לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  שיפוץ מקלטים

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   שיפוץ מקלט כולל הכל – מחיר מיוחד לועדי בתים

   "המשפצים בישראל" מגיעים לבצע אצלכם גם עבודות שיפוצים שמטרתן לסייע בשעת חירום. חלק בלתי נפרד מהמציאות הישראלית הוא דאגה לחדר מוגן הנמצא כיום בדירות החדשות, במקלטים הנמצאים בבנייני מגורים ובמוסדות אחרים, וגם בלבן של שכונות מגורים. דרכנו תוכלו ליהנות מעבודה המתבצעת על ידי קבלני שיפוץ מקלטים המומחים בסוג ספציפי זה של שיפוצים. חשוב מאד לשמר את המקלט שלכם ולדאוג לכך שיהיה ניתן להשמיש אותו בעת חירום. במקרים בהם המקלט נמצא בבניין שלכם, שיקום מקלטים הינו באחריותכם. מנגד, בעת שמדובר על איטום מקלטים ציבוריים האחריות על העבודה היא של המדינה.

   שיפוץ מקלטים ושיקום כל סוגי המקלטים לפי פקודות פיקוד העורף.
   שיפוץ מקלטים בבניינים משותפים – מחירים מיוחדים לועדי בתים
   שיפוץ קומפלט למקלטים מה זה כולל?
   צביעת מקלט כולל תקרה
   שיקום והחלפת ריצוף שבור/עקום
   החלפת צנרת ועבודות אינסטלציה שונות במקלט
   התקנת מערכת סינון אוויר מותאמות למקלטים
   איטום המקלט בחומרים איכותיים
   חידוש מקלט כולל תיקון ובדיקת חלונות ודלתות 

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   שיפוץ מקלט

   שיפוץ ושיקום מקלט ישן בבניין משותף כולל חשמל וצבע

   שיפוץ מקלטים בבית משותף – מדוע זה כל כך חשוב?

   כל עוד הכל טוב, אז הכל טוב. מה קורה בעת שיש אירוע חירום? אתם צריכים שהמקלט ישרת אתכם ועל הצד הטוב ביותר. בעוד ישנן עבודות התורמות חזותית למקלט כמו צביעת מקלט ועבודות טיח, ישנן עבודות משמעותיות ביותר שחשוב לבצע ולהבטיח כי במקרה חירום, תוכלו לשהות במקלט ללא כל הגבלה תוך שתשמרו על ביטחונכם. כך לדוגמא, החל משנת 2010 ישנה חובה להתקין במקלטים בבניינים ובחדרי ממ"ד בדירות פרטיות, מסננים של אוויר שמטרתם להילחם בהתקפות כימיות או ביולוגיות. עם האיומים הקיימים כיום, התקנת מערכת סינון האוויר במקלט היא אחת העבודות החשובות ביותר שיש לבצע ולהבטיח.

   הדרך אל השמשת מקלטים: איזו עבודה מבצעים?

   במרבית המקרים, המקלטים החדשים אינם זקוקים לעבודת שיפוצים וניתן להשמיש אותם. בממ"ד, הבדיקות שיתבצעו לרוב הן בדיקות הכוללות את הדלתות והחלונות: שיפוץ חלון בממד יתבצע בעת שרוצים להחליף תריסים או בעת שזכוכית החלון סדוקה. תיקון דלת ממ"ד יתבצע בעת שישנה תקלה באטמי הגומי, או במקרים בהם יש צורך בהתקנה של דלתות הדף.  יחד עם זאת, ישנם בנייני מגורים ישנים שהשימוש במקלטים בהם לא נעשה זמן רב, כך שמטבע הדברים מערכות בהם נשחקות. על כן, שיפוץ מקלטים ישנים יכלול את הדברים הבאים:

   ראשית, תתבצע בדיקה שמטרתה לבדוק את איכות שלד הבטון. בהמשך, מתבצעות עבודות איטום שונות שמטרתן להבטיח כי החדר אטום לחלוטין ולא יכולים לחדור אליו חומרים שונים. חשוב לא פחות הוא להבטיח כי ישנם דרכי מילוט בשעת חירום, כך שחשוב לבדוק את תקינותם.

   עבודות אינסטלציה במקלטים חשובות גם הן, זאת מאחר ובימי מלחמה יכול לקרות מצב בו על הדיירים יהיה לשהות זמן רב במקלט. לכן, חשוב לוודא את התקינות המלאה של הברזים, הכיורים והמקלחות. בנוסף, מומלץ להתקין גם שירותים כימיים על מנת להקל על הדיירים בעת אירועים שכאלו. עבודות חשמל במקלט הן חלק בלתי נפרד מהשיפוץ כאשר המטרה שלהן היא ליצור עוד נקודות חשמל ולהבטיח כי ישנה די תאורה ואביזרים נוספים שיכולים לשרת את השוהים במקלט בזמן חירום. לבסוף, מתבצעת עבודת סימון משמעותית שתקל על שוהי המקלט בזמן חירום, כך שהם יוכלו לדעת לאן להתפנות ואיך עליהם לנהוג.

   עלות שיפוץ מקלט – כמה זה יעלה לכם?

   ישנו הבדל במחירים שבין שיפוץ המקלט ובין שיפוץ ממ"ד. הסיבה? חדרי הממ"ד קטנים יותר ואילו המקלטים גדולים יותר ודורשים יותר עבודה. מעבר לכך, עבודת השיפוצים בחדרים אלו נרחבת מאד, אך לא תמיד יש צורך בביצוע כל העבודות. שיפוץ ממדים בתקציב נמוך יכלול את צביעת הקירות וסימונם בשלטי חירום, בשידוך לעבודות חשמל בסיסיות. מנגד, עבודות משמעותיות ויקרות יותר יכללו עבודות של איטום, החלפת חלונות ודלתות והתקנות של מערכות סינון אוויר. זיכרו: לא חוסכים בעבודות של הכשרת ממ"ד ומקלט. על מנת ליהנות מתנאים אידיאליים בזמן חירום, עליכם להשקיע בזמני השגרה!

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat