לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  הדבקת שיש

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   עובדים עם מה שיש – על הדבקות השיש

   "המשפצים בישראל" גם מדביקים! מעוניינים בעבודה של הדבקת שיש על שיש קיים או על שיש שבור? אנו מבצעים את מיטב ההדבקות עם הדבקים האיכותיים והחזקים ביותר. ישנם יתרונות רבים לעבודה של הדבקת אריחי שיש, כאשר היתרון הבולט ביותר הוא כמובן העלויות הנוחות, האפשרות לחסוך מכם כמויות אדירות של אבק שכן אין צורך בפירוק של המשטחים הקודמים וגם העבודה הינה קצרה יותר.

   הדבקת שיש על כל סוג של משטח – ייעוץ בחינם!
   החל מ-100 ש"ח למטר
   הדבקה בסיליקון – מגוון אריחים לבחירה
   מחירים מיוחדים לפונים דרך האתר
   עבודה איכותית ונקייה כולל ביצוע פוליש לאחר ההדבקה
   הדבקת שיש במטבח או לאי במטבח

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   הדבקת שיש

   איך מדביקים שיש

   הדרך שלנו לבצע עבודה ברמות גימור מושלמות

   בכדי להבטיח כי העבודה שנבצע אצלכם תתבצע על הצד הטוב ביותר, אנו מבצעים את עבודת ההדבקה בצורה המקצועית ביותר מבלי שאנחנו מדלגים או מקצרים שלבים. על מה חשוב לשים דגש לאורך עבודה של הדבקת שיש לבטון או הדבקת שיש לעץ? ראשית, לפני ההדבקה, חשוב מאד לנקות את המשטח הקיים מכל פסולת: החל משמנים, דרך אבק ועד גרירים גדולים ומשמעותיים יותר. הדבקה על משטח מלוכלך יכולה לגרום גם לאריחים שבורים בהמשך וגם למשטח חדש שאינו ישר.

   הרצון לדייק בא לידי ביטוי גם בשלבי העבודה הסופיים, כמו עם הרובה לדוגמא. לאחר שנסיים לבצע הדבקת שיש על מדרגות או על קיר, לא ניישם מיד את כל הרובה, אלא ננסה כמה אריחים כאשר המטרה היא לבדוק את התאמת הרובה על פי פרמטרים שונים כמו הגוון והתכתבותו עם השיש. רק לאחר מכן נשלב אותה על המשטח כולו.

   סוד ההדבקה: הדבק

   ריצוף בהדבקה שאנחנו מבצעים תופס עם כל החומרים: ניתן לבצע הדבקת שיש על קרמיקה וגם הדבקת שיש על גבס. מה שהופך עבודת הדבקה לאיכותית או כזו שאינה איכותית הוא הדבק. אנחנו נתאים את הדבק המתאים ביותר לסוג האריחים שבחרתם וגם לסוג האריחים הנמצאים כיום בחלל אותו תרצפו לרצף. עוד לפני שניישם את הדבק, נדאג לניקוי המשטח הקיים תוך שנמתין לייבושו המלא.

   לאחר ההדבקה: תחזוק

   ראשית, אנו ממליצים תמיד לרכוש אקסטרה אריחים. לא אחת ישנם אלו הקונים את הכמות המדויקת הנדרשת לעבודה, אך חשוב לזכור כי לעתים מתגלים סדקים או בהמשך שברים, כך שאם תרצו להחליף את האריחים ולבצע הדבקת שיש שבור, יהיה עליכם לבצע הזמנה מחדש שעלולה לקחת זמן. על כן, הזמינו מראש 20% יותר אריחים ואחסנו אותם. כמו כן, איך מנקים שיש לאחר עבודה של הדבקת שיש לקיר? הדרך הטובה ביותר היא לתחזק ולנקות את השיש שהודבק באמצעות חומצת מלח: 85% מים ועוד 15% חומצה.

   הדבקת שיש למטבח – איך מבצעים?

   בתהליך הדבקת השיש במטבח מבצעים את ההדבקה באופן כזה בו השיש מודבק לארונות התחתונים. שימו לב כי היתרון ההדבקה בשטח המטבח מגיע בדמות העובדה שחציבה של שיש במטבח קיים יכולה לפגוע בחרסינה המשולבת בלא מעט מטבחים. עם ההדבקה לעומת זאת, ההדבקה הינה חלקה ולא פוגעת בדבר במטבח קיים. הדבקת שיש בסיליקון במטבח לא כל כך מומלצת, זאת מאחר ובאזורים בהם שולב הסיליקון עתידים להופיע כתמים שונים, כך שאנו ממליצים על דבק המתאים להדבקת שיש.

   כמה עולה הדבקת שיש?

   הדבקת שיש על ריצוף או על כל משטח אחר מתומחרת דרכנו באותו המחיר בכל הקשור לעבודת ההדבקה. שימו לב כי העלות מתחלקת בין עלות האריחים ועלות עבודת ההדבקה. המחיר משתנה כמובן בהתאם לסוג השיש הנבחר וגודל השטח עליו תרצו להדביק. המחיר הממוצע לעבודה עומד על כ-100 שקלים למטר, כאשר המחיר כולל את פירוק הפאנלים הישנים, את הדבקים בהם נעשה שימוש ואת הרובה. השיש לעומת זאת יעלה לכם בממוצע בין 120 שקלים ועד 800 שקלים למ"ר בהתאם לסוג שתבחרו, לרבות הדבקת שיש קיסר, גרניט, נאוליט, חברון ועוד.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat