אבן ירושלמית

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

053-6114-023

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


 

העיצוב הקלאסי והישראלי ביותר – חיפויי קירות עם אבן ירושלמית

אם ביקרתם אי פעם בחייכם בעיר ירושלים, וסביר מאוד להניח שכבר יצא לכם להיות בעיר הקודש כמה פעמים, זכיתם לראות לא מעט דוגמאות של חיפוי אבן ירושלמית לריצוף בכל רחביה. על אף שהאבן הזו משמשת בעיקר לבנייה בירושלים ובסביבתה, כיום ניתן לראות מקרים של חיפוי קיר בעזרת אבן ירושלמית בכל רחבי הארץ כולה, זאת בשל המראה הייחודי שלה שלא ניתן להשתוות לו בעזרת שום סוג אחר של חיפויים לקירות. אנחנו בחברת המשפצים בישראל מציעים לכם שירותי חיפויי קירות בעזרת אבנים ירושלמיות במחיר הזול והמשתלם ביותר בארץ, וזה כולל את עלות האבנים עצמן. יש לנו ניסיון של 15 שנים בעבודה עם האבן הירושלמית ושלל לקוחות מרוצים שזכו בבנייה איכותית ברמה הגבוהה ביותר ובעלות הזולה ביותר – הצטרפו אליהם ולא תצטערו.

חיפוי אבן ירושלמית לקירות חוץ ופנים!
החל מ-160 ש”ח למטר
אפשרות לחיפוי דמוי אבן ירושלמי בבית או במשרד
ביצוע חיפוי אבן ירושלמית סביב עמוד תומך בבית

שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 053-6114-023

אבן ירושלמית לחיפוי

מה היא בעצם האבן הירושלמית?

כולנו מכירים אותה בשם זה, אולם זהו כינוי עממי לאבן ששמה האמיתי הוא “מיזית יהודית”. האבנים הירושלמיות הן בעצם אבני גיר שמעורבות בדולומיט ושנחצבות באזור ירושלים וסביבתה. לאבנים האלו יש מראה ייחודי שנוצר עקב שחיקה מתמשכת לאורך שנים בעזרת מים, זאת בזכות כמות המשקעים הגבוהה שבאזור הרי ירושלים. כך לאבנים הירושלמיות יש בליטות מיוחדות עליהן שמעניקות להם מרקמים מיוחדים שאין לאף אבן מסוג אחר.

ניתן לראות סגנון בנייה של קיר אבן ירושלמית בשלל מקומות בירושלים ובסביבתה, והצבעים של האבנים נעים בין צהוב כהה לבין אדום בהיר. האבן יכולה לשמש הן עבור קירות בניית תומכים והן עבור ייצור גדרות הפרדה, אולם נהוג להשתמש בה עבור חיפוי קיר או ריצוף של מבנים יוקרתיים, שכן עלות חיפוי אבן ירושלמית היא אינה זולה כלל. כחלופה זולה באבנים אלוח נהוג להשתמש באבנים אחרות וזולות יותר, כמו אבן ביר זית או אבן חברונית.

 

אילו סוגי עיבודים קיימים לאבן הירושלמית?

למרות שכשאנשים חושבים על אבנים ירושלמיות הם מדמיינים שיש רק סוג אחד שלהן, בנושא של אבן ירושלמית סוגים רבים משמשים אותנו ליצירת החיפויים. למעשה, ישנם 4 סוגים שונים, כשגם הם יכולים להגיע בגרסאות שונות של עיבודים:

 אבן מוטבה – אבן שמעובדת עם שקעים קטנים על גבי כל המשטח שלה.
 אבן טלטיש – אבן בעלת עיבוד שטוח וגס שמסתתים באופן ידני.
√ אבן מסמסם – אבן בעלת עיבוד שקעים קטנטנים שהינה שטוחה.
√ אבן טובזה – אבן שמסותתת באופן ידני ובמרכזה יש בטן.

כאמור, כל האבנים הירושלמיות האלה מגיעות בעיבודים שונים, ומבדילים ביניהן על פי המקום שבו מעבדים אותן – כך למשל אבן טובזה שחוצבים באזור חברון תיקרא “טובזה חברונית”. פרט לסוגים אלו ישנו גם חיפוי דמוי אבן ירושלמי שהינו למעשה גרניט פורצלן, ולרוב משתמשים בו עבור יצירת קיר פנימי העשוי אבן ירושלמית לבית.

 

כמה עולה חיפוי אבן ירושלמית

כפי שכבר ציינו קודם לכן, המחיר של בנייה עם האבנים הירושלמיות הוא אינו זול, אך דרכנו תוכלו לקבל את הצעת המחיר המשתלמת ביותר עבור בנייה עם אבנים ירושלמיות. בנושא אבן ירושלמית מחיר למטר זו השיטה שבה נהוג לתמחר את העבודה, ועל פי סוג האבן העלות משתנה בין 270-380 ₪ למ”ר. אם אתם מחפשים הצעת מחיר זולה אף יותר, שקלו חיפויי קירות עם אפשרויות זולות יותר – למשל, בעבור בניית קירות גבס עם חיפוי דמוי אבן ירושלמית מחיר למטר נע בסך הכל בין 160-280 ₪, כשמדובר בחיפוי עם גרניט פורצלן.

 

איך אנחנו מצליחים להציע מחירים כל כך זולים?

רוב חברות הבנייה והשיפוצים מזמינות את האבנים הירושלמיות שלהם דרך מקורות חיצוניים ובעקיפין – לאחר שהאבן עובדה והוקצעה. עם זאת, קבלן אבן ירושלמית מטעמנו עובד עם צוות סתתים שמייצר את האבנים הירושלמיות בעצמו, ולכן אנו בעצם השיפוצניקים המומלצים שלנו מביאים את האבנים ישירות אליכם, מבלי לעבור דרך מתווכים כאלה ואחרים. כך דרכנו מחיר עבודה אבן ירושלמית הוא הזול ביותר שניתן למצוא כיום בשוק הישראלי, ואתם מוזמנים להשוות את המחירים שלנו לחברות אחרות כדי לגלות שזה אכן כך – אין בנייה איכותית וזולה יותר עם אבנים ירושלמיות מאשר הבנייה שלנו!

לייעוץ והצעת מחיר