לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  פירוק ריצוף

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   מה צריך לדעת לפני שמזמינים פירוק של ריצוף קיים?

   כשמשפצים את הבית, בין שבירת הקירות לבין החלפת מיקומי התשתיות צריך לבצע גם פירוק ריצוף על מנת לפנות מקום לריצוף חדש, מרענן ועדכני. אנחנו, המשפצים בישראל, נספק לכם את השירות הזה במחיר זול ומשתלם, ויחד איתו נוכל לשלב גם שירות של הדבקת ריצוף חדש מבין שלל סוגים של רצפות בגדלים שונים שתוכלו לבחור ביניהם בליווי צמוד של קבלן. אך רגע לפני שאתם מחליטים להזמין פירוק של ריצוף בדירתכם, מומלץ מאוד שתדעו מתי אכן יש צורך לבצע אותו, שכן לעיתים תוכלו לחסוך קצת כסף בעזרת פתרונות זולים יותר.

   פירוק ריצוף ישן כולל פינוי במחיר הכי זול!
   למה אנחנו?
   פגישת ייעוץ בבית הלקוח ללא עלות וללא התחייבות

   שירות מקצועי כולל פינוי כל חלקי הריצוף
   ניקוי הדירה לאחר פירוק הריצוף
   אפשרות לבצע פירוק והרכבת ריצוף חדש לכל הדירה
   שירות בפריסה ארצית רחבה

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   פירוק ריצוף ישן והנחת חדש

   מתי אפשר לוותר על פירוק ריצוף קיים והאם כדאי?

   ישנם מקרים שבהם אין צורך מהותי בביצוע פירוק ריצוף ישן לפני הדבקת הריצוף החדש, או שבהם תעדיפו דווקא לבצע הדבקת ריצוף ללא פירוק. עם זאת, בכל המקרים האלה ישנם גם חסרונות מהותיים שמומלץ שתהיו מודעים אליהם לפני שתחליטו האם לפרק את הריצוף הקיים או לא:

    הדבקה על אריחי קרמיקה דקים – כל עוד אריחי הקרמיקה הקיימים הם יציבים, בעלי עובי דק ואינם שבורים או מתנדנדים, ניתן לבצע הדבקה ישירות עליהם. עם זאת, אמנם תחסכו במחיר של השיפוץ, אך התוצאה הסופית שתקבלו תהיה לרוב איכותית פחות מזו שניתן להשיג בעזרת הריסת ריצוף והדבקת ריצוף חדש, אשר מאפשרת עבודה מדויקת ונוחה יותר.

    מניעה מחשיפת התשתית שמתחת לריצוף הקיים – אם ישנה שכבת איטום שאינכם רוצים לחשוף או שעוברים צינורות מתחת לריצוף, יתכן שתשקלו להשאיר את הריצוף במקומו ולבצע עליו הדבקה של ריצוף חדש. עם זאת שימו לב שבמקרה שבו תהיה תקלה כלשהי שתצריך גישה לאותה תשתית יהיה הרבה יותר קשה להגיע אליה, וכמובן שאם מדביקים ריצוף חדש על ריצוף עבה, יתכן כי יהיה צורך לקצר דלתות, מה שייקר את עלות העבודה.

   בשל חוסר היעילות של הסיבות שצוינו, הן מבחינת איכות התוצאה הסופית והן מבחינת העלויות שעלולות להיות גבוהות יותר בסופו של דבר, מומלץ תמיד לבחור באפשרות של פירוק ריצוף ישן ולהחליפו בריצוף חדש.

    

   פירוק ריצוף בבית פרטי

   פירוק ריצוף בבית פרטי

   מהי עלות פירוק ריצוף למטר?

   בנושא פירוק ריצוף מחיר למטר משתנה על פי החומר שיש צורך לפרק – כשחומרים קשיחים כמו אבן או שיש יצריכו עבודה רבה יותר מאשר חומרים רכים כדוגמת פרקט. יחד עם זאת, פירוק ריצוף פנימי שנעשה בתוך הבית עשוי להיות בעל מחיר שונה מזה של פירוק ריצוף חיצוני, שכן הוא יוצר בלגן רב יותר שעל השיפוצניקים שלנו לסדר ולנקות בסיום עבודתם.

   √ כמה עולה פירוק ופינוי ריצוף? 70-150 שקלים למ"ר
   √ מה מחיר פירוק והרכבת ריצוף – 90-320 שקלים למ"ר, בהתאם לסוג הריצוף שברצונכם להרכיב.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat