לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  קבלן מרפסות

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   חכמים בשמש עם קבלני מרפסות השמש

   מזג האוויר הישראלי הינו מזג אוויר מזמין שנותן לכם את האפשרות ליהנות משהות ממושכת תחת כיפת השמיים. השמש הינה משאב גדול ומשמעותי בישראל, מה שהופך בהתאמה מלאה את מרפסות השמש למצרך מוביל בכל דירה. עם חברת “המשפצים בישראל” גם אתם תוכלו ליהנות מישיבה תחת כיפת השמיים עם קבלן לבניית מרפסות! הקבלנים שלנו הינם קבלנים מנוסים בבניית מרפסות ובתוספות בנייה.

   קבלני מרפסות שמש להוספה/בניה או שיפוץ!
   למה אנחנו?
   בניה לפי כל התקנים הדרושים
   15 שנות ניסיון בהרחבה, שיפוץ ובניית מרפסות
   רישיון עבודה בגובה
   ביצוע איטום למרפסת בסטנדרט גבוה
   שירות בפריסה ארצית

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ חייגו: 055-9380-185

   קבלני מרפסות מומלצים: מה הופך אותם לקבלנים מובילים?

   ככל שאתם עובדים עם קבלן מנוסה יותר, כך אתם יכולים להיות שקטים יותר. קבלני השיפוצים שלנו הם קבלנים מנוסים שמכירים היטב את רזי בניית המרפסות ותוספות הבניה. על מנת לבצע עבודה שכזו, חשוב לנקוט בכל אמצעי הזהירות הנדרשים. כידוע, המון פעמים קבלן מרפסות שמש מוסיף מרפסת בבניין קיים, כך שחשוב לבצע תכנון נכון לבנייה על מנת להבטיח את שלום הדיירים.

   בנוסף, יש לתכנן את תוספת הבנייה על בסיס ידע הנדסי. הקבלנים שלנו יצרו שידוך בין שיטת הבניה של הבניין שלכם ובין שיטת הבניה המאפיינת את תוספת המרפסת שלכם, זאת על מנת להבטיח חיבור הרמוני ונכון של האלמנטים הקונסטרוקטיבים. כמו כן, קבלן להוספת מרפסת שמש ימליץ לכם לבנות את המרפסת בצורה כזו שלא תפגע בחזות הבניין בו אתם גרים – זאת על מנת לשמור על קו עיצוב אחיד לבניין.

   העבודה הצפוייה לכם עם קבלני מרפסות שמש

   אז איך מתנהלת העבודה עם קבלנים לבניית מרפסות בבית משותף? ראשית, הקבלנים חוברים אל צוות נוסף של אנשי מקצוע הכולל מהנדסים ואדריכלים שיוכלו להוציא את העבודה לפועל לאחר קבלת אישור מהרשות המקומית בה אתם גרים. במרבית המקרים, על מנת להוסיף את המרפסת, יש צורך ליצור פתח מהדירה, כאשר לרוב הפתח הנבחר הוא חלון. כמו כן, חשוב להבטיח עבודות נוספות כמו יצירת נקודות חשמל ותקשורת במרפסת, זאת על מנת להפוך את השהות במרפסת לנעימה ופונקציונאלית יותר.

   בנוסף, חשוב מאד לדאוג גם לקשת נוספת של שירותים הכוללת ניקוז מים, ריצוף מרפסת ברמת גימור גבוהה, צביעה ועבודות איטום. חשוב להבין כי עבודת איטום היא עבודה חשובה והכרחית עם הוספת המרפסת שלכם, שכן רטיבויות אצלכם יכולות להשפיע באופן ישיר על איכות החיים של השכנים. קבלן לסגירת מרפסת או בניית מרפסת יציג בפניכם את מפרט העבודה הסופי במעמד הצעת המחיר.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat