לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  קבלן איטום גגות

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   עבודה אל מול קבלני איטום מומלצים

   "המשפצים בישראל" לא רק משפצים אלא גם אוטמים! חלק בלתי נפרד מהצוות שלנו כולל גם קבלני איטום, המבצעים את שלל עבודות האיטום. העבודה דרכנו כוללת ביצוע עבודות איטום על ידי קבלן איטום מומלץ, תפריט שירותים מגוון עם מחירים הוגנים ושירות אדיב. ישנה חשיבות לעבודה אל מול קבלן איטום אמין, ודרכנו אתם יכולים להיות שקטים כי העבודה מתבצעת אך ורק עם קבלן איטום מנוסה ומקצועי.

   דרכנו תוכלו לעבוד עם קבלן איטום מרפסת שמש או שירות, וגם קבלן איטום מרתף שידאג לאיטום אידיאלי במרחב המוגן שלכם. כל עבודה עם קבלני איטום מקלטים, גגות או קירות, מבוססת על הצעת מחיר והסכם עבודה מסודר ומפורט.

   קבלני איטום וזיפות מומלצים
   מבצעים את כל עבודות האיטום למגורים ומבני תעשייה
   קבלן לביצוע איטום מרפסות, קירות חיצוניים, מקלטים ועוד
   שימוש בחומרים האיכותיים ביותר בשוק
   אחריות מלאה על כל עבודה דרכנו
   השירות כולל עבודת איטום + חומרי איטום (כולל יריעות ביטומניות)

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ חייגו: 055-9380-185

   עבודות איטום המתבצעות עם קבלן איטום גגות מומלץ

   גם אתם שואלים את עצמכם מה זה קבלן איטום? לפניכם פירוט על מספר עבודות מובילות המבצעים קבלני השיפוצים שלנו. אחת העבודות הנפוצות ביותר שאנו מבצעים היא עבודה של איטום הגגות. כיום, אחת השיטות המובילות ביותר היא שיטה של איטום באמצעות יריעות ביטומניות. השיטה הזו מאד יעיליה, ועל כן ישנו ביקוש דרך קבע לאיטום מסוג זה. מומחה לאיטום גגות מטעמנו יבצע עבורכם את האיטום על ידי הלחמת היריעות זו לזול וגם לקצוות הגג. המטרה היא להגיע לתוצר המשתקף כמעין שטיח שיוצר כיסוי וחיפוי לכל הגג. קבלני איטום העושים שימוש ביריעות ביטומניות ישמישו את השיטה בכמה מקרים עיקריים:

   ראשית, במקרה בו כבר נעשה על הגג איטום בשיטה של זיפות גגות, במקרה בו ישנה דרישה לביצוע שכבה נוספת של יריעות, או במקרים בהם על הגג שלכם נוכח כעת בטון חשוף וחדש שיש לבצע עליו איטום. שימו לב, כי במקרים בהם יש בכוונתכם לרצף את שטח הגג, אין באמת חשיבות לצבע היריעות שכן עתיד להשתלב עליהן חיפוי. יחד עם זאת, ההמלצה שלנו במקרים בהם אתם מעוניינים להשאיר את הגג עם היריעות היא לעשות שימוש ביריעות לבנות.

   העבודה המתבצעת אל מול קבלן איטום גגות מרוצפים

   קבלני האיטום שעבודתם כוללת את איטום הגג המרוצף, לא אחת נשאלים האם ישנו צורך לפרק את האריחים או שניתן לבצע עבודת איטום גם ללא פירוק הריצוף. כידוע, פירוק הריצוף, גם במקרה של איטום, כרוך בעבודה רבה הכוללת בין היתר כמויות של פסולת, אבק וצורך לרצף מחדש (בדקו כמה עולה לרצף). לשמחתכם, ניתן לבצע איטום לגג שלכם גם ללא פירוק הריצוף, אך חשוב להבין כי מדובר על עבודת איטום שתוכלו ליהנות ממנה לטווח הקצר בלבד – פרק זמן של כ-5 שנים לערך. על כן, במידה ואתם מעוניינים בפתרון לטווח הארוך, לא תהיה ברירה אלא לבצע עבודה מקיפה יותר המתחילה עם פירוק האריחים.

   קבלן איטום וזיפות: כל מה שאתם צריכים לדעת על סוג איטום זה

   עבודת איטום נוספת שתוכלו לבצע דרכנו היא עבודה המתבצעת אל מול קבלן זיפות גגות. הזפת באמצעותה מבצעים את האיטום היא בדיוק הזפת שרבים מכירים, אך יחד עם זאת מדובר על שיטה שהינה מעט מיושנת. השיטה הזו הינה אידיאלית במקרים בהם כבר קיים איטום כלשהו על הגג בו נדרשת עבודות איטום. היתרון הגדול של השיטה ושל העבודה אל מול קבלני זיפות הוא המחיר הנוח ביחסית לשיטות האיטום האחרות (לבדיקת מחירים לעבודות שיפוץ נוספות לחצו כאן). אם תרצו לדעת יותר על עלויות קבלן איטום, הרי שבמקרה זה מדובר על הוזלה שיכולה להגיע גם לעד כ-50% פחות בהשוואה לשיטת האיטום באמצעות היריעות הביטומניות.

   העבודה שיבצע קבלן איטום קירות חיצוניים

   מומחה לאיטום מבנים המגיע מטעמנו יבצע עבורכם גם עבודה של איטום הקירות החיצוניים. לבטח גם אתם מבחינים לא אחת על הקירות החיצוניים של הבית או הבניין בפגמים שונים כדוגמת רטיבויות, עובשים או לחות של הקירות. כשלים אלו נובעים בעקבות עבודות איטום פחות מוצלחות שבוצעו בעבר, כך שהקירות לא מצליחים לעמוד בפני פגעים בעקבות כושר בידוד נמוך. קבלן איטום בניין המבצע גם איטום של קירות חיצוניים יוכל להציע איטומים עם חיפויים שיכולים להגיע בדמות חיפוי שיש, פסיפס, בטון ואפילו קירות שפריץ. יש להבטיח איטום אידיאלי ואיכותי לפני שילוב החיפויים. לא אחת, עבודת איטום שכזו דורשת מיומנות מאד גבוהה, שכן עבודות סנפלינג נכנסות לתמונה במקרים מסוימים, זאת על מנת להגיע אל כל חלק וחלק בקיר לטובת האיטום. עבודת האיטום כוללת איטום של הסדקים, ציפוי הקירות בחומרים הסופגים מים ולאחר מכן שילוב של החיפוי הנבחר.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat