לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  צביעת תקרה

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   עוד לפני שתתחילו עם הקירות – אל תשכחו לצבוע גם את התקרה

   צביעת קירות זו מטלה שכל אחד יכול לעשות ברמה בסיסית, אך מה בנוגע לצביעת תקרה? אמנם תוכלו לבצע זאת בעצמכם, אך מניסיונם של רבים שאינם מנוסים מדובר בתהליך לא פשוט כמו צביעה של קיר, ואשר עבורו נדרשים מיומנות וידע רבים על מנת להגיע לתוצאות טובות ואיכותיות. המשפצים בישראל יעשו עבורכם את העבודה הזו בדרך הנכונה והיעילה ביותר, ותוכלו להימנע ממראה של תקרה שנבצעה בצורה חובבנית אם תבצעו אותה בעזרת המקצוענים שלנו.

   סיוד תקרה בצבע אקרילי/סופרקריל או סיד!
   צביעת תקרה עם רטיבות ועובש כולל ביצוע איטום
   מתקנים סדקים וחורים בתקרה ואז צובעים מחדש
   צביעת חדרים רטובים בסופרקריל 2000 למניעת עובש
   15 שנות ניסיון בכל עבודות השיפוץ
   שירות בפריסה ארצית רחבה

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   מתי כדאי לצבוע את התקרה?

   לרוב אין צורך לצבוע את התקרה באותה תדירות שבה צובעים את קירות הבית, ועל אף שיהיו כאלה שימליצו לצבוע תקרה אחת לשנתיים, תוכלו להסתפק גם בזמן ארוך יותר מזה כל עוד היא אינה מלוכלכת יתר על המידה. עם זאת, ישנם מצבים שבהם כן מומלץ לבצע צביעת תקרת גבס או כל סוג אחר של תקרה, והם כאן לפניכם:

   צביעת תקרה לפני צביעת קירות – אם אתם מתכננים לצבוע קירות של חדר אחד או בית שלם, שקלו לבצע גם צביעת תקרה. אולם זה לא חובה, אך צביעת תקרה מגיעה תמיד לפני צביעות קירות, שכן קשה מאוד לבצע את העבודה בצורה ההפוכה מבלי ליצור בלגן שאינו נחוץ. על כן הימנעו מצביעת תקרה לאחר צביעת קירות.

   צביעת תקרה לאחר רטיבות – רטיבות בתקרה יכולה להוביל לעובש ועקב כך למחלות, לכן מומלץ לבצע צביעת תקרה בסופרקריל עוד לפני שמתפתח בה עובש.

   צביעת תקרה עם עובש – במקרה שדחיתם יותר מדי צביעת תקרה לאחר נזילה, ככל הנראה התפתח בתקרה כבר עובש שאותו צריך להסיר. רק לאחר ההסרה תוכלו לצבוע את התקרה, ומומלץ מאוד לעשות זאת עם צבע שימנע רטיבות על מנת שהבעיה לא תחזור על עצמה, במיוחד כשמדובר במקרה של צביעת תקרת חדר אמבטיה.

   צביעת תקרה מתקלפת – גם תקרה מתקלפת היא מצב שנובע מנזילה או רטיבות, וכדי לתקן את הבעיה האסתטית הזאת צריך פשוט להסיר את חלקי התקרה המתקלפים על ידי שיוף, ורק לאחר מכן לבצע צביעת תקרה מתפוררת.

   מהי עלות צביעת תקרה?

   מחיר צביעת תקרה עבור חדר אחד בשתי שכבות של צבע, כולל תיקוני טיח וחומרים, הינו בסביבות 450 – 350 שקלים, אולם תוכלו לשלב את השירות הזה יחד עם שירותי צביעת דירה קומפלט ולקבל אותו במחיר נמוך באופן משמעותי. כך לדוגמה, אם יש לכם צרוך לבצע צביעת תקרה באמבטיה, מומלץ שכבר תצבעו את כל החדר כולל התקרה, מה שיספק לו צבע אחיד ומראה חדש ונקי.

   איך להתכונן לקראת צביעת תקרה?

   בין שאתם מתכננים צביעת תקרה בצבע משי ובין שאתם מעוניינים לבצע צביעת תקרה בצבע אקרילי, עליכם ראשית לפנות את כל החדר מהפריטים שמצויים בו. אנחנו נדאג כבר לפרוש לכם ניילון עבה על הרצפה כדי למנוע לכלוך מיותר שנובע מטפטופי צבע, ויחד עם זאת נפרק בתי נורה במידת הצורך כדי להגן גם עליהם. אם אתם מתכננים לרכוש בעצמכם את הצבע, מומלץ שתרכשו צבע ייעודי לתקרות, אשר לו יש אחיזה טובה יותר בתקרה מאשר לצבעים שמיועדים לקירות.

   טיפ חשוב בנושא צביעת תקרת רביץ?

   תקרת רביץ היא תקרה זולה וכיום כמעט שלא משתמשים בה בנייה, אולם אם יש בחלל שברצונכם לצבוע תקרה שכזו, מומלץ לבצע עבורה צביעת תקרה בסיד ולבקש מאיש מקצוע לעשות זאת עבורכם. לא רק שצביעתה עם סיד תעזור להעלים סדקים שככל הנראה הופיעו בה עם השנים, אלא גם שמדובר בתקרה שקל מאוד לפגוע בה אם לא יודעים כיצד לעבוד איתה נכון, לכן מומלץ להשאיר זאת לאיש מקצוע שיודע מה הוא עושה.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat