן כאלו והמחירים הסופיים. כך, כל ההסכם שלנו מתועד ואתם יכולים לזכות בראש שקט ושקט נפשי.

עבודת שיפוץ מקצועית עם החומרים הטובים ביותר

יהיו עבודות שיפוץ הכוללות את חומרי העבודה, בעוד יהיו עבודות בהן יהיה עליכם לרכוש את החומרים – בדקו את המחירון המלא שלנו. אנחנו דואגים דרך קבע לחומרים האיכותיים ביותר ומאמינים כי אין קיצורי דרך – בשביל תוצרים מושלמים צריך לעבוד ורק עם החומרים הטובים ביותר! אנחנו מבצעים את מיטב עבודות השיפוץ בחלל הפנימי של הבית, כמו גם עבודות שיפוץ וגינון בחלל החיצוני. אלו מכם המתעניינים בשירות של עבודות שיפוץ ביום שישי – אנו זמינים גם ביום שישי לעבודות קצרות.

לבחירת קבלן מתוך רשימת הערים לחצו כאן

Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
WhatsApp chat