לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  תקרות גבס

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   הביטו למעלה: עבודות שיפוץ לתקרות מגבס

   אתם מתעניינים באפשרות לשלב תקרות גבס מיוחדות בסלון, במשרד או תקרת גבס בממד? השימוש בגבס נפוץ, ועושים בו שימוש רב גם בתקרות הגבוהות. לכל תקרה יש את התכלית שלה, ובעוד ישנן תקרות מגבס שהתפקיד שלהן הוא עיצובי בלבד, גם ישנן התקרות המשרתות מטרה פונקציונאלית. כך לדוגמא, תקרה צפה מגבס למטבח משמשת כתקרה עיצובית שבה מוסתרים גופי תאורה שונים. מנגד, ישנן גם תקרות גבס דקורטיביות התורמות גם פונקציונאלית עם הנמכות שמטרתן להסתיר תשתיות שונות כמו כבלים של מזגנים, חשמל ותקשורת. "המשפצים בישראל" מבצעים את מיטב העבודות לתקרות גבס – החל מעבודת שילוב של תקרת גבס במקום תקרת רביץ ועד תקרת גבס מתחת לגג רעפים.

   תקרות גבס מעוצבות ומיוחדות במחיר משתלם!
   החל מ-130 ש"ח למ"ר
   ייעוץ והצעת מחיר בבית הלקוח ללא התחייבות
   בניית תקרות גבס עם תאורה נסתרת
   בניית תקרות גבס צפות במחירים ללא תחרות
   ניתן לקבל דוגמאות לתקרות גבס מעוצבות שלנו גם ב-וואטסאפ
   לעבודות של הנמכת תקרה מגבס – לחצו כאן
   15 שנות ניסיון בכל עבודות הגבס והשיפוצים

   שירות בפריסה ארצית רחבה

   לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 055-9380-185

   הכירו את סוגי לוחות הגבס

   לפני שמתחילים עבודה של בניית תקרות גבס, חשוב מאד להכיר את סוגי הלוחות השונים. בעת שנגיע אליכם להכיר את האזור בו תרצו לשלב את התקרה, נאפיין את כל הצרכים הנדרשים במטרה להתאים לכם את עבודות הגבס בהתאם לאזור בבית בו מתבצעת העבודה. אם כן, ישנם לוחות הגבס הלבן שידועים גם כלוחות הסטנדרטים. לוחות אלו הם לוחות דקים שמיועדים גם לתקרות, אך גם לעיצובים מיוחדים יותר כמו תקרת גבס עם זכוכית. על כן, אם הדרישה שלכם היא שיפוץ של תקרות גבס בסלון, נעשה שימוש בגבס זה.

   בנוסף, ישנו הגבס הירוק. לוחות גבס אלו מאופיינים בכך שהם עמידים במים, ועל כן השימוש שנעשה בהם הוא בחדרים לחים ורטובים כמו חדר השירותים והאבמט. כמו כן, נעשה שימוש בלוחות אלו גם בחדרים בהם ישנו חשש ממשי להימצאות רטיבויות ולחות. על כן, נוכל לבצע עבודות לתקרה עם גבס זה גם במרפסות שירות ולעתים אף במטבח. לצד הגבס הירוק גם ישנו הגבס הכחול שגם הוא עמיד למים. ההבדל הוא שמדובר על לוחות גבס חזקים יותר ועל כן משלבים אותם חיצונית.

   ולבסוף, לוחות הגבס הורודים שמה שמאפיין אותם הוא העמידות בפני אש. על כן, נשלב אותם בעבודות באזורים חמים יותר, או במקומות בהם ישנה סבירות כי תפרוץ אש. זו הסיבה לעתים שאנו מבצעים הנמכות תקרה או יצירת תקרה דקורטיבית מסוג זה בעת שהעבודה הנדרשת היא תקרות גבס במטבח (לדוגמאות של עבודות גבס במטבח לחצו כאן).

    

   הסוג הראשון: תקרות הגבס הקבועות

   תקרת גבס קבועה היא תקרה המגיעה ביחידה אחת בלבד, כלומר, מדובר על תקרה שלמה. תקרות אלו מבוססות כאמור על לוחות גבס, כאשר היתרון שלהן הוא שאין כל צורך לעבוד עם טיח. את התקרות האלו ניתן לתכנן ולעצב בצורות ועיצובים שונים – החל מתקרה מלבנית ועד תקרה בצורת כוכב, הכל על פי דרישה. אם משאלתכם היא תקרת גבס מעוצבת, התקרה הקבועה היא הפתרון עבורכם וגם ניתן לשלב בה גופי תאורה.

    

   תקרת גבס קבועה במסדרון כולל מקום לבוידעם עם דלת נשלפת

   תקרת גבס קבועה במסדרון דירה

   באילו מקרים מבצעים בניית תקרת גבס צפה?

   תקרה צפה מגבס היא אחת מהתקרות הפופולריות ביותר. קונסטרוקציה של תקרה צפה מגבס מתבצעת על תקרה שכבר קיימת, מבלי שיוצרים חיבורים בקצוות. האפקט העיצובי שנוצר הוא מרהיב, ונדמה כי התקרה הינה בתלת מימד הודות למראה הצף שנוצר. באופן זה התקרה הפשוטה והבנאלית בבית הופכת לאלמנט עיצובי מושך ואקסלוסיבי. אם תרצו תקרות גבס מעוצבות למטבח, ניתן לשלב את התקרה הזו עם שילוב של ספוטים, ותקרה זו גם יכולה לשמש אתכם בעת שתרצו להסתיר את מערכת מיזוג האוויר בסלון (לדוגמאות של עבודות גבס בסלון לחצו כאן). בניית תקרה צפה תוכל להיות רלוונטית גם עם עיצוב תקרות גבס בחדר שינה.

    

   תקרת גבס פריקה: באילו מקרים?

   תקרות גבס פריקות הן התקרות שלרוב משתמשים בהן באזורים ציבוריים יותר כמו משרדים או תחנות שירות. לתקרות האלו יש כמה יתרונות וזה מה שהופך את העבודה באמצעותן ליעילה ואידיאלית. ראשית, תקרות אלו מבוססת על אריחי גבס, מה שאומר שניתן לסגור ולפתוח אותם בקלות יתרה. הסיבה שמשתמשים באריחים אלו במבנים ציבוריים היא מאחר והמון פעמים נדרשת עבודה וגישה במערכות שונות כמו מערכות תקשורת, מערכות חשמל ומערכות כיבוי אש. באופן זה, ניתן להגיע בנגישות מלאה באירועים בלתי צפויים אל המערכות הנדרשות.

   בנוסף, אם אתם מעוניינים בפתרון של תקרות גבס אקוסטיות, דעו כי תקרות אלו יכולות לשמש אתכם. האריחים המגיעים הם אריחים מחוררים שמטרתם לבלום רעשים. תקרת גבס מחוררת שהינה אקוסטית מומלצת בעיקר במשרדים בהם ישנם צוותים גדולים של עובדים. בחלל בו ישנם עובדים יש צורך בשקט, ועם שילוב נכון של תקרה מתאימה יהיה ניתן לסנן רעשים ולהגיע לפתרון אקוסטי איכותי.

    

   נהנים ממיזוג אוויר אידיאלי ודקורטיבי

   תקרות גבס למיזוג נותנות את המענה האיכותי ביותר לאלו מכם שרוצים להצניע את מערכת המזגן! הימים בהם המגן היה יושב בלבו של הסלון אינם עוד, וכעת ניתן להסתיר את המזגן עם תקרות גבס בשילוב עץ או תקרה פשוטה אחרת שבה תשב מערכת המזגן. תקרת הגבס הייחודית מצניעה את מערכת המזגן תוך שאתם ממשיכים ליהנות מפתרונות מיזוג איכותיים.

   מחירים של תקרת גבס

   שירות בניית תקרות גבס עלות משוערת למ"ר
   עבודות שיפוצים עם לוחות גבס לבנים

   באמצעות לוחות אלו מבצעים את מיטב העבודות, כמו תקרות גבס בחדרי שינה וגם תקרות גבס פתח שירות.

   120-200 ש"ח למ"ר
   עבודות שיפוצים עם לוחות גבס ירוקים

   שימוש בלוחות אלו רלוונטי לחללים לחים ורטובים

   130-230 ש"ח למ"ר
   עבודות שיפוצים עם לוחות גבס כחולים

   שימוש בלוח הגבס הכחול יהיה רלוונטי במקרים בהם יש צורך בתקרת גבס בחלל חיצוני, זאת מאחר והוא עמיד בפני לחות ומים.

   100-190 ש"ח למ"ר
   עבודות שיפוצים עם לוחות גבס ורודים

   מעוניינים בעבודת תקרות גבס לתאורה במטבח? נמליץ על לוחות אלו החסינים לאש.

   100-220 ש"ח למ"ר
   עבודת תקרת גבס קבועה

   עבודה המתבצעת עם תקרה המגיעה ביחידה אחת

   130-230 ש"ח למ"ר
   עבודת שיפוצים של תקרת גבס פריקה

   עבודה המתבצעת באמצעות אריחי גבס שניתן לפרק ולהרכיב בקלות

   160-230 ש"ח למ"ר
   עבודה של תקרת גבס אקוסטית

   השילוב האידיאלי במקומות בהם אתם זקוקים לסינון הרעשים. באמצעות תקרת הגבס ניתן לשלוט ברעשים ולאפשר סביבת עבודה נעימה יותר וסביבת בילוי מהנה יותר – כמו בתי הקולנוע.

   160-230 ש"ח למ"ר
   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat