לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  בניית גדר

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   הכירו את האפשרויות שלכם עבור בניית גדר – כולל מחירים

   התפקיד של הגדרות ידוע לכולם – מטרתן היא ליצור חוצץ בין שטחים כדי למנוע כניסה של פולשים או פשוט כדי להכריז על תיחום של אזור מסוים. עם זאת, כשמגיע הזמן של בניית גדר לבית או לבית עסק, חשוב לוודא שהגדר תהיה גם אסתטית ויפה ולא לשכוח שהיא תהפוך להיות לחלק בלתי נפרד מהגינה או החצר. לכן, לפני שאתם ניגשים לתהליך של בניית גדר לגינה, מומלץ שתכירו את האפשרויות שלכם ואת המחירים המשתנים. תגלו שישנן אפשרויות זולות ומשתלמות עבור בניית גדר בין שכנים שימנעו ריבים מיותרים במקרה שאחד השכנים מתנגד להקמת הגדר בשל עלויות יקרות, וגם שישנם סוגי גדרות שיתכן כי מעולם לא חשבתם עליהן כפתרון לתיחום השטח שלכם.

   בניית גדרות לגינה של בית פרטי או בניין
   מחיר למטר הכי זול – בהתחייבות!
   למה אנחנו?
   אפשרות בניה של גדר ביום אחד
   בניית שלד לגדר ולאחר מכן בניית הגדר עצמה
   בניית גדר עגולה, שפיץ או אלכסון
   בניית גדרות מעץ, מתכת, אלומיניום, במבוק ופלסטיק
   שירות בפריסה ארצית רחבה

   לקבלת ייעוץ והצעת מחיר חייגו: 055-9380-185

   בניית גדר בטון

   כיום רבים בוחרים לבצע בניית גדר מסביב לוילה מבטון או בלוקים, שכן גדר שכזו מאפשרת לשלב אלמנטים שונים של עיצוב בחומה עצמה, וכך ניתן ליהנות מחומה מעוצבת יפהפייה שבו זמנית אינה דורשת תחזוקה גבוהה, בניגוד לגדר חיה לצורך העניין, או אפילו גדר ממתכת. את גדר הבטון יוצרים על ידי יציקת בטון על רשת ויסודות ממתכת, כשלעיתים יש צורך לשלב עמודי בטון וחגורה עליונה עבור בניית גדר בלוקים על מנת לשפר את היציבות והעמידות שלה.

   בניית גדר מאבן טבעית

   בניית גדרות ומסלעות מאבן טבעית יכולה לספק יתרונות רבים, ביניהם עמידות לאורך שנים בכל תנאי מזג האוויר, בידוד רעשים ביעילות ומתן מראה מכובד לגינה. יחד עם זאת בניית גדר בבית פרטי מאבן יכולה להיעשות בשלל סגנונות וצורות, ותוכלו לבחור בין גוונים ומרקמים שונים, יחד עם הוספת חומרי גלם נוספים כמו מתכות, זכוכית ועץ. בניית גדר לחצר מאבן כאשר רוצים לעשות שיפוץ גינה קומפלט יכולה להיעשות בכל עיצוב שתרצו, וניתן להתאים אותה לכל סגנון של חצר – מודרנית או כפרית. סוגי האבן שמשתמשים בהם בישראל הם רבים, וביניהם אבני חלילא, ביר זית, עצמון, בזלת, לסאייב ועוד ועוד. בנוסף, ישנה אפשרות לייבא אבנים לבניית גדר ממחצבות בחו”ל, כמו אבני שחם, שיש מארמרה, טרוורטין, וורדה ועוד.

   בניית גדר מעץ

   עבור בניית גדר עץ ישנן אפשרויות רבות, ביניהן בניית גדר במבוק או בניית גדר מעץ אורן למשל, ואמנם יש הבדל בין סוגי העץ השונים, אך התחזוקה היא לרוב דומה. כשנה אחרי בניית גדר ממשטחי עץ לדוגמה תצטרכו לחדש את הצבע של העץ, אולם אחרי הצביעה גדר העץ תקבל מראה חדש ורענן, בדיוק כמו ביום שבו התקנתם אותה. שימו לב שבעזרת עץ ניתן לבנות גדר אנכית או אופקית, על פי הצרכים שלכם, עם מרווחים בין חלקי העץ לפי רצונכם.

   בניית גדרות מתכת

   בניית גדרות ברזל יכולה להיעשות בדרך פשוטה ומסורתית, כמו גדר רשת פשוטה שכולם מכירים, אולם ניתן לעצב אותה גם על פי חזונכם האישי או בעזרת איש מקצוע על מנת לתת לה מגע אישי שמתאים יותר עבור בתים פרטיים ובתי עסק. אם בחרתם לבצע התקנת גדר ברזל, חשוב שתדעו שיש לצבוע את הגדר אחת לזמן מה עם צבע נגד חלודה עם מנת למנוע נזקים מהשמש והאקלים. בנוסף, ישנה אפשרות של התקנת גדר חשמלית עבור שטחים חקלאיים או בתים פרטיים, אשר תפקידה הינו למנוע פריצות וחדירת גנבים, וכן מעבר של בעלי חיים.

   התקנת גדר פלסטיק

   אם אתם מעוניינים לבצע בניית גדר בזול, בחרו בגדר פלסטיק. את גדר הפלסטיק בונים על גבי מסגרת עץ או מתכת (לפי בחירתכם), והיא נחשבת לקלה מאוד הן להתקנה והן לתחזוקה. זוהי אפשרות מצוינת אם אתם צריכים בניית גדר פשוטה שתיצור חוצץ, ואם יש לכם גינה פרטית משותפת עם שכן, סביר להניח שהוא לא יתנגד לתהליך של בניית גדר קלה בין גינות מפלסטיק בשל מחירה הזול, אם שניכם משתתפים בהקמתה.

   מחירון בניית גדרות

   אחרי שזכיתם להכיר את סוגי הגדרות השונים, הגיע הזמן לגלות גם את המחירים שלהן. תוכלו להבין לבד שהמחירים משתנים בעיקר לפי המראה והחוזק של הגדר – ככל שהגדר עשויה מחומרים שנראים יפים ונעימים יותר לעין, ובה בעת נחשבים לחזקים ועמידים, כך עלות בניית הגדר שלכם תהיה יקרה יותר.

   סוג הגדר שברצונכם לבנות בניית גדרות מחיר למטר
   כמה עולה לבנות גדר בלוקים? 550 – 450 ₪ למ”ר
   מה העלות של בניית גדר מאבן טבעית? משתנה על פי סוג האבן
   כמה עולה הקמת גדר במבוק? 400 – 60 ₪ למ”ר
   מה המחיר של בניית גדר עץ לפי מטר? עץ אורן או עץ אלון בגובה עד 2 מטר 350 – 150 ₪ למ”ר
   מהי עלות בניית גדר ערבה? 350 – 170 ₪ למ”ר
   מה העלות של בניית גדר רשת? 330 – 220 ₪ למ”ר
   כמה עולה הקמת גדר איסכורית? 350 -250 ₪ למ”ר
   מה העלות של בניית גדר אלומיניום? 500 – 400 ₪ למ”ר
   כמה עולה מטר גדר ברזל? 650 – 380 ₪ למ”ר
   מה המחיר של בניית גדר פלסטיק? 450 – 200 ₪ למ”ר

   איך מתאימים גדר לתשתית?

   פרט אחרון שעליכם להתחשב בו בעת בחירת סוג גדר זה התאמה שלה לתשתית לפני שלב הקמת הגינה. גדר כבדה למשל, כמו גדר מאבן או מבטון, מצריכה תשתית חזקה ויציבה על מנת שלא תהיה תזוזה בגדר אשר תיצור סדקים. פרט לכך, עליכם אפילו לוודא שהקרקע היציבה הינה בעלת ניקוז ושמים לא מחלחלים אליה יתר על המידה, שכן מצב שכזה עלול אף הוא לפגום בתשתית ולגרום להתמוטטות של הגדר כולה.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat