לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  ריצוף מרפסת

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   חכמים בשמש עם ריצוף למרפסת השמש

   המלצות על ריצוף מרפסת מחיר זול ועבודה מקצועית? יש לנו בשפע! "המשפצים בישראל" מעצבים מחדש את החלל החיצוני האהוב שלכם עם אריחים למרפסת. המרפסת היא חלק בלתי נפרד מהבית שלכם, כך שהשקעה בעבודה של ריצוף מרפסת שמש הופכת את המרפסת למעוצבת יותר, שמישה יותר וכזו שנעים יותר לשהות בה.

   ריצוף מרפסות גדולות וקטנות במחירים הוגנים!
   מחיר למטר הכי זול בהתחייבות החל מ-100 ש"ח
   ביצוע עבודה איכותית המתאימה לריצוף חוץ
   ריצוף קירות מרפסת בקרמיקה איכותית – אפשרות קניה והתקנה במקום
   ריצוף מרפסת חיצונית או מרפסת גג כולל איטום
   ביצוע שיפוע ריצוף מרפסת שמש על פי תקן
   פרקט מרפסת שמש עמיד לחוץ
   פגישת ייעוץ בבית הלקוח ללא עלות וללא התחייבות

   שירות בפריסה ארצית!

   לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:055-9380-185

   מדוע כדאי ללכת על ריצוף מרפסת גרניט פרוצלן?

   אז הפעם החלטתם להשקיע בעבודת ריצוף מרפסת חוץ? ישנם לא מעט סוגי אריחים, כאשר זה הפופולארי ביותר הוא הגרניט-פורצלן. הסיבה לכך שאריחים אלו עולים שוב ושוב כאפשרות טובה מאד נובעת מכך שהם מאד עמידים, גם בתנאי חוץ. העמידות הנהדרת באה לידי ביטוי בפני פגעי מזג האוויר, וגם בכך שיכולת הספיגה של האריחים מאד נמוכה, כך שבמידה ויגיעו עם האריחים חומרים שונים או מזון ושתייה, לא ישארו כתמים וכך הנראות לא תפגע. כמו כן, ישנו מגוון רחב של ריצוף חוץ, מה שאומר שאתם יכולים לעצב את המרפסת על פי הטון החביב עליכם. הודות לעמידות האריחים ולמגוון הרחב הקיים, תוכלו לבצע גם ריצוף קיר מרפסת באמצעות אריחים אלו.

   ריצוף מרפסת שמש בגרניט פורצלן

   ריצוף דמוי פרקט למרפסת – במה כדאי להשתמש?

   לא מעטים הבתים בהם ישנה רצפת פרקט – רצפה המעניקה טון חמים, יוקרתי ואלגנטי. בכל הקשור לחללים החיצוניים, ההמלצה היא שלא לשלב פרקט, זאת מאחר ומדובר על עץ אמיתי המגיב בצורה לא טובה למים ולחום. מה כן כדאי לעשות? ריצוף מרפסת דמוי פרקט.

   פגעי המזג האוויר במקרה הזה יכולים להרוס את הפרקט שלכם, תוך שנדרשת עבודת תחזוקה רבה מאד. ריצוף מרפסת דמוי דק הוא כל מה שאתם צריכים! גם במקרים אלו נמליץ על אריחי קרמיקה למרפסת שמש של גרניט פורצלן. הסיבות? התחזוקה קלה מאד, הניקוי הינו בסיסי ולא מצריך מכם חומרים ייחודים, אין כל צורך לבצע שימון ושיוף של העץ, וכמובן שאתם יכולים ליהנות מאריחי אנטי-סליפ, כאלו המונעים החלקה. ומה לגבי מחיר ריצוף דמוי דק למרפסת? דק אמיתי יכול להגיע למחיר כפול מאריחי הגרניט פורצלן.

   ריצוף מרפסת שמש בריצוף 60 על 60

   ריצוף מרפסת שמש 50 מ"ר בריצוף 60 על 60 גרניט פורצלן

   לא שוכחים לבצע איטום למרצפות במרפסת

   פתרונות ריצוף למרפסת חייבים לכלול גם צד עיצובי וגם צד פונקציונאלי. על כן, ריצוף מרפסת חיצונית יהיה חייב לכלול גם עבודה של איטום המרפסת. השיטה הפופולארית ביותר היא לפרק את הריצוף, לבצע את האיטום ולאחר מכן לרצף מחדש את המרפסת. על כן, ריצוף מרפסת פתוחה יהיה השלב הסופי בעבודה, כאשר תחילה נתחיל עם עבודת האיטום. איך נבצע את העבודה בפועל?

   כאמור, הצעד הראשון לפני ריצוף מרפסת פנטהאוז או מרפסת גן, יהיה לפרק את כל המרצפות הקיימות. אכן, מדובר על חציבה, רעש ואבק, אך בכל הקשור לאיטום תוכלו להיות לאחר מכן שקטים. השלב הבא יהיה לבצע הכנות עבור כל האלמנטים הנוספים במרפסת, כמו סף הפרדה ומעקות. כמו כן, ניישם שכבה של פריימר, באמצעותה יהיה ניתן ליצור קשר חזק יותר בין החומרים שתכלית לאטום. השלבים הבאים יכללו הכנה של רולקות ויצירת סף הפרדה.

   ריצוף מרפסת קטנה בבית פרטי

   מרפסת לאחר עבודת ריצוף

   האם ניתן לבצע ריצוף על גבי שומשום במרפסת גג?

   אתם מעוניינים בעבודה של ריצוף מרפסת גג ותוהים האם ניתן ליישם את העבודה מעל שומשום? התשובה לכך חיובית! ראשית, אם העבודה מתבצעת בעונת החורף, חשוב לפני הכל לייבש את המשטח כמה שיותר. כמו כן, תתבצע עבודה נוספת שמטרה לנקז את כל שאריות המים הנמצאות מתחת לריצוף – כל זאת באמצעות מרזב דו מפלסי. כמו כן, בעבודות ריצוף בחורף אנו מקפידים על אטימת הפוגות.

   ריצוף קירות במרפסת

   ריצוף קירות מרפסת שמש

   ומה המחירים של ריצוף מרפסות שמש?

   כמה עולה ריצוף מרפסת דמוי פרקט או דק? המחירים לפניכם: מחיר למטר ריצוף מרפסת עם דק סינטטי יעלה לכם בין 150-350 שקלים למ"ר. עלות ריצוף מרפסת מבטון מוטבע תעלה לכם בממוצע כ-140 שקלים למ"ר, ואילו ריצוף מודולרי למרפסת עם אריחי גרניט פורצלן יעלה לכם לערך כ-220 שקלים למ"ר. אנו ממליצים מאד לשדרג את החוויה העיצובית עם חוויה פונקציונאלית, ולדאוג לאריחי ריצוף נגד החלקה למרפסת.

   וכמה זה יעלה לכם בפועל? קחו בחשבון כי ככל שהמרפסת גדולה יותר, כך העלות הסופית תהיה גבוהה יותר.

   מרצפים את כל סוגי המרפסות בגל הגדלים: מרפסת של 8 מטר, 12 מטר, 15 מטר, 20 מטר, 30 מטר וגם ריצוף למרפסות שמש גדולות של 60 מטר.

    

   יתרונות וחסרונות של סוגי הריצופים

   לקראת החלפת ריצוף מרפסת חשוב לא רק להכיר את האפשרויות שלכם, אלא גם את היתרונות והחסרונות של כל אחת. יחד עם זאת, אין חכם כבעל ניסיון, לכן אם אתם עדיין לא יודעים מה הכי כדאי לכם, תוכלו להתייעץ עם קבלני השיפוצים המומלצים שלנו ולקבל את חוות הדעת שלהם. לעת עתה, הכירו את האפשרויות טיפה יותר לעומק, כולל טווחי מחירי החומרים.

   סוג הריצוף יתרונות חסרונות עלות החומרים
   ריצוף דק למרפסת חמים ונעים למגע ומספק מראה כפרי וטבעי. מצריך תחזוקה רבה, כולל צביעה, שיוף והגנה מפני מזיקים – אחת לשנה לפחות. 1,000 – 350 ₪ למטר
   פרקט סינטטי למרפסת כמעט ולא דורש תחזוקה למעט ניקיון, ועמיד בפני כל תנאי מזג האוויר. לא ניתן לחדש את הפרקט הסינטטי במקרה שסבל משקיעות, כתמים או פגעים אחרים. 100 – 50 ₪ למ"ר
   אריחי גרניט פורצלן מגיעים בשלל עיצובים ולא דורשים תחזוקה. לא מחזיקים היטב משקלים כבדים ומצריכים תשתית בטון, מה שמעלה את המחיר. 250 – 40 ₪ למ"ר בהתאם לעיצוב וגודל האריחים
   קרמיקה למרפסת חיצונית

    

   עמידים בפני חום ושחיקה, חסינים מפני מים וקלים לניקוי. הפוגות נוטות להתלכלך ולאורך הזמן האריחים עלולים להישבר בקלות. 250 – 60 ₪ למ"ר בהתאם לעיצוב וגודל האריחים
   בטון מוטבע חזק מאוד, לא שוקע או נשחק בקלות וקל לתחזוקה. בטון הוא חומר סופג, וצריך למרוח עליו סילר ולתחזק אותו באופן קבוע. משתנה על פי סוג הפרויקט וכמות החומר הנדרש.

    

   שאלות ותשובות שכדאי לדעת

   כמה עולה לרצף מרפסת?

   עלות העבודה כולל החומרים מתחילה ב-150 שקלים למ"ר, אך הכול תלוי בחומר שאיתו אתם בוחרים לרצף את המרפסת. תוכלו לקבל מאיתנו הצעת מחיר משתלמת כבר עכשיו – מתחייבים למחיר הזול ביותר בכל הארץ!

   איזה ריצוף מומלץ למרפסת?

   הכי כדאי ללכת על גרניט פורצלן, ואף על פי שאנשים רבים מעדיפים עיצוב של רצפת עץ, אין עם כך שום בעיה. אפשר לבחור בגרניט פורצלן דמוי פרקט למרפסת שמש וכך ליהנות מכל העולמות – ואצלנו במחירים הכי זולים שיש!

   האם גרניט פורצלן מחליק במרפסת?

   כשהרצפה נרטבת היא עלולה להפוך למחליקה, אך יש לכך פתרון והוא אריחי גרניט פורצלן אנטי סליפ. חשוב לציין שהאריחים האלה יקרים יותר מהאריחים האחרים, והם מגיעים בדרגות שונות של החלקה. בה בעת דעו לכם שככל שהריצוף פחות מחליק, כך קשה יותר לנקות אותו.

   איך אוטמים ריצוף מרפסת?

   כל סוג של ריצוף מצריך איטום מסוג אחר, אך תמיד מומלץ לאטום מתחת לרצפות, עוד לפני שמרצפים. ריצוף קרמיקה מצריך גם איטום בין האריחים. דרכנו תוכלו למצוא קבלני שיפוצים שידאגו להחלפת ריצוף + איטום המרפסת בזול!
   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat