לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  הקמת גינה

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   3 דברים שצריך לעשות לפני שמחליטים על הקמת גינה פרטית

   אנשים רבים מעוניינים לבצע הקמת גינה בזול, אך לא מצליחים בשל הכנה מוקדמת לא נכונה. שלבי הקמת גינה מתחילים בראש, עוברים לנייר ולאחר מכן לידיו של גנן שמנוסה בהקמת גינות מכל סוג, בין שמדובר בגינה על גג ובין שמדובר במקרים של הקמת גינה בבית משותף. ההכנה המוקדמת ובחירה באיש המקצוע הנכון יעזרו לכם לצמצם עלויות, שכן עבור בניית גינה מחירים מושפעים לא רק מהקמתה, אלא גם מהתחזוקה השוטפת שהיא תצריך מכם בעתיד.

   הקמת גינה פרטית בזול כולל עיצוב ותכנון מ-0!
   למה אנחנו?
   15 שנות ניסיון לעיצוב ותכנון גינות
   הקמת גינה עם תאורת לילה + שנאים
   בניית מערכות השקיה מתקדמות וחסכוניות
   ביצוע עבודות חשמל, בניה ונגרות בגינה
   שילוב עצי הדר בוגרים + עצים צעירים
   צמחיה פורחת רב שנתית
   הקמת גינות בהתאמה אישית בהתאם לגודל הגינה והתקציב
   פגישת ייעוץ בבית הלקוח ללא עלות וללא התחייבות

   שירות בפריסה ארצית רחבה

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   המשפצים בישראל שמחים להציג בפניכם את 3 הדברים שעליכם לעשות לפני שתחליטו על הקמת גינה פרטית בביתכם, על מנת להימנע מהוצאות יקרות יותר שלא תצטרכו או שלא תוכלו להרשות לעצמכם.

   1. דמיינו ואף ציירו את הגינה העתידית שלכם

   עבור הקמת גינה ביתית עליכם ראשית לחשוב על מטרתה ולתכנן זאת מראש, על מנת למנוע שינויים בעתיד שיעלו כסף רב. האם הגינה תשמש אתכם לאירוח, לגידול ירקות וצמחים או פשוט כתוספת אסתטית לביתכם? אחרי שהחלטתם על שיפוץ גינה כולל עיצוב, נסו לצייר את הגינה שבראשכם – חלקו את הגינה לאזורים על פי צרכיכם, למשל אזורי ישיבה תחת שטח מוצל, אזור משחקים פתוח ובטוח או שטח שמיועד לגידול צמחים עם שמש מלאה או חלקית. יחד עם זאת התחשבו במגבלות שלכם, למשל הקמת גינה במרפסת לא תאפשר לכם לגדל עצים כמו במקרה של הקמת גינה על גג מאחר ושורשי העצים הבוגרים יכולים להרים את ריצוף המרפסת.

   2. תכננו את הגינה בעזרת איש מקצוע בעל ניסיון

   אם מדובר בגינה שברצונכם לעצב עבור בית חדש, מומלץ שתתכננו אותה כבר בשלבי הבנייה המוקדמים על מנת שתוכלו לשלב אותה היטב עם המראה שבחרתם לבית. הקמת ועיצוב גינות כוללת מערכת השקייה, חיפוי, מיקומי ברזים ותאורה וכדומה, וזה נכון בין שאתם מתכננים הקמת גינה בדירת גן ובין שאתם מעוניינים בתהליך של הקמת גינות גג לגידול צמחים. רק לאחר מכן תוכלו להגיע לפגישה עם גנן שיעזור לכם ליישם את אותם רעיונות, והוא יוכל לעזור לכם גם לבחור צמחים שמתאימים לשטח הגינה שלכם, על פי מיקום השמש וסוג האקלים ששורר באזור מגוריכם.

   3. הכירו את המחירים של התוספות השונות לגינה

   עבור הקמת גינה בבית פרטי ישנן תוספות שונות שעליכם לשקול לכלול בה, כשחלקם יעזרו לכם בתהליך הקמת גינה חסכונית יותר:

   דשא סינטטי – אם אתם מעדיפים להיפטר ממטלת הטיפול בדשא או מהזמנת גנן בעתיד, מומלץ להתקין מרבדי דשא סינטטי שאינם מצריכים תחזוקה שוטפת. בנוסף, משום שהדשא הסינטטי נקי מטפילים וחרקים, הוא מומלץ גם עבור הקמת גינה בגן ילדים. אם בחרתם בדשא סינטטי עבור הקמת גינה מחיר למטר הינו 70-350 שקלים, בהתאם לסוגו, כולל הדשא עצמו.

   דשא טבעי – הדשא הטבעי הינו זול יותר מהדשא הסינטטי, אולם דורש תחזוקה שוטפת שכן יש לכסח אותו אחת לזמן מה ולהוסיף לו דשן. עלות הקמת גינה למטר מדשא טבעי הינה בסביבות ה-80 שקלים.

   אדמה – כדי שתוכלו לגדל צמחים גינתכם זקוקה לאדמה עם עומק של 70 ס"מ לכל הפחות – זאת עבור הצמחת השורשים. מחיר של 15 קוב אדמה הינו 800-1,500 שקלים.

   קומפוסט – אם הצבתם אדמה בגינתכם עבור בניית גינה אורגנית, מומלץ מאוד לשלב בה קומפוסט שיעזור לדאוג שהצמחים יצמחו באופן הטוב והבריא ביותר. עבור גינה סטנדרטית יספיקו לכם כ-25 ליטר של קומפוסט עבור כל מ"ר, כשמחיר של כמות כזו של קומפוסט הינו בין 8-10 שקלים.

   טוף – זהו סלע געשי יחסית רך שיכול לספוח מים, ודרכו שורשי צמחים יכולים לקבל מים באופן יעיל יותר ביחס לחול. זוהי תוספת נפלאה אם ברצונכם לבצע הקמת גינה יפנית, ומחיר קוב טוף הוא כ-750 שקלים.

   פרליט – גם הפרליט הוא סלע שסופח מים, אלא שהוא מאפשר צמיחה מרווחת יותר עבור צמחים שצריכים ניקיון של שורשים אחת לזמן מה. המחיר של הפרליט מחושב על פי ליטר, והוא 6-8 שקלים לליטר.

   מערכת השקיה – עבור הקמת גינת ירק, מומלץ מאוד לשקול להקים מערכת השקיה שתעזור לכם לגדל את הצמחים שלכם כמו שצריך ולשמור עליהם למשך שנים. עבור גינה סטנדרטית של בית פרטי ידרשו לכם לכל הפחות 4 קווי מים ומשאבה אחת, כשמחיר של קו מים הינו כ-1,000 שקלים ומחיר המשאבה הינו כ-1,500 שקלים. עבור בניית גינה אקולוגית מומלץ ליצור איתנו קשר על מנת להתייעץ עם גנן מומחה.

   תאורה – ישנן שלל אפשרויות להקמת תאורה בעת בניית גינות, כשהיא בדרך כלל תהיה עם נורות לד במתח נמוך של 12 וולט, משמע היא חסכונית בחשמל. עלות התקנת התאורה הינה בין 3,000-10,000 שקלים, בהתאם לגודל הגינה והטכנולוגיה של הנורות, כשישנה אפשרות לדוגמה להתקין נורות עם חיישני תנועה שנדלקות ברגע שהן מגלות תנועה בחצר.

   מזרקה – מזרקה היא תוספת אסטטית נהדרת עבור הקמת גינות נוי, ותוכלו לבחור בין שלל עיצובים שמחיריהם נעים בין 5,000-20,000 שקלים.

   עצים – ביכולתכם להוסיף לגינתכם עצים בוגרים או צעירים, כשמחירם של הבוגרים הינו יקר יותר. עלות עצים הינה 1,000-12,000 שקלים, כשגננים ממליצים שלא להציב יותר מ-4 עצים בגינה הביתית (הם משילים הרבה עלים, דורשים הרבה מים ולא מחמיאים לגינה בכמות גדולה).

   צמחים – את הצמחים לגינה תבחרו במשתלה, ומומלץ שתכירו את הגינה שלכם ואת השפעת השמש עליה. אם השמש שוטפת את אזור גידול הצמחים בגינה למשך 6 שעות או יותר מדי יום, העדיפו צמחים שדורשים שמש מלאה. לעומת זאת, אם השמש מאירה באופן ישיר את חלקת הגינה לגידול צמחים למשך 4 שעות בלבד, העדיפו צמחים שדורשים שמש חלקית. אם הגינה מצויה במרחק מטר מאזור מואר, אך אינה מקבלת שמש באופן ישיר, יש להעדיף צמחים שדורשים שמש לא ישירה, ואם כל שטח הגינה מוצל ואינו מקבל שמש, יש לשתול צמחים שדורשים צל בלבד. הכללים האלה חשובים במיוחד בעת בניית גינה במרפסת, כשיש להתחשב בכיוון השמש ביחס למרפסת.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat