לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  קבלן פיתוח

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   מחפשים קבלן פיתוח מומלץ? קבלו מאיתנו כמה הצעות מחיר משתלמות!

   מה תפקידו של קבלן הפיתוח, על אילו תחומים הוא אחראי בתהליך שיפוץ ובניית גינה ואיך בוחרים את איש המקצוע הנכון לעבודה? את כל התשובות תמצאו כאן לפניכם.

   קשה מאוד לחפש קבלן פיתוח גינות ולהתחייב לעבודה איתו בראש שקט וללא דאגות. הרי את התוצאות ניתן לראות רק בסוף, ועד אז צריך לסמוך על הקבלן שיעשה את עבודתו על הצד הטוב ביותר, כפי שהוא מתחייב. כדי להתגבר על הקושי הזה אנחנו באתר המשפצים בישראל מציעים לכם את עזרתנו, בכך שנערוך בשבילכם השוואה בין הצעות מחיר של קבלני שיפוץ מומלצים בלבד ושגובים עלויות הגיוניות והוגנות. תוך דקות ספורות נשלח אליכם את אותן ההצעות המשתלמות שאספנו עבורכם, ואתם תבחרו את האחת שמתאימה לכם ביותר. אם אתם מחפשים אנשי מקצוע שיבצעו עבורכם הקמת גינות בעלות נמוכה ובלי להתפשר על האיכות, הגעתם למקום הנכון!

   קבלני פיתוח מומלצים בפריסה ארצית!
   למה לעבוד איתנו?
   מקימים גינות במחיר הכי משתלם בארץ!
    מבצעים את כל עבודות השיפוץ בגינה פרטית או ציבורית
    מתאימים את התאורה לגינה, בוחרים ריהוט, בונים גדר ועוד
   15 שנות ניסיון בתחום
   מתחייבים למחיר הכי זול!

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   קבלן פיתוח מומלץ

   על מה אחראי קבלן הפיתוח ומה כלול בחוזה שלו?

   קבלן פיתוח חצרות אחרי על כל פרט שנוגע לחצר שלכם, כך שבסיום העבודה תתקבל חצר מטופחת עם שבילים מעוצבים, חלוקה למתחמים, תאורה שתוכננה מראש וניצול מלא ונכון של כל השטח. בין היתר זה כולל:

   √ תכנון מוקפד בעזרת אדריכל או טכנאי נוף

   ריצוף אבנים משתלבות, גרנוליט או כל חומר אחר לצורך יצירת שבילי גישה ברחבי הגינה

   √ בחירת הצמחים שיהיו בגינה והתקנה של מערכת אוטומטית להשקיה במידת הצורך

   √ בחירת ריהוט ותאורה שמתאימים לטעמו של הלקוח

   √ הקמה של מזרקה או מסלעה במידת הצורך

   בניית גדר בגינה במידת הצורך

   פרט לעבודות הפיתוח עצמן, קבלן פיתוח אחראי לדברים רבים נוספים שנובעים מהן. בחוזה עם קבלן הפיתוח צריך לשים לב לכמה דגשים חשובים, ולפניכם כמה מהם:

   √ לפני תחילת העבודה, על קבלן הפיתוח לקבל אישור רשויות לגבי מכשולים אפשריים ולהגיש אותו ללקוח.

   √ קבלן פיתוח אחראי על ניקוי שטח העבודה, הסרת מפגעי בטיחות ופינוי פסולת ועודפי חפירה לאתר פסולת ייעודי מהאזור שבו הוא מבצע את עבודתו.

   √ אם יש צורך בבדיקות מעבדה חוזרות, הן יהיו על חשבון הקבלן, זאת רק לאחר שכבר הזמין בדיקות מעבדה ראשוניות וקיבל את תוצאותיהן בתחילת עבודתו.

   √ קבלני פיתוח ותשתיות צריכים לוודא שהם לא פוגעים בתשתיות הקיימות, כמו צנרת, כבלים, חוטים או מבנים שלא ניתנה הוראה להרוס אותם. אם ייווצר להם נזק, על הקבלן לתקן זאת על חשבונו באופן מידי.

   אז איך לבחור את קבלן פיתוח מקצועי?

   כדי לוודא שאתם מזמינים את איש המקצוע הנכון לעבודה אתם צריכים קודם כל לעשות השוואת מחירים בין ההצעות של קבלני פיתוח גינות שונים. לאחר מכן דרשו לראות דוגמאות לעבודות קודמות שלהם, עם דגש על תחומים שדרושים לכם. למשל אם אתם מתכננים לבצע יציקת משטח בטון באזור מסוים בגינתכם, בקשו לראות תמונות של עבודות דומות של אותו קבלן.

   דבר נוסף שמומלץ לוודא מול קבלני פיתוח גינות זה את הידע שלהם בתחום הגננות. קבלנים מסוימים יוכלו ליצור לכם גינה שנראית נהדר על פניו, אך אתם עשויים לגלות שהיא לא לטעמכם לאחר שגיליתם קשיים מסוימים בעבודות הגינון בה. אנחנו מתחייבים למצוא לכם אך ורק קבלני פיתוח ועבודות עפר מומחים שיודעים מה הם עושים ובעלי ניסיון של מעל 15 שנים בתחום, כך שאם אתם מחפשים איש מקצוע מומלץ ואמין, יש לכם למי לפנות.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat