לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

055-9380-185

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


ריצוף מרפסת

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

055-9380-185

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


חכמים בשמש עם ריצוף למרפסת השמש

המלצות על ריצוף מרפסת מחיר זול ועבודה מקצועית? יש לנו בשפע! “המשפצים בישראל” מעצבים מחדש את החלל החיצוני האהוב שלכם עם אריחים למרפסת. המרפסת היא חלק בלתי נפרד מהבית שלכם, כך שהשקעה בעבודה של ריצוף מרפסת שמש הופכת את המרפסת למעוצבת יותר, שמישה יותר וכזו שנעים יותר לשהות בה.

ריצוף מרפסות גדולות וקטנות במחירים הוגנים!
מחיר למטר הכי זול בהתחייבות החל מ-100 ש”ח
ביצוע עבודה איכותית המתאימה לריצוף חוץ
ריצוף קירות מרפסת בקרמיקה איכותית – אפשרות קניה והתקנה במקום
ריצוף מרפסת חיצונית או מרפסת גג כולל איטום
ביצוע שיפוע ריצוף מרפסת שמש על פי תקן
פרקט מרפסת שמש עמיד לחוץ
פגישת ייעוץ בבית הלקוח ללא עלות וללא התחייבות

שירות בפריסה ארצית!

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:055-9380-185

מדוע כדאי ללכת על ריצוף מרפסת גרניט פרוצלן?

אז הפעם החלטתם להשקיע בעבודת ריצוף מרפסת חוץ? ישנם לא מעט סוגי אריחים, כאשר זה הפופולארי ביותר הוא הגרניט-פורצלן. הסיבה לכך שאריחים אלו עולים שוב ושוב כאפשרות טובה מאד נובעת מכך שהם מאד עמידים, גם בתנאי חוץ. העמידות הנהדרת באה לידי ביטוי בפני פגעי מזג האוויר, וגם בכך שיכולת הספיגה של האריחים מאד נמוכה, כך שבמידה ויגיעו עם האריחים חומרים שונים או מזון ושתייה, לא ישארו כתמים וכך הנראות לא תפגע. כמו כן, ישנו מגוון רחב של ריצוף חוץ, מה שאומר שאתם יכולים לעצב את המרפסת על פי הטון החביב עליכם. הודות לעמידות האריחים ולמגוון הרחב הקיים, תוכלו לבצע גם ריצוף קיר מרפסת באמצעות אריחים אלו.

ריצוף מרפסת שמש בגרניט פורצלן

ריצוף דמוי פרקט למרפסת – במה כדאי להשתמש?

לא מעטים הבתים בהם ישנה רצפת פרקט – רצפה המעניקה טון חמים, יוקרתי ואלגנטי. בכל הקשור לחללים החיצוניים, ההמלצה היא שלא לשלב פרקט, זאת מאחר ומדובר על עץ אמיתי המגיב בצורה לא טובה למים ולחום. מה כן כדאי לעשות? ריצוף מרפסת דמוי פרקט.

פגעי המזג האוויר במקרה הזה יכולים להרוס את הפרקט שלכם, תוך שנדרשת עבודת תחזוקה רבה מאד. ריצוף מרפסת דמוי דק הוא כל מה שאתם צריכים! גם במקרים אלו נמליץ על אריחי קרמיקה למרפסת שמש של גרניט פורצלן. הסיבות? התחזוקה קלה מאד, הניקוי הינו בסיסי ולא מצריך מכם חומרים ייחודים, אין כל צורך לבצע שימון ושיוף של העץ, וכמובן שאתם יכולים ליהנות מאריחי אנטי-סליפ, כאלו המונעים החלקה. ומה לגבי מחיר ריצוף דמוי דק למרפסת? דק אמיתי יכול להגיע למחיר כפול מאריחי הגרניט פורצלן.

ריצוף מרפסת שמש בריצוף 60 על 60

ריצוף מרפסת שמש 50 מ”ר בריצוף 60 על 60 גרניט פורצלן

לא שוכחים לבצע איטום למרצפות במרפסת

פתרונות ריצוף למרפסת חייבים לכלול גם צד עיצובי וגם צד פונקציונאלי. על כן, ריצוף מרפסת חיצונית יהיה חייב לכלול גם עבודה של איטום המרפסת. השיטה הפופולארית ביותר היא לפרק את הריצוף, לבצע את האיטום ולאחר מכן לרצף מחדש את המרפסת. על כן, ריצוף מרפסת פתוחה יהיה השלב הסופי בעבודה, כאשר תחילה נתחיל עם עבודת האיטום. איך נבצע את העבודה בפועל?

כאמור, הצעד הראשון לפני ריצוף מרפסת פנטהאוז או מרפסת גן, יהיה לפרק את כל המרצפות הקיימות. אכן, מדובר על חציבה, רעש ואבק, אך בכל הקשור לאיטום תוכלו להיות לאחר מכן שקטים. השלב הבא יהיה לבצע הכנות עבור כל האלמנטים הנוספים במרפסת, כמו סף הפרדה ומעקות. כמו כן, ניישם שכבה של פריימר, באמצעותה יהיה ניתן ליצור קשר חזק יותר בין החומרים שתכלית לאטום. השלבים הבאים יכללו הכנה של רולקות ויצירת סף הפרדה.

ריצוף מרפסת קטנה בבית פרטי

מרפסת לאחר עבודת ריצוף

האם ניתן לבצע ריצוף על גבי שומשום במרפסת גג?

אתם מעוניינים בעבודה של ריצוף מרפסת גג ותוהים האם ניתן ליישם את העבודה מעל שומשום? התשובה לכך חיובית! ראשית, אם העבודה מתבצעת בעונת החורף, חשוב לפני הכל לייבש את המשטח כמה שיותר. כמו כן, תתבצע עבודה נוספת שמטרה לנקז את כל שאריות המים הנמצאות מתחת לריצוף – כל זאת באמצעות מרזב דו מפלסי. כמו כן, בעבודות ריצוף בחורף אנו מקפידים על אטימת הפוגות.

ריצוף קירות במרפסת

ריצוף קירות מרפסת שמש

ומה המחירים של ריצוף מרפסות שמש?

כמה עולה ריצוף מרפסת דמוי פרקט או דק? המחירים לפניכם: מחיר למטר ריצוף מרפסת עם דק סינטטי יעלה לכם בין 150-350 שקלים למ”ר. עלות ריצוף מרפסת מבטון מוטבע תעלה לכם בממוצע כ-140 שקלים למ”ר, ואילו ריצוף מודולרי למרפסת עם אריחי גרניט פורצלן יעלה לכם לערך כ-220 שקלים למ”ר. אנו ממליצים מאד לשדרג את החוויה העיצובית עם חוויה פונקציונאלית, ולדאוג לאריחי ריצוף נגד החלקה למרפסת.

וכמה זה יעלה לכם בפועל? קחו בחשבון כי ככל שהמרפסת גדולה יותר, כך העלות הסופית תהיה גבוהה יותר.

מרצפים את כל סוגי המרפסות בגל הגדלים: מרפסת של 8 מטר, 12 מטר, 15 מטר, 20 מטר, 30 מטר וגם ריצוף למרפסות שמש גדולות של 60 מטר.

 

לייעוץ בחינם והצעת מחיר
WhatsApp chat