לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  בניית קיר גבס

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   כל השלבים בדרך אל קיר הגבס שלכם

   "המשפצים בישראל" לא רק משפצים, אלא גם בונים כשצריך! קירות הגבס הפכו בשנים האחרונות לקירות החביבים ביותר גם על אנשים פרטיים וגם על בתי עסקים. כיום, קיר הגבס נתפס כאחד מהפתרונות האידיאלים ביותר – גם מבחינה תקציבית וגם מבחינת יעילות שכן הוא תוחם וחוצץ בין חללים שונים, מבלי שאתם צריכים להתחייב אליו לטווח הארוך. לפניכם, המדריך השלם בדרך אל קיר הגבס שלכם בבית או במשרד: נענה על השאלות איך בונים קיר גבס וגם מה מחיר בניית קיר גבס למטר.

   תוכן עניינים מהיר:
   שלבי בניית קיר גבס
   מחירון בניית קירות גבס

   בניית קירות גבס במחיר מבצע – החל מ-150 ש"ח למטר
   – עבודה מקצועית ונקייה באחריות מלאה
   – 15 שנות ניסיון בעבודות גבס ושיפוצים
   – בניית קירות גבס בחללים בדירה וגם במשרד
   – לוחות גבס עם בידוד אקוסטי
   פגישה ייעוץ ללא התחייבות

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   בניית קירות גבס לבית או למשרד

   מדידת לוח גבס לצורך בניית קיר גבס בין הסלון למטבח

   עבודות מקדימות לפני תחילת העבודה

   בנייה של קיר גבס, לרבות בניית קיר גבס נמוך, יכולה להתבצע רק על ידי מומחי גבס המכירים היטב את רזי החומר ואת דרכי הבנייה. ראשית, על מנת לבנות אצלכם את הקיר מה שנצטרך הם כמה דברים: ניצבים שעליהם נניח את פלטות הגבס והם גם ישרתו אותנו בבנית השלד, מסלולים המתחברים אל הניצבים וכמובן שפלטות גבס שיבחרו בהתאם לצרכים שלכם ולחלל בו עתיד לקום הקיר.

   לטובת ביצוע העבודה, יש לנו צורך בכמה כלים חשובים: טוש או עיפרון שבעזרתם נוכל לסמן גבולות, סכין ומספריים שיסייעו לנו בחתיכת לוחות ובגזירתם, ברגים, סרט מדידה, פטיש, סרגל או פלס וגם מסור. רגע לפני שנתחיל בעבודה, יהיה עלינו לבצע עבודה מקדימה שמטרתה להבטיח עבודה מדויקת ויסודית. לשם כך, אנחנו מודדים את החלל בו נרצה לשלב את קירס הגבס. מדידת החלל היא קריטית וחשובה, זאת מאחר והקיר הולך להשתלב בהתאם למידות.

   ומה לגבי עובי של קיר גבס? בכל הקשור לעובי הלוחות – כל עוד אתם מעוניינים ביצירת חוצץ בין החללים, תוכלו ליהונת משימוש בלוחות של 8 מ"מ. ולגבי עובי המחיצה? עובי הקיר יושפע מעובי הלוחות ומעובי המסילה, כך שהעובדי הסטנדרטי והמומלץ הוא בין 8-10 ס"מ.

   – הנם הם לפניכם

   בכדי ליישם את קיר הגבס הנדרש, עלינו לדבוק בשלושה שלבים עיקריים: תכנון העבודה, בניית קיר הגבס הרצוי ולבסוף סט של עבודות גימור. אם כן, נפרט כעת את השלבים, רגע לפני שגם אתם תיהנו מקיר הגבס בבית או במשרד.

   1. השלב הראשון – תכנון העבודה

   שימו לב: השלב הזה הוא כנראה המהותי ביותר מאחר והוא משפיע על יתר השלבים. במידה ולא ילקחו מידות מדויקות, הרי שהקיר לא יתאים לחלל הרצוי ולא יהיה ניתן להתקדם הלאה. במקרים בהם אתם מעוניינים בביצוע של בניית קיר גבס חיצוני במבואת הכניסה לבית או למשרד, אנחנו נבצע את העבודה עם הגבס הירוק. הסיבה? הוא עמיד בפני רטיבויות כך שהוא זה שמתאים לחללים חיצוניים. השלב הבא אחרי הסימון היא לגזור את הגודל הרצוי בהתאם לסימונים באמצעות המספרים. אם נתבקש על ידכם לבצע בניית קיר גבס עם דלת, נבצע את הסימונים בהתאם.

   2. השלב השני – בונים את קיר הגבס

   בשלב זה מתחילים להרכיב את קיר הגבס שלכם צעד אחר צעד. ראשית, יש לחבר את המסלולים ולחזק אותם על ידי הברגים. ההמלצה שלנו בכל העבודות היא להסתייע גם בפסי איטום לאורך החיבורים השונים. כמו כן, נדאג לפזר את הניצבים במרחק קבוע ומומלץ של 40 ס"מ כאשר המטרה הברורה היא כמובן לדאוג לקיר יציב וישר גם יחד. כעת, נבצע את החיבורים שיתבססו על הברגה של הברגים במקומות שסומנו קודם לכן. בשלב זה יתבצע סימון נוסף באמצעות טוש והוא סימון גדלי הלוחות ולאחר מכן חיתוכם.

   לאורך כל השלבים, ובעיקר בשלב זה, נקפיד על עבודה עם פלס בכדי לוודא מעל לכל ספק כי חיבורי הניצבים מתבצעים כשהם ישרים בהשוואה לניצבים האחרים. כעת, ברגי הגבס נכנסים לפעולה בעת שמחברים את הלוחות אל השלד. הצעד הבא והכמעט אחרון יהיה לחבר את הניצבים בכל נקודה שבה מסתיימת לה פלטת גבס. קחו בחשבון כי לעתים, למרות כל המדידות והעבודה המקדימה, תיתכן סטייה קטנה שבה נגלה כי הפלטה שבידנו קטנה בהתאם לחלל. במקרים שכאלו נחבר חתיכה נוספת.

   קונסטרוקציה של קירות גבס

   קונסטרוקציה לקיר גבס

   3. עבודות גימור ויש לכם קיר גבס

   את הפינות יש לחבר עם שפכטל או עם ברגי הגבס. כמו כן, נדאג לחבר את לוחות הגבס באמצעות סרט שמחבר בין לוחות הגבס וגם נמרח שפכטל על החיבורים. נמתין בסבלנות עד לייבוש אידיאלי של האזור ולאחר מכן נבצע עבודת צביעה בהתאם לדרישות הספציפיות שלכם. כעת, יש ברשותכם את קיר הגבס הרצוי שיכול לשרת אתכם לטווח הארוך או הקצר לבחירתכם.

   תהליך בניית קירות גבס

   מדידת קיר גבס כפול

   – כמה עולות עבודות הגבס?

   מחירים של בניית קיר גבס מוצגים כאן לפניכם! אנחנו מבצעים את מיטב עבודות הגבס ויכולים לבנות עבורכם ובהתאם למידות שלכם את קיר הגבס האידיאלי עבורכם. לדוגמא: בניית קיר גבס אקוסטי יכולה לתרום רבות במשרדים בהם עובדים מאות עובדים – כל עובד זוכה לחלל עבודה שקט ונעים הודות ליכולת קיר הגבס האקוסטי לסנן רעשים. אז כמה עולה בניית קיר גבס? לפניכם מחירון מייצג לעבודות הפופולאריות ביותר שאנו מבצעים

   סוגי קירות גבס מחיר משוער
   בניית קיר גבס עגול
   כאשר דרישתכם היא לבצע קיר עגול מגבס, אנו נעשה שימוש בלוחות דקים יותר שכן הם יעלים וגמישים יותר – מה שמאפשר לייצר קירות מעוגלים בקלות יתרה.
   250-380 שקלים למ"ר
   כמה עולה לבנות קירות גבס על פרקט?
   על מנת לבנות את קיר הגבס על רצפת הפרקט שלכם (הטבעי או הלמינציה), אןי כל צורך בעבודה של פירוק הרצפה. הצבת הקיר מתבצעת ישירות.
   190-300 שקלים למ"ר
   מחיר בניית קיר גבס לטלוויזיה
   המחיר עבור קיר המיועד לטלוויזיה בגודל של עד כ-55 אינטש. לבחירתכם, ניתן מלבד נישה לייצר גם קיר צף ובו לשלב את הטלוויזיה
   190-300 שקלים למ"ר
   מחיר של קיר גבס חיצוני / גבס כחול
   הלוחות המתאימים לשימוש חיצוני מאופיינים בעמידות רבה מפני לחות, רטיבות, חום וקור קיצוניים. ניתן להשתמש בלוחות אלו עבור חיפוי הקירות, הנמכות תקרה וגם עבור פרגולות.
   190-320 שקלים למ"ר
   בניית קיר גבס צף או מרחף
   הקיר הצף מייצר נראות יוקרתית ואלגנטית ותורם רבות לעיצוב החלל. המחיר רלוונטי לקיר של עד כ-10 מ"ר. פתרון אידיאלי לשילוב טלוויזיה, גופי תאורה או רמקולים
   2000-3000 שקלים
   מחיר בניית קיר גבס כפול
   הקמת קיר גבס כפול/דאבל פלטה, יעילים מאד לבידוד אקוסטי ולתחימה בין חדרים שונים – בבית או במשרד. מדובר על השיטה היעילה ביותר שמעניקה לכם חוויה של ניטרול רעשים.
   150-320 שקלים למ"ר
   מחיר בניית קיר גבס באמבטיה
   בחדר האמבט תתבצע עבודה של בניית קיר גבס ירוק נגד מים – קיר הדוחה רטיבות. הגבס הירוק מומלץ בחדרים רטובים בהם ישנה תנועה של מים, כמו חדרי האמבט. תהליך הפירוק של הגבס הירוק איטי יותר, ועל כן הוא מומלץ בחדרים רטובים ולחים
   150-300 שקלים למ"ר
   עלות בניית קיר גבס למטר של גבס ורוד
   הפתרון האידיאלי לחדרי המטבח הוא הגבס הורוד. לוחות הגבס האלו מכילים בתוכם סיבי זכוכית. סיבים אלו מייצרים לוחות חסינים וקשים יותר, מה שהופך אותם לכאלו שביכולתם לעכב בעירה. חשוב לזכור יחד עם זאת כי לא מדובר על חסינות מלאה אלא על לוחות מעכבי בעירה בלבד
   160-300 שקלים למ"ר

    

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat