לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  קבלן שיפוצים בירושלים

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   המחירים לא בשמיים עם קבלן שיפוצים בירושלים דרכנו!

   אתם תושבי עיר הבירה של ישראל, ירושלים? ברוכים הנמצאים באתר "המשפצים בישראל" המציע לכם מגוון רחב של שיפוצים בירושלים. העבודות המתבצעות מטעמנו מתבצעות על ידי קבלני שיפוצים מומלצים בירושלים בעלי ניסיון של 15 שנים! אילו שיפוצים אנחנו מבצעים? כל שיפוץ שאתם צריכים: שבירה ובניה של קירות, עבודות אינסטלציה, פירוק של ריצוף, סיוד ועוד. חיפשתם עבודות שיפוצים בירושלים במחירים נוחים? הגעתם אל המקום הנכון!

   קבלני שיפוצים מומלצים בעיר הבירה – כל עבודות השיפוץ רק אצלנו!
   מחירים מיוחדים לזוגות צעירים וסטודנטים
   – שיפוץ דירה, חנות, מסעדה או משרד בירושלים – מחירים מיוחדים ותנאי תשלום נוחים
   – עבודות שיפוץ בירושלים הכוללים: חשמל, אינסטלציה, צבע וריצוף
   – אפשרות הזמנת שיפוצניק בירושלים לייעוץ וקבלת הצעת מחיר – ללא התחייבות!
   – עמידה בזמנים ועבודה איכותית ונקייה
   – שיפוץ חדר אמבטיה קומפלט בירושלים – כולל החלפת ריצוף
   – שיפוץ מטבח בירושלים – כולל החלפה או חידוש דלתות מטבח

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת הרימו טלפון:
   055-9380-185

   שיפוצים בירושלים

   מה סדר העבודה לפני תחילת השיפוץ?

   כמו כל אדם המתעניין בשיפוץ בדירה שלו, אתם רוצים להיות בטוחים כי אתם מקבלים את הטוב ביותר. אנחנו מתחייבים לכך שמאיתנו תקבלו את השיפוצניקים הטובים ביותר וגם את העבודות האיכותיות ביותר. קבלן שיפוצים בירושלים מטעמנו לא יסתפק בשיחת טלפון זריזה ובתיאום תחילת העבודה, אלא הוא יגיע אליכם לבדיקת האזור שבו תרצו לבצע את השיפוץ. שלב הצעת המחיר הוא אחד מהשלבים המכריעים ביותר בעבודה מאחר ובשלב זה אתם לא רק מקבלים מושג לגבי העלות הכוללת, אלא אתם זוכים לקבל גם חוזה עבודה מסודר המפרט את לו"ז העבודה. במעמד זה יוגדרו מטרות השיפוץ, יעלו על כתב כל האזורים שישופצו ויפורוטו החומרים והכלים בהם יעשה שימוש. עבודה מסודרת מבטיחה שיפוץ מסודר ואיכותי.

   האם כדאי להשקיע בשיפוץ דירה שכורה בירושלים?

   בעוד בעלים של דירות בירושלים לא חושבים פעמיים על שיפוץ דירות יוקרה בירושלים, ישנם אלו שכן תוהים לגבי הנחיצות והכדאיות של שיפוץ. כאלו לדוגמא הם הדיירים המתגוררים בדירות שכורות שתוהים האם כדאי לבצע שיפוץ דירה שכורה בירושלים. התשובה לכך היא חיובית ויש לכך סיבה: למרות שהנכס לא שייך לכם, הרי שאתם אלו שגרים בו כך שאתם אלו שעתידים ליהנות מיתרונות השיפוץ. אתם חיים בדירה עם מערכות אינסטלציה תקולות? הריצוף רוקד על הרצפה והקירות מתקלפים? חברת שיפוצים בירושלים כמו החברה שלנו יכולה להשיב אליכם את איכות החיים באמצעות עבודה איכותית של שיפוצים הנעשים על ידי קבלן שיפוצים אמין בירושלים.

   האחריות על טיב השיפוץ אצלכם, עלינו

   אנחנו לוקחים אחריות מלאה על טיב השיפוץ שיתבצעו אצלכם. לא משנה אם הגענו לטובת החלפת הריצוף או לשיפוץ בהיקף קטן כמו שיפוץ חדר השירותים – אנו מתחייבים לעבודה איכותית, יסודית ומקצועית המגדילה ראש ולא מקטינה ראש. לכן, אם תוך כדי העבודה יגלה שיפוצניק בירושלים כשלים מסוימים שנדרש לתקן אותם, הוא ידווח לכם על כך באופן מיידי. לעומת זאת, אם במעמד הצעת המחיר הוגדר אזור מסוים לשיפוץ ותוך כדי העבודה מתגלה כי היקף השיפוץ הנדרש אינו גדול כפי שהיה ניתן לצפות תחילה, ידווח לכם מיד ובהתאם ישתנו העלויות. שקיפות מלאה היא חלק בלתי נפרד מסטנדרט השירות בו אנו דבקים.

   משך העבודה תלוי בסוג העבודה וכך גם מתן האחריות עליה. לדוגמא, עבודות אינסטלציה לרוב מקבלות אחריות של שלוש שנים מלאות. אנחנו עושים הכל על מנת להוציא אתכם מרוצים, תוך שאתם מקבלים אחריות על כל סוגי העבודה כאשר אורך האחריות משתנה בהתאם לסוג העבודה: שיפוץ כללי בעל תקופה אחרת בעוד עבודות של איטום מקבלות אחריות אחרת. אנו מתחייבים לטיב העבודה ועל כן מעניקים לכם אחריות בלב שלם וראש שקט.

   ההמלצה שלנו: לא להתפשר על טיב החומרים

   אנחנו מקפידים על טיב החומרים עם כל עבודת שיפוץ שאנחנו מבצעים – עם שיפוץ בית פרטי בירושלים ועם שיפוץ דירת 2 חדרים בירושלים. ההמלצה הזו תקפה גם אליכם ואנחנו נמליץ לכם דרך קבע לרכוש רק את החומרים האיכותיים ביותר במעמד של שיפוץ. לדוגמא, אם אנחנו עתידים להגיע אליכם לביצוע עבודת שיפוץ דירת סטודיו בירושלים ובין היתר נחליף לכם את הריצוף, הקפידו על רכישת ריצוף איכותי. עבודות הריצוף הן עבודות שלא עושים בכל יום, כך שעד שהעבודה מתבצעת כדאי לדאוג לקרמיקה איכותית. שיפוצניקים מומלצים בירושלים מבצעים עבודות אך ורק עם חומר איכותי של המותגים הגדולים.

   עבודה הנפרסת לתשלומים על פי קצב העבודה

   כדי לבצע עבודה של שיפוץ כללי בירושלים איתנו צריך לשבור תכנית חיסכון? חד וחלק – לא! אנחנו מציעים לכם לפרוס את העלות של שיפוץ וילה בירושלים או שיפוץ חדר שירותים בירושלים למספר נוח של תשלומים. אנחנו גובים את התשלום על פי קצב התקדמות העבודה כך שתחילה תשלמו מקדמה שתכליתה להיות מעין דמי רצינות, ובהמשך יתבצעו התשלומים הנוספים על פי השלבים המצויינים בהסכם שיחתם על ידכם ועל ידנו. אנחנו לא דורשים או מצפים לקבל את כל עלות העבודה בתחילתה, אלא בפעימות משתנות שיתאימו לכם ויהפכו את השיפוץ לנוח ולא לוחץ.

   עבודות שיפוצים בירושלים מחיר ממוצע משוער
   עלות שיפוץ דירת 5 חדרים בירושלים
   אורך השיפוץ יקבע רק לאחר הצעת המחיר ובדיקת מצב הדירה. ככל שהדירה מתוחזקת יותר כך עבודות השיפוץ יתבצעו בקלות ופחות זמן
   95,000-175,000 ש"ח
   כמה עולה שיפוץ דירת 4 חדרים בירושלים?
   מחיר לשיפוץ קומפלט! נגיעה בכל האלמנטים בדירה: החל החלפת הרצפות, דרך סיוד ועד שבירת קירות
   75,000-145,000 ש"ח
   עלות שיפוץ דירת 3 חדרים בירושלים
   העלות כוללת החלפת צנרות, טיפול בריצוף, הוספת קירות וטיפול כללי נדרש על פי המצוין בהסכם העבודה
   60,000-115,000 ש"ח
   כמה עולה שיפוץ דירה קטנה בירושלים (עד 50 מ"ר)
   גם דירות קטנות מקבלות את מלוא תשומת הלב עם שיפוץ דירה בירושלים: אחריות לכל חלק ששופץ בדירה – המחיר מתייחס לשיפוץ דירה קומפלט בירושלים
   45,000-60,000 ש"ח
   עלות שיפוץ משרד בירושלים – גם משרדים גדולים וגם משרד חדר
   משפצים את המשרד ודואגים לסביבת עבודה נאותה לעובדים
   75,000-130,000 ש"ח
   כמה עולה שיפוץ מטבח בירושלים?
   דואגים למטבח משופץ ומשודרג היטב!
   2,000-4,500 ש"ח

    

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat