לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  קבלן שלד

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   עבודות איכותיות של קבלני שלד

   "המשפצים בישראל" דואגים לכל מעטפת השירותים הנדרשת על ידכם! אנו מספקים לכם את מיטב אנשי המקצוע בהתאם לסוג העבודה שאתם צריכים. אם כעת אתם צריכים קבלן שלד זול, הגעתם אל המקום הנכון! אנחנו עובדים בפריסה רחבה מאד, כך שאם ברצונכם לעבוד עם קבלני שלד בדרום או עם קבלן שלד בצפון – יש לנו מענה איכותי והולם בשבילכם! ומה לגבי הערכת מחיר של קבלן שלד? דרכנו תקבלו מחירים הוגנים ונוחים!

   קבלן שלד לבית פרטי או בנייה רוויה 10 קומות!
   פגישת ייעוץ בבית הלקוח ללא עלות וללא התחייבות
   הצעות מחיר לבניית שלד
   – זמינות לעבודה
   15 שנות ניסיון בבניית שלד
   – עובדים רק עם חוזה קבלן שלד ללא חומר ועם חומר (לבחירתכם)

   לקבלת ייעוץ והצעת מחיר חייגו: 055-9380-185

   קבלני שלד מומלצים

   קווים לדמותו של קבלן שלד אמין

   אז איזו עבודה מבצעים עבורכם קבלני השלד? בעוד קבלני הבניין אחראים על מכלול רחב של אלמנטים לאורך הפרוייקטים השונים, קבלן השלד אחראי על תחום ספציפי יותר וממוקד יותר: בניית השלד של המבנה. כפי שאתם כבר מבינים, שלב בניית שלד המבנה הוא אחד מהשלבים החשובים והקריטים ביותר לאורך הפרוייקט, כך שאין קיצורי דרך בדרך אל מבנה בטיחותי, חזק ועמיד – עובדים רק עם קבלני שלד מומלצים!

   עבודה של בניית השלד היא עבודה המתחילה בעבודה צמודה ובשיתוף פעולה מלא עם צוות המודדים והקבלנים העוסקים בעבודות העפר, ועד לרגע שבו מוסרים את השלד לאנשי המקצוע הבאים. האחריות הגדולה של קבלני השלד באה לידי ביטוי באופן זה שאינם מגיעים אל מבנה קיים כמו בעבודות השיפוצים השונות, אלא עליהם לבנות את המבנה המתוכנן מאפס כולל כל היסודות ויציבות ועמידות המבנה. עבודה עם קבלן שלד מומלץ מטעמנו תבטיח לכם ראש שקט בדרך לפרוייקט הבא שלכם!

   אילו עבודות מתבצעות בפועל?

   כאמור, קבלן שלד מומלץ אחראי על תחום ספציפי מאד – על תחום השלד. מה תחום האחריות בפועל? קבלן השלד ידאג לכל הקשור ביסודות של המבנה שעתיד לקום, הוא זה שידאג ליציקות הבטון ולקורות חיזוק ועמודים, בניית המבנה בכל הקשור לפתחים, חלונות, גג וקירות – גם היא בתחום אחריותו של קבלן שלד או מפתח. מרבית המבנים בישראל כיום מבוססים על שלד בטון, ברזלים ובלוקים, אך יחד עם זאת חשוב לדעת כי ניתן לבצע את השלד עם קבלן שלד ערבי גם בשיטות אחרות בהתאם למבנה המדובר.

   עבודות שלד

   הצעת מחיר קבלן שלד – הסכם עבודה מפורט עם כל שלבי העבודה

   שריקת הפתיחה לתחילת העבודה מגיעה בשלב הסופי, לאחר שלב הצעת המחיר והסכם העבודה. הצעת מחיר של קבלן שלד חשובה מאד מאחר ובשלב זה מתכננים את כל שלד המבנה. כשאתם חותמים על חוזה הסכם עבודה עם קבלן שלד אתם לא חותמים רק על מחיר למטר קבלן שלד, אלא גם על מהלך העבודה שיפורט בפניכם. אילו עבודות יכולות להיות מפורטות? פיתוח השטח, הכנות מיוחדות, חפירות שונות, יציקות של בטון לרצפה, יציקה של קורות, יציקה של תקרה ושל גג, חלוקת המבנה המדובר לחדרים ומפלסים, בנייה של ממ"ד, עבודות תשתית ועוד. הסכם עבודה מתועד שכזה משמש את הקבלנים שלנו בעבודתם, שכן הם יכולים לעקוב צעד אחר צעד לאורך כל שלבי העבודה.

   החשיבות הגדולה של החומרים בעבודה

   במידה רבה, שלד המבנה הוא בסיס המבנה. מאחר ומדובר על הבסיס, חשוב מאד להשקיע בבסיס חזק שיתמוך את כל המבנה. קבלן שלד בשרון המגיע אליכם מטעמנו יעבוד אך ורק עם חומרי העבודה החזקים והאיכותיים ביותר – זאת מאחר ואנו שמים דגש רב בבחירת חומרי הגלם בהם עושים שימוש. כל פרוייקט דורש בחומרים אחרים, ואנחנו נדע להתאים את החומים בהתאם לסוג העבודה ותנאי השטח. נוכל לספק לכם המלצות על קבלן שלד שעושה שימוש רק בחומרים של המותגים המובילים. קבלן שלד במרכז כבר בדרך אליכם!

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat